Jump to content

Nazad u Srednju


Bokee

Recommended Posts

Da li biste se vratili u srednju i zasto? Ajmo - plusevi i minusEVI.

 

+ Non stop druzenje, zezanje, vishenje u kafani pored skole i sl. Razvijanje muzickog ukusa?

- Profesori te zajebavaju, roditelji te zajebavaju, ucenje, vamo tamo, drz nedaj itd.

 

Sve se svodi da me je gimnazija naucila mnogo stvari.

 

*pivo

*zene

*istorija Rima i stare Grcke :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam sada treca godina i otkazali su nam ekskurziju. :( Inace, meni je bas kul, ne uci se mnogo, zajebancija i imam vremena za sve. :)

Zanimljivo je to, doduse, da ja nisam razumeo pojam stres dok se nisam doselio u Beograd (i krenuo u srednju), jednostavno nisam kapirao sta to znaci i na sta se odnosi. :)

Edited by Ash

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo, sto se inostranstva tice, u 3. razredu isli u Madjarsku (al' su nas daleko vodili u p.m. - stigli smo za jedno prepodne :) ) a u 4. smo imali 8 dana bahanalisanja po Grckoj, uzduz i popreko. Eh, ti dani... :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam josh u srednjoj, jebeno najbolje doba u mom dosadashnjem zivotu. chesto frka zbog uchenja, ali u shkoli uglavnom zajebancija. drushtvo mi je puno bolje nego u osnovnoj, mada nas ima manje nego tada.

danas bio samo na fizichkom i na pola geografije. nismo imali 3 chasa, a sa jednog sam pobegao. igrali napolje fudbal ceo dan.

i ekskurzije obozavam. bili smo na kopaoniku proshle godine, a ove verovatno u budimpeshtu.

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Поред ортака из краја, најбоље друштво сам стекао на факсу.

Мада, у гимназији сам такође имао добрих другова ... и другарица. Бедара је, што је пола њих запалило преко у међувремену.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo god da ti je društvo u osnovnoj, ne može osnovna biti bolja od srednje (osim ako recimo niste išli u neku mnogo dobru osnovnu, a onda u MOC ili Zmaj, al pretpostavimo da niste). Prosto, klinci ste, nerazvijenog karaktera i neartikulisanog ponašanja, i u osnovnoj može da bude dobra samo fudbalica ili basket sa drugarima, a u srednjoj može da bude dobro sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Начелно се слажем. Али прочитај мало боље мој пост изнад. ;)

 

едит: Ускочи тајгер.

Edited by курац од овце

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vratio bih se vratio u srednju zbog društva, zezanja i seksi profesorke Marije.

 

i ja imam seksi profesorku mariju. :o

psihologicharka. jedan ortak iz razreda se kladio sa drugim da ce je povaliti do kraja godine. 'oce kurac!

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ви све неке младе и згодне професорице имате.

Код мене били ''баке и деке'' ... стара мафија, пред пензијом, из СФРЈ. Плус су сви били повезани к'о црева.

Кажем ја мафија. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj, u I godini smo imali nekog profesora fizike koji je bio '83. ili '84. godište, zamenjivao nam je profesorku par nedelja. To je jedini period u mom životu kad sam zaista učila fiziku, javila se da odgovaram, dao mi je 4. :wub: (I to se baš skenjao, kao žao mu je što ne može 5 xD) Još sam sedela u 1. klupi ispred njega. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to sto kazes...mada nisam nikad isao u zabaviste/obdaniste/jaslice to mi je gay. Na livadu, na prugu, Ikarus, u akciju...po zabe...Ah vremena.

 

Drugo, ja sam isao u neku OS Zarko Zrenjanin na Novom Beogradu...tek se izgradila, ja sam valjda bio druga treca generacija. Jebote skole....ludilo...Sve novo i high-tech za ono vreme. Imali smo laboratorije ('kabinet') za raznorazne prirodne nauke (biologija, hemija, fizika) sve namenski izgradjeno. Prelepa bese skola, sad su joj naravno promenili ime...Kralja Aleksandra sta li...

Edited by Kalifa nad kalifama

Share this post


Link to post
Share on other sites

У забавишту нисам знао за себе. А у основној био најбољи ђак + негде у завршним разредима девојчице су се ''развиле.''

Нон стоп сам их јурио и ваћарио, отпор нису пружале ... без лажне скромности, волеле су и оне мене. ;)

 

А да не говорим колико је леп осећај када не учиш, а ређаш све саме петице. То већ у средњој не може бити случај. :da:

Цеде те искомплексиране баба-девојке професорке ... тренирају шатро неку строгоћу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...