Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

Untitled је одличан албум. Овако то иде, према мом стручном суду - Follow the Leader>Korn>Issues>Life is Peachy>Unthouchables>Untitled>See You On The Other Side>The Path Of Totallity>Korn III>Take A Look Into A Mirror.

 

Зашто ми је овај најгори? Буквално су све песме исте, исти аранжмани, тајминзи, идентично срање, плус је продукција грозна. Мрзео сам тај албум чим сам га први пут чуо, иако има добре синглове..

 

 

Untitled нема везе са Корном, али су текстови одлични, песме су мелодичне и албум је лако слушати.. Уз Starting Over се плаче само од себе, и без разлога.. Hushabye, Sing Sorrow.. Супер албум, за праве фанове. Take a look.. воле само људи које није срамота да слушају и нпр, Слипнот, један од најгорих бендова свих времена..

 

Prvih 5 albuma imam na originalima, a TALITM u digi i tvrdom izdanju xD

 

Svako voli razlichite albume, ali brate - FTL ima bukvalno 3 pesme, ostalo je sve kurac. Nije se za dzabe na kasete i ploche trpao kvalitet na A stranu, a ono shto je loshije na B.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvih 5 albuma imam na originalima, a TALITM u digi i tvrdom izdanju xD

 

Svako voli razlichite albume, ali brate - FTL ima bukvalno 3 pesme, ostalo je sve kurac. Nije se za dzabe na kasete i ploche trpao kvalitet na A stranu, a ono shto je loshije na B.

 

Не кажем, ја не судим о туђим музичким укусима и сви су слободни да воле шта им душа иште.. Али ја сам доктор за Корн, да се разумемо..

 

FTL је њихов најбољи албум из много разлога. Ем има супер песама, ем има ствари које су касније редефинисале меинстрим музику и извођаче који везе немају са Корном (што, заправо, није добро:) ) али је албум готово провокантно визионарски.. За мене овде нема "филера", све песме су ми подједнако важне и све су постале популарне.. Други део "Life is Peachy" (што се коси са твојом теоријом о "А" и "Б" странама) и цео FTL, уз Б-стране синглова "Proud"&"Camel Song" су најкреативнији Корн, у свој својој снази.. Брдо педала, звукова, идеја.. Па и тај "Issues" сам релативно скоро заволео, јер је он доста различит и некако "униформан" за разлику од хаотичног FTL-a.. И какве ствари отварају и затварају албум - It`s On, са феноменалним рефреном а на крају "My Gift to You" (која је додуше доста матора песма, свирали су је још на почетку бенда, пре првог албума, наравно, мало другачије :) ).. То ми је иначе и један од омиљенијих албума иначе, ТОП3 сигурно. Пошто друга два немају везе са металом уопште, нећу вам их рећи, пошто сам био оптужен да слушам само "бендове из Калифорније" :) Додуше, тачно је да не слушам и да никада ни нисам хеви-метал, треш-метал, дед-метал, оне мрачно мачо-типове, типа, Пантера, Годсмек, блек-метал.. Можда и метал генерално! Не пијем пиво, ни алкохол генерално.. Не дрогирам се.. Прави ну-металац! Искрено, када видим како озбиљни људи или барем људи у озбиљнијим годинама (18+) свирају Металику (наравно, прва четири албума, иако је Load убедљиво најбољи албум Металике, њега сви мрзе "јер је гранџ") то ми буде страшно смешно па после и тужно.. Блекенд! ффс Сик анд дистрој!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Не кажем, ја не судим о туђим музичким укусима и сви су слободни да воле шта им душа иште.. Али ја сам доктор за Корн, да се разумемо..

 

FTL је њихов најбољи албум из много разлога. Ем има супер песама, ем има ствари које су касније редефинисале меинстрим музику и извођаче који везе немају са Корном (што, заправо, није добро :) ) али је албум готово провокантно визионарски.. За мене овде нема "филера", све песме су ми подједнако важне и све су постале популарне.. Други део "Life is Peachy" (што се коси са твојом теоријом о "А" и "Б" странама) и цео FTL, уз Б-стране синглова "Proud"&"Camel Song" су најкреативнији Корн, у свој својој снази.. Брдо педала, звукова, идеја.. Па и тај "Issues" сам релативно скоро заволео, јер је он доста различит и некако "униформан" за разлику од хаотичног FTL-a.. И какве ствари отварају и затварају албум - It`s On, са феноменалним рефреном а на крају "My Gift to You" (која је додуше доста матора песма, свирали су је још на почетку бенда, пре првог албума, наравно, мало другачије :) ).. То ми је иначе и један од омиљенијих албума иначе, ТОП3 сигурно. Пошто друга два немају везе са металом уопште, нећу вам их рећи, пошто сам био оптужен да слушам само "бендове из Калифорније" :) Додуше, тачно је да не слушам и да никада ни нисам хеви-метал, треш-метал, дед-метал, оне мрачно мачо-типове, типа, Пантера, Годсмек, блек-метал.. Можда и метал генерално! Не пијем пиво, ни алкохол генерално.. Не дрогирам се.. Прави ну-металац! Искрено, када видим како озбиљни људи или барем људи у озбиљнијим годинама (18+) свирају Металику (наравно, прва четири албума, иако је Load убедљиво најбољи албум Металике, њега сви мрзе "јер је гранџ") то ми буде страшно смешно па после и тужно.. Блекенд! ффс Сик анд дистрој!

 

Pa pazi, na LIP, samo A.D.I.D.A.S. ispade mega hitichna (inache ni nju ne volim xD) sa B strane... mozda i No place to hide donekle. Wicked ne priznajem, jer je hajpovana samo zbog Deftones fanbojeva xD

 

Mislim da su i po dvd-u pominjali koliko se cirkalo i pravilo sranja za drugi i treci album, te Nu metal ne bih bash okarakterisao kao sXe, kako ti kazesh :)

 

Nisam doktorirao Korn, ali sam imao bend koji se bavio obradama (vishe-manje uspeshno) pre desetak godina, a i sam bend je zavredio da osvane na mojim ledjima u vidu tetovaze kada bejah mlad, poshto ne bih ni svirao da ih nisam slushao :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Korn tell Rolling Stone they will release their new album, The Paradigm Shift, on October 1st.

 

+

 

iako mi se ova pesma i ne dopada bas, moram priznati da ekipa zvuci fenomenalno.

 

Edited by Chicken Little 420

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

1. Prey For Me

2. Love & Meth

3. What We Do

4. Spike In My Veins

5. Mass Hysteria

6. Paranoid And Aroused

7. Never Never

8. Punishment Time

9. Lullaby For A Sadist

10. Victimized

11. It’s All Wrong

12. Wish I Wasn’t Born Today (Deluxe)

13. Tell Me What You Want (Deluxe)

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • The album’s first single “Never Never” drops August 12th.
  • The deluxe version of The Paradigm Shift will contain two bonus tracks and a 60 minute documentary chronicling Head’s return to the band produced by the band’s behind the scenes “filmographer” Sebastien Paquet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...