Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

Чудна им је ова песма. Почетак је грозан, али после постаје боља. Није толико лоша колико је људи пљују и траже од њих да се врате својим коренима. Нису они Мејдени па да свирају једну исту песму 30 година. Већ се чује утицај Хеда - не директно, али гитара се чује "најхрабрије" још од 2002. Поново је преузела примат у звуку бенда и то је добро. Надам се да су одустали од тог поменутог повратка и да више никада неће снимити глупости као што је био "Take a Look.." и "Remember Who You Are". Само нека они свирају шта им се свира, ко је фан свидеће му се, ко до сада то није постао, сигурно неће то у 2014. години. Мени је само жао што им је онај "Untitled" пропао јер су тада били на правој стази, а Munky ту има страшне рифове (Hushabye поготово).

 

Такође, мислим да ће албум бити помало "мекан" јер Хед не жели да се одмах дискредитује. Мада, када боље размислим, он их никада није пљувао, нити песме нити текстове, а поготово не фанове, већ је само желео да се излечи и да буде бољи отац. Начин на који је то учинио је мање битан, резултат је ту.

 

Да похвалим Реја Лузера, овде је коначно успорио са својим бубњем, још само три албума и већ ће то звучати на нешто. Ко зна, можда је човек прочитао моје бесне коментаре на Тјубу, писао сам их на енглеском! :)

 

Од повратка Дејвида у бенд нема ништа, лично ми је Дејвид послао поруку преко Фејсa пре неког времена, знате вероватно и за ону свађу, и Хедову изјаву итд итд...

 

Овде вам је он.

Share this post


Link to post
Share on other sites

David Silveria

Wednesday via mobile

For all the fans asking the answer is no I have not heard a new Korn song. All I can say is I'm sure it's not funky and groovy like the original Korn. I don't even need to hear it to know that.

 

Car

Edited by Captain Spaulding

Share this post


Link to post
Share on other sites

David Silveria

 

3 hours ago via mobile

 

Tomorrow I'm going to write a long post explaining in detail why the Korn sound changed so much after Follow the Leader and why I started losing the passion that made the first three records so amazing. So if anyone from Blabbermouth or any other blog would like to put my post up please do. It will not be meant to bash Korn but again explaining some facts on how the writing,recording and politics of Korn that in my opinion compromised the quality of the band. Which when people read it will understand why I posted about Korn losing their groove style and how I know how to bring it back and would love to do so. Please feel free to copy my post tomorrow and put it on any blog or site. I think real Korn fans will find it interesting:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

На крају је све ово само его-трип Џонатана Дејвиса. Ајде, Хед их није баш толико пљувао колико Дејвид, мада и он је умео да реплицира мало оштрије, али чини ми се да сви подвлађују Џонатану, који једини има некакву "визију". Манки и Филди само поуњавају "рустер", видећемо сада Хеда, сада је опет "меинстрим", песме морају бити квалитетне, тако да, ето зашто неће бити Дејвида у бенду. Драго ми је што хиљаде фанова пише те петиције, расправљају по ЈуТјубу..

 

Корн без Дејвида једноставно није довољно добар. Хед га такође жели "назад", тако да, видећемо! Такође, Дејвид је једина здрава особа у бенду, одувек био (дошао је у бенд са 13 (ТРИНЕАЕСТ) година) и увек ће бити. Нормалан, кул лик, видео је вероватно свашта, али чини ми се да је овако сасвим ОК. Иначе, на његовом фејсу га нон-стоп спамују разни ликови са постовима и питањима, и он понекад одговори, отуда такве изјаве.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zovi ga kako hoces Dejvid je skroz u pravu i ljudi ga previse smaraju pa je resio da objasni stvari

Može on da bude u pravu koliko hoće, ali nije pozvan da priča o tome. Pusti te fazone da su ga pitali na FB-u, treba da zna da se drži dalje od benda koji je sam napustio, a ne da sada skreće pažnju na sebe kada mu ništa drugo ne ide u životu (muzički). Pilence je lepo rekao gore, Majk Portnoj sindrom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово не само да личи на Корн, већ је можда и нешто најбоље што су написали у том стилу од... Па, од како је Хед отишао. Толико о томе ко пише песме. Хед закон.

 

 

..да се разумемо, без њега Корн је био одличан такође, али другачији. Квалитетно другачији, али.. Још само Дејвид.

Edited by Mena13Suvari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево, овде вам је све што не волим код бубњара. Удара слабо, брзо и превише тога - макар за Корн. Слушајте само овај одвратни добош! Иако је ово само демонстрација, нешто слично он свира и уживо. Пребрзи прелази, двадесет чинела, дупла-бас педала. Само слушајте, нема шансе да вас не изнервира, слично као и Џои Џордисон, са тим што је Реј много бољи од њега (Џоија).

 

Дејвид, са друге стране, потпуно другачији стил, много "тврђи" добош и много мање "метал". Овај коментари ми се свиђа, па ћу га прекопирати...

 

 

"David > Ray and the other fill in's: this should not even needed to be said. David was the only drummer that brought that original dark rough heavy feel to complement the heavy 7 string guitar and 5 string bass tone coming from the rest of the band. All these other drummers that played with them are too mainstream metal feel for the band. Ray is like Travis Barker meets Lars. I saw him play Blind when Head came back , was hurting. David was heavy, raw, and hip hoppie: perfect for Korn."

 

 

 

Уме да успори, створи "грув", уместо што држи аудицију за Iron Maiden..

Edited by Mena13Suvari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хм.. Нема ми Тјуб постова на овом коментару изнад. Надам се да ће се вратити :)

 

Ево први, Реј :)

 

И други, ,много бољи, Дејвид :)

 

Nemoj jesti govna i idi slusaj Chimairu,istinske kraljeve gruva !

 

Њих сам пробао, стварно сам пробао. Али све што ја ту чујем је дроп-Ц или који већ штим и 0000-0000-00-00-0-000000. Када кажем нешто мелодичније, не мислим баш на power metal, али мајку му, све песме ми звуче идентично :) Буквално, слушао три албума, нисам знао како се зовем након њих :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...