Jump to content

2009.07.06. *Basta SKC-a, Beograd* Amon Amarth


LazaGNR

Recommended Posts

Ajde dosta vise vase rasprave, ovo je tema o koncertu a ne o vasim finansijskim problemima.

 

Inace ovakav setlist ne treba propustiti nikako. A na vrhuncu popularnosti jesu ali je jos veci vrhunac bio u Budimpesti 2007 :D

 

Edit: Karta kupljena :D

Edited by BLACK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma opusteno...

Bas me briga i da udjes za DZ,nikad nisam bio ljubomoran na tudj uspeh.Uvek sam govorio daj bar neko da uspe...

A ti mali uskaces odma a mi malo procaskali samo.Hvala u svakom slucaju a da znas da je paket poslat odmah danas pre podne.Zivi bili svi...

A nisam rekao da necu doci,ako skupim lovu.Imam svadbu kod skolskog druga i to mi je sad vaznije a voleo bih da vidim i AA koji je jedan od 7-8 novijih bendova koji mi se dopadaju.

 

ma ljudi ne prozivam ja nikog samo morate da ukapirate ne zbog mene ili zbog organizatora vec zbog sebe da ne iznosite svoje subjektivno misljenje za objektivno,a ponajmanje da potkivate sa nekim razlozima iz vasih licnih zivota.ovo je slobodan forum mozete pricat sta god ocete,ponasat se kako vam odgovara,ali kad iznosite svoje razloge i misljenja ne iