Jump to content

2009.05.04. *SKC, Beograd* D E S T R U C T I O N + Space Eater


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

Bila sam u maloj sali kada je vodjen odredjeni razgovor....svojim usima sam cula i potvrdjujem Frubijeve reci...a za Destruction imam samo da kazem da nisu zasluzili da im dodjem na koncert. Ne kazem, ostali su kratki za Legacy, ali bio je drugaciji dogovor za ovu svirku, i na kraju krajeva dobili su pola para cim su dosli...a to sto su zurili na avion...a prethodno gledali ljude koji su dosli sa strana i molili ih da sviraju i onda se ladno pokupili u bus i boleo ih *urac....sramota!

 

 

Svaka cast Space Eateru, Infest, Fatalitiju za svirku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok sve je ok ocekivao sam da se ovako nesto desilo

 

nego

da se bacim na svirku

jbt je bilo valjda svira Fataliti pa Spejs Iter pa onda Infest

jbt da li moze da se postuje makar red ovi iz Infesta se ubacili drugi i zbog njih nisam mogao da cujem Space Eater :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam ja tamo dok je Frubi raspravljo sa ovim.... Istina je ovo sto kaze, samo mi nije jasno kako mozes da pozoves nekoga koga si vec ispalio, pa mozes da ocekujes da ce da ti trazi ceo iznos unapred, a da nemas te pare na racunu? Sa druge strane Schmier je pedercina nevidjena.... Drug ga pita sto ne saceka do 21h, pa onda da ide ako ne dobije pare, a ovaj peder prica neku pricu kako nema on vremena ovde da se zajebava, zuri na avion itd itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

po svemu sudeci nisu ni planirali da sviraju u srbiji i ispali su goveda prema ljudima koji su veceras dosli da ih cuju. posle ovoga nema sanse ni da bi im doslo 20 ljudi na koncert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomalo offtopic, gledam sad official forum i vidim da je njih zadesila ista sudbina kao Kreator kod nas, viša sila aka Somewhere Back in Time, trebalo da sviraju u Ft.Lauderdaleu il' kako se već piše istog dana kada su Maideni tamo svirali zadnji 'cert na turneji. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne kontam jednu stvar - ako si došao iz tri lepe (u tri lepe) da sviraš - zašto nisi svirao??? ako im je stalo bar 1% do muzike i fanova. troškovi su troškovi, ali sat dva svirke ne znači ama baš nikakve dodatne troškove kad je bend i oprema već tu. + što bi pretpostavljam bili isplaćeni u potpunosti

nešto mi je uvek smrdelo vezano za ovaj bend, kad sam ih gledao na legacy-ju rekoh sebi da nemam nameru da ih gledam ponovo.

trebalo bi obelodaniti koju kintu su makli

takođe bi trebalo da se kaže i koji sve bendovi nisu plaćeni na legacy-ju

Share this post


Link to post
Share on other sites

po svemu sudeci nisu ni planirali da sviraju u srbiji i ispali su goveda prema ljudima koji su veceras dosli da ih cuju. posle ovoga nema sanse ni da bi im doslo 20 ljudi na koncert.

to se i meni cini... cim on ne moze da saceka do 9, verovatno ne bi svirali cak ni da su im dali sve pare, nego bi srali da oce i dug sa legasija da se prebije odma...

Edited by proka92

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomalo offtopic, gledam sad official forum i vidim da je njih zadesila ista sudbina kao Kreator kod nas, viša sila aka Somewhere Back in Time, trebalo da sviraju u Ft.Lauderdaleu il' kako se već piše istog dana kada su Maideni tamo svirali zadnji 'cert na turneji. :lol:

Brate koliko ti smaras ebenim mejdenima ,presto sam da ih slusam samo zbog tvojih posto si smorio za medalju! :)

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jbt nisam verovao kad sam dosao i cuo da je koncert otkazan. pedercine

 

zao mi frubija, jbg kontam da je prso kinte dosta za ovaj koncert, a oni su stvarno pederi sto su tako postupili. tj schmier majmun

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne kontam jednu stvar - ako si došao iz tri lepe (u tri lepe) da sviraš - zašto nisi svirao??? ako im je stalo bar 1% do muzike i fanova. troškovi su troškovi, ali sat dva svirke ne znači ama baš nikakve dodatne troškove kad je bend i oprema već tu. + što bi pretpostavljam bili isplaćeni u potpunosti

