Jump to content

2009.07.06. *Basta SKC-a, Beograd* Amon Amarth


LazaGNR

Recommended Posts

Bogota, Colombia -- May 14th, 2009

01 - Twilight of the thunder god

02 - Free Will Sacrifice

03 - Asator

04 - Versus the world

05 - Varyags of Miklagaard

06 - Guardians of Asgaard

07 - Bleed for ancient gods

08 - Live for the kill

09 - The fate of norns

10 - Masters of War

11 - Ride for Vengeance

12 - Where Silent Gods Stand Guard

13 - Runes to my memory

14 - Death in fire

15 - Valhalla Waits Me

16 - Victorious March

 

17 - Cry of the black birds

18 - Pursuit of Vikings

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogota, Colombia -- May 14th, 2009

01 - Twilight of the thunder god

02 - Free Will Sacrifice

03 - Asator

04 - Versus the world

05 - Varyags of Miklagaard

06 - Guardians of Asgaard

07 - Bleed for ancient gods

08 - Live for the kill

09 - The fate of norns

10 - Masters of War

11 - Ride for Vengeance

12 - Where Silent Gods Stand Guard

13 - Runes to my memory

14 - Death in fire

15 - Valhalla Waits Me

16 - Victorious March

 

17 - Cry of the black birds

18 - Pursuit of Vikings

fina lista, evo sad je pera uzeo kartu 143 ili 6 znači baš loše. ako bude 300 u vrh glave 400 biće dobro

biće slično kao haggard možda i manje

Edited by Despot!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema veze broj karte sa brojem prodatih karata.Ja sam uzeo prekjuče kartu broj 19. :)

pa moguće, ali uopšte me ne bi iznenadilo da je samo 140tak karata prodato. promocija je ektremno loša, ko da ne postoji, a svira smo jedan bend, cena je visoka po starom običaju, a ni Amon nije sad nešto pre-popularan ovde tako da kad se sve nekako skupi taman ko na haggardu će biti ljudi, ako ne i manje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenim oko 400-500 ljudi,a nadajmo se da će biti i više.

Ima veze itekako. Ti si dobio neku zaturenu, ali kako to da niko nije dobio broj preko 200 kad nema veze?

Pa,kao prvo,javilo se svega 3-4 ljudi koji su rekli koji broj karte imaju,tako da ko zna da li je neko od ostalih dobio kartu numerisanu sa 200+. :)

A osim toga to su,koliko sam skontao,karte kupljene u living roomu,felixu,itd. koje nisu eventimove tako da cenim da su te karte obeležene brojevima do 200 otprilike.Dobar deo ljudi(potogovo onih koji nisu iz BG-a) će uzeti eventim karte koje su ko zna kako numerisane(sa nekim njihovim kodovima koji broje više od tri cifre).

Tako da, broj ovih karata o kojima je reč eventalno može da bude pokazatelj prodaje na tih par prodajnih mesta(mada oni te karte izgleda i ne drže po redu već nasumično daju kako im se ćefne).

 

U svakom slučaju ja kada sam kupovao u LR video sam da je ostala još hrpa karata za AA,tako da krcato baš i neće biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram sa vama da podelim jednu pricu o tome kolike ljudine od benda nama dolaze, ako se jos uvek razmisljate da li da dodjete ili ne, a pri tome ne mislim samo na njihov fizicki izgled.

 

Uglavnom, 2005. u Zadru na Metal Melting Festivalu, nastao je teski haos, organizator nije imao da plati za agregate, a pogotovo ne bendove....svi strani bendovi su se pokupili i otisli, samo je AA ostao da svira. Pri tome su sami sebi platili i putne troskove i smestaj i sve ostalo. (tada je trebao da svira i Therion, Soulfly, itd...ne secam se vise)

 

Ovu informaciju znam jer sam licno pricala sa Johanom, jer sam isla kao pripadnik 7 sile, odnosno novinar. Covek je iskulirao celu situaciju i rekao "ovde su ljudi koji vole ono sto radimo, koji su dosli ko zna odakle da nas slusaju i zbog njih cemo da sviramo, zbog nase publike" ne moram da vam kazem da je koncert bio odlican i atmosfera ludilo.

 

Od tada sam jos veci fan AA i kao benda i kao ljudi i ne mogu da verujem da cu da delim stage sa njima i prvi put u zivotu mi je frka pred svirku :metalac:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sa tim brojem na karti je jedino validno, ako se prodaju karte samo na jednom mestu. Onda one se dele od 1 pa do kolko je promoter dostavio. Ali ako se prodaje na vishe mesta to je druga pricha.

 

Nazalost kartu uzimam tek u ponedeljak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram sa vama da podelim jednu pricu o tome kolike ljudine od benda nama dolaze, ako se jos uvek razmisljate da li da dodjete ili ne, a pri tome ne mislim samo na njihov fizicki izgled.

 

Uglavnom, 2005. u Zadru na Metal Melting Festivalu, nastao je teski haos, organizator nije imao da plati za agregate, a pogotovo ne bendove....svi strani bendovi su se pokupili i otisli, samo je AA ostao da svira. Pri tome su sami sebi platili i putne troskove i smestaj i sve ostalo. (tada je trebao da svira i Therion, Soulfly, itd...ne secam se vise)

 

Ovu informaciju znam jer sam licno pricala sa Johanom, jer sam isla kao pripadnik 7 sile, odnosno novinar. Covek je iskulirao celu situaciju i rekao "ovde su ljudi koji vole ono sto radimo, koji su dosli ko zna odakle da nas slusaju i zbog njih cemo da sviramo, zbog nase publike" ne moram da vam kazem da je koncert bio odlican i atmosfera ludilo.

 

Od tada sam jos veci fan AA i kao benda i kao ljudi i ne mogu da verujem da cu da delim stage sa njima i prvi put u zivotu mi je frka pred svirku :metalac:

 

 

Gledao sam Amon Amarth u Budimpesti pre dve godine, bili su predgrupa Dimmu Borgiru. Borgir su otaljali svoje i otisli bez reci, no signing session, no meet'n'greet, nista.

Za razliku od hedlajnera, Amarth su RASTURILI, posle koncerta su SVI sisli ispred mase, rukovali se, ispotpisivali itd.

Voleo bih da mi budu kucni prijatelji, da sedimo na Dunavu, kidamo rostilj ili kotlich i da sasipamo cervezu u xxxl porcijama...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...