Jump to content

Nazad u Srednju


Bokee

Recommended Posts

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da je kod nas bilo podjednako, mozda koji momak vise... Jbg, prirodnjaci. :) Na drustvenim smerovima je uvek bilo najbolje. :)

 

Kod nas dve "ribe" u odeljenju i Zile u drugom :wub:.Jao kako sam voleo da ga vatam za sise.

 

gde si isao?na bogosloviju?

 

Ne gari isao sam u masinsku na Dorcolu.

 

bible.png

 

HAHAHAHAHAHHA :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali s obzirom na to da maturski pišem iz istorije, koju niko normalan ne uzima u mojoj školi, valjda ćemo svi 6. završiti. (Ako zavisi od toga)

 

auu.. a kod mene u odeljenju od nas 30ak jedno 25 radilo maturski iz istorije :)

 

Ja imam samo 4 neopravdanih. Ja sam vredan i uzoran ucenik. :da:

 

Živ je Denny, umro nije - dok je Teše i jumetal partije :D:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo u osnovnoj kolektivno vishe bezali nego u srednjoj, jer je tu bilo bash dosta ljudi koje nisi mogao motkom da isterash napolje :violent: . Ali smo zato pojedinachno bash dosta, narochito mi koji nismo iz Bg-a, poshto je razredna bila slaba na nas :razz: . A u osnovnoj je predavao i moj cale, tako da je uvek odmah saznavao chim kidnem sa chasa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam rezervis'o dve za maturu. :P

 

Mislim, znate vec sta sam hteo da kazem... :D

Око мене су се отимале 3 девојке. :)

 

Takav je sada slučaj kod mene.

Baš pre neki dan krenemo da se organizujemo da odemo sa časa,a pola njih krene da kenja nešto i da se opravdava.Jebem ti budale što neće da se solidarišu.

Бежање је геј. Ем је досадно ван часова, пошто на њима увек правимо срања, ем је велика вероватноћа да ће професор бити много добар према онима који нису побегли (ако их је остало мало, наравно).

 

auu.. a kod mene u odeljenju od nas 30ak jedno 25 radilo maturski iz istorije :)

Код мене највише из географије. Ја сам писао од Великој Британији, само зато што сам желео да у матурском помињем Манчестер Јунајтед већ од прве реченице. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U srednjoj nismo mnogo bježali (kolektivno), jer je uvijek na času ostajala ista grupica, ali je zato jednom u osnovnoj pobjegao čitav osmi razred (naravno, sjutradan su nas profesori "iz gaća istresali", ali niko nije dobio neopravdani xD).

 

 

Бежање је геј. Ем је досадно ван часова, пошто на њима увек правимо срања, ем је велика вероватноћа да ће професор бити много добар према онима који нису побегли (ако их је остало мало, наравно).

 

 

Nama nikada nije bilo dosadno van časova. :)

Pa šta ako je profesor dobar prema onima koji su ostali? :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si već tolika stoka da ti pada na um da drkaš profesora koji je došao krvavo da zaradi svoj hleb među balavurdijom koja misli da je posisala svu pamet sveta, bolje idi sa časa.

Edited by Grobodan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si već tolika stoka da ti pada na um da drkaš profesora koji je došao krvavo da zaradi svoj hleb među balavurdijom koja misli da je posisala svu pamet sveta, bolje idi sa časa.

Лакше мало са речима. Нисам дркао људе који знају свој посао, него дебиле који науче лекцију из књиге напамет и онда дођу да нам "предају" (информатичарка, физичар, географичарка, биологичарка и остали). На хемији (коју иначе мрзим), социологији, српском и математици никад нисам ни опоменут, али ти људи су прави професори којима треба указати поштовање.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, uvek sam bežao sa časova kad mi je bilo do zajebancije, smatrao sam da je poštenije nego da se iživljavam nad nekim.

