Jump to content

2009.07.06. *Basta SKC-a, Beograd* Amon Amarth


LazaGNR

Recommended Posts

Guest PaganFire

Kolku luge ke imat spored vas na Amon ako dosega se prodadeni 112 karti???

Kolku treba minimum da ima za da se odrzi koncertot????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi danas konačno otići po kartu. :)

u 7 kod SKC-a je moze?

moze i 8 :) :) :)

 

inace bice vrh mislim da ce biti jedno 400-500 ljudi

nadam se

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebiga, potajno sam se nadao da nece biti predgrupe, cert bi se onda zavrshio ladno pre 12, a sad ko zna kolko ce da se oduzi... Nemam nishta protiv predgrupa, ali treba sutradan ujutru rano da ustajem zbog nekih vaznih obaveza, no koga uopshte zabole kurac... Ak bude 400 ljudi dobro je.

Edited by _powerslave_

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebiga, potajno sam se nadao da nece biti predgrupe, cert bi se onda zavrshio ladno pre 12, a sad ko zna kolko ce da se oduzi... Nemam nishta protiv predgrupa, ali treba sutradan ujutru rano da ustajem zbog nekih vaznih obaveza, no koga uopshte zabole kurac... Ak bude 400 ljudi dobro je.

 

Ako bude (a nema razloga da ne bude) kao kad je svirao God Dethroned svirka ce poceti na vreme,a sto se nas tice imamo setlistu od 30 min max (sa sve kenjanjem izmedju pesama) tako da nece otici suvise vremena na nas haha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

bend kad bude vido,kolko fanova ima ovde,ima se razoćara...

ali tako je to sa tim,norveškim nacistima...nek si nabiju torov ćekić sebi u ćmar,pa nek zaigraju vule bule.

ustvari,oni su švedski nacisti...još gore.homoseksualizam na najvišoj rezimi.tih se i hića gadijo.

treba tešu pustiti na ovi koncert,teša terijer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bude (a nema razloga da ne bude) kao kad je svirao God Dethroned svirka ce poceti na vreme,a sto se nas tice imamo setlistu od 30 min max (sa sve kenjanjem izmedju pesama) tako da nece otici suvise vremena na nas haha.

 

E konacno neko da zna kad pocinje koncert i oce biti u basti ili gde??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...