 

Upravo. Videli smo na Legacy-ju Dark Funeral i Pain Of Salvation kako nisu isplaceni ali su u kasne sate izasli da sviraju iako su i oni itekako morali da nastave dalje, ali su ih fanovi ipak cekali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo. Videli smo na Legacy-ju Dark Funeral i Pain Of Salvation kako nisu isplaceni ali su u kasne sate izasli da sviraju iako su i oni itekako morali da nastave dalje, ali su ih fanovi ipak cekali.

tacno se vidi ko je tu zbog para a ko je tu zbog muzike

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne znam koji je njemu kurac, da je njemu bash toliko stalo do zike i do svega odsvirao bi....

liku je stalo do para, i to do mnogo para...kao da nije pokupio pare sa cele turneje dete mu bre jebem, pokupio je vishe para nego ova nasha grand seljanija.

NE verujem koja govna, koje sam ja debile slushao ceo zhivot....:(

 

SODOM !!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javljeno sa lica mesta pre koji min od člana Space Eater-a:

 

Space Eater će u 21h održati besplatnu svirku u maloj sali SKC-a sa još jednim (još uvek nepoznatim) bendom...pa banite na zez.

 

Infest, Nadimač i mi smo svirali... Bilo je vrh. :)

 

Sreca u nesreci :D Taman da sam imao pare za bus otisao bih u Bg bezveze.Laknulo mi nekako,al ipak mi je krivo sto nece odrzati koncert.

 

Ne bi bezveze, čuo bi četiri do jaja benda, koji su zajedno i bolji od Distrakšna. :) :) :)

 

Pa kad pre da bude? :)

 

Ajde ako je neko registrovan na forumu oficijelnog sajta, neka pita šta se desilo, baš me zanima šta Schmier ima da kaže na sve ovo.

 

E, i mene zanima...

 

PS> Hvala sledecim bendovima :

Fatality, Space Eater i Infest sto su uzeli da otprangijaju onako barem za utehu i za ove ljude sto su dosli sa strane ... zao mi je sto nisam ostao da ih pogledam , ali jbg. razumecete me ... glava pouca :)).

:pivopije: :pivopije:

 

Nema na čemu, i drugi put! Hvala tebi što si nam dao da sviramo. :)

 

Realno, meni je bilo gotivnije nego da sam slušao Destruction, čuo sam tri do jaja benda, svirao pred verovatno najviše metal publike ikada u svojoj "karijeri", a + sam Destruction već gledao. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja taman prolazim pored beogradjanke, idem ka skcu, destruction na mp3 pici, sav nalozen na koncert, srecem lazu i on kaze da je otkazano. SRANJE

 

bas me zanima kolko ce im trebati da obrisu tu temu

Edited by vegeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar vam naslov ovog newsletter-a sto poslaste: TOTAL DESASTER :)

 

Ako se ne varam, isti je tekst kao u ovom Frubijevom postu sto stoji ovde, lepo je videti da se u zvanicnom obavestenju pominju izrazi tipa "govedo". :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo ima ja mater bezobraznu!!!!!!!!!!!!!!! Upravo sam dosao kuci, besan sam kao ris. Pare sam skoro uzalud potrosio, da nije bilo Space Eater-a, vece bi bilo totalni raspad... Da ne duzim idem da spavam mrtav sam. Picke one prljave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekako me po prvi put ne zanimaju razlozi zbog kojih se ovo nije desilo ali mogu da kazem da je meni bilo ok.. skoro kao da su svirali ali manje hedbenga, na bendove koji su svirali nisam obracao paznju jer nije bilo smisla. Zao mi je sto je ovako ispalo zbog toga sto je destruction bio prvi legacyjev koncert (a i moj prvi veci 2002 :)))... I mogu da dodju sto puta da sviraju ako pozive dovoljno al ja na koncert ne idem isto kao ni na onaj jadni immolation, jedina razlika je to sto destruction nikad necu prestati da slusam. Jer je to i dalje bend nad bendovima ;)))

 

why did you come?

the ceremony has ended

you know the punishment

death...death..death!!!

 

pozdrav morfiju i njegovom drugaru... :]

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...