A za takve kao što kažeš... imao sam i ja par takvih. Odatle sam uvek bežao jer su me nervirali :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма јебе ми се за ретарде, волео сам да их дркам. Посебно биологичарку и њене "војвођанске" приче. "Наша банатска гибаница, ми Војвођани, наша Војводина", итд, а у последњој клупи инциденти. :) :)

Најјаче је било кад ме је затекла како се сликам са теглом у којој је био фетус. :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, uvek sam bežao sa časova kad mi je bilo do zajebancije, smatrao sam da je poštenije nego da se iživljavam nad nekim.

A za takve kao što kažeš... imao sam i ja par takvih. Odatle sam uvek bežao jer su me nervirali :)

 

 

ja sam uvijek isao sa zadnjeg casa jer nisam mogao da izdrzim,dosadno.

a na kraju sa imao 5 kod toga prfe hotelijerstva.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam izostajao sa časova, onda kada ja to hoću, i to nikad nisam nazivao "bežanjem". Bežanje bi značilo da mene neko juri, da se ja krijem od nekog, međutim ne, ja to tako nisam doživljavao - smatrao sam da smem da izostanem sa časa kad imam preča posla, kad hoću da odem na trening ranije, kad ima neka utakmica ili kad se jednostavno smorim, pa neka mi pišu neopravdani, njihov posao, baš mene briga za to. I to je izostajanje sa časova za mene uvek značilo izostajanje i iz škole - najviše su me nervirali učenici koji dođu u školu, pa onda bleje u školskom parku ceo dan - umesto da sede kući ili odu na neko lepše mesto i rade nešto pametnije.

 

Većinu svojih profesora smatrao sam glupljim od sebe, što su i bili. Njihova životna priča je bila ta da su u školi i sami bežali sa časova i imali uspeha samo iz predmeta koji će kasnije predavati. Studirali su po 10 godina, završavali sa slabim prosekom i na kraju se zaposlili u provincijskoj školi, jer ništa bolje nisu ni mogli da nađu. I ja od njih da "bežim"? Manite me, uvek sam se smejao svojim školskim drugovima koji su umišljali da su neki heroji, ako naprave mnogo neopravdanih izostanaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se ne bi vracao u osnovnu,to je bilo doba iskompleksiranih ljudi,postojala je ekipa koja nije htela da se druzi sa ostalima ako nisu imali markiranu odecu i patike,ako nisi zapalio cigaru itd.i uglavnom oni koji su u osnovnoj bili 'baje' sad su niko i nista,neradnicka bagra koja se uglavnom drogira i krade bogu dane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Основна је мени била закон. Луде 90-е. Сви под Ер Макс, огуљене главе ... а свако од нас по 12-13 година. :)

Др. Иги, Моби Дик, жураји, ферке сваки дан, узнемиравање другарица такође свакодневно...ако се уопште и може назвати узнемиравање, јер отпора пружале нису. Нон стоп, баскет, фудбал, прегршт занимљивих излета по Србији.

Све петице у дневнику, како полугође тако и крај. :rockdevil: Истина, било је изузетно зајебано време за оне старије... али био сам дете, само лепе ствари се памте.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Основна је мени била закон. Луде 90-е. Сви под Ер Макс, огуљене главе ... а свако од нас по 12-13 година. :)

Др. Иги, Моби Дик, жураји, ферке сваки дан, узнемиравање другарица такође свакодневно...ако се уопште и може назвати узнемиравање, јер отпора пружале нису. Нон стоп, баскет, фудбал, прегршт занимљивих излета по Србији.

Све петице у дневнику, како полугође тако и крај. :rockdevil: Истина, било је изузетно зајебано време за оне старије... али био сам дете, само лепе ствари се памте.

 

ne znam kako je u nishu, ali ovde su se 90-te vratile naveliko. svi klinci pocheli da nose er maks, da briju glave, voze motore, nose hladno oruzje u shkolu, slushaju zeldi muziku, svi su neki navijachi itd.

fora je shto skoro niko od njih nije stariji od 93. godishta.

 

ne kapiram to uopshte.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...