Jump to content

Okup: 2009.04.11. *Park SKC* Okupljanje pred Hammerfall


METAL Man

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mislim da od tog roštilja/kotlića neće biti ništa :da: mi ne možemo oko nekih jednostavnih stvari da se složimo, a ponajmanje ćemo se složiti oko roštilja/kotlića :D u ovakvu akciju se kreće organizovano a ne ko deda uz goveda :) ali ajde da vidim i to čudo, prvi maj ću provesti u prestonici pa ako oćete okup u to vreme - ja glasam ZA! :):rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro treba se dogovoriti, to stoji. :) :)

Meni je raspust od 17. do 27., pa idem u skolu 4 dana, pa ne idem za 1. maj. Tako da cu biti u Beogradu 90%.

 

 

edit: jea, imamo temu. :)

Edited by Ash

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da od tog roštilja/kotlića neće biti ništa :da: mi ne možemo oko nekih jednostavnih stvari da se složimo, a ponajmanje ćemo se složiti oko roštilja/kotlića :D u ovakvu akciju se kreće organizovano a ne ko deda uz goveda :) ali ajde da vidim i to čudo, prvi maj ću provesti u prestonici pa ako oćete okup u to vreme - ja glasam ZA! :):rockdevil:

taj neki rad.

 

inace ja sam prosao oko pola deset kroz parkic ali nikog nije bilo pa sam zapalio sa drusom pred skc da gluvarimo pa otisao na conse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bilo super. Kao sto rekoh, ovo nije okup, vec smo se nasli i popili par pivca i rakijica pre odlaska na koncert. :da:

Ko nece da dodje - ne mora.

 

Kad se sve sabere, ja mislim da je bilo oko 20 ljudi sve ukupno.

Laza, Telcontar, Princ, Sandman, Crusader, Nagaroth, Brynhildr, grinshack... video sam i angel 84 i jos par ljudi u prolazu..

Da neko ne pomeša, bio ja, onaj lik kome je nick baš Crusader živi u Kanadi valjda, teško da je mogao da skokne. ;) Osim pomenutih, koliko se sećam, bili tu i Lunar, Divlji Tigar, MetalGod...

 

Jebi ga, meni dobar deo okupa prošao u rakijanju s Lazom, pa i nemam nekih drugih utisaka. :) A pošto sam išao na koncert, nisam ni ostao dugo... Pozdrav za sve koji su bili. :pivopije:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

a da, ima crusader i crusader 84. :)

a mene nisi video? E sada sam uvredjen! :P

pa stravio sam i tri tacke. :D

 

Fin okup, jako fin okup. Btw, ja sam jedini koji sam bio na svim okupima do sada, uključujući i ovaj mini, to sam baš prokomentarisao sa Metalgod-om. 'Ajmo dalje, kad je sledeći okup, mini okup, šta god? :rockdevil:

Hmm.. ja mislim da sam ja bio na svim okupima, a i Sandman..

 

jel imate nekih slika ili snimaka kao prosli put?

Okacicu ja za par dana, sad me mrzi. :mrgreen:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo pred COF!

Sasvim logican izbor :pivopije:

 

jel imate nekih slika ili snimaka kao prosli put?

Neko je slikao.

Mada ne mogu da se setim tacno ko...

 

Jebi ga, meni dobar deo okupa prošao u rakijanju s Lazom, pa i nemam nekih drugih utisaka. :)

:):rockdevil:

 

 

Ja se secam da su bili:ja (prvi sam stig'o :P Jos oko pola 6),pa Prince,pa su naleteli Vangelis i Telecontar malo kasnije,pa je tu dosao crusader84,e posto sam tu vec uveliko zdrao rakiju sad dalje ne mogu hronoloski da se setim ko je kad pristizao,al' bili su tu jos i Kirk84,Divlji Tigar,Metal God,Grishnachk,Brynhildr,Sandman,Lunar,Night Prowler i jos neki sa foruma kojima nisam popamtio imena/nick-ove (Ash,ako si bio,ja te se ne secam :ph34r: )...

Sve u svemu,nas 15-oro.

 

EDIT:zaboravio sam i Mitu jebote :pivopije:

EDIT 2:zaboravio sam i nargaroth-a (il' kako mu vec ide nick,ima onu zelenu Pick Of Destiny u avataru) :pivopije:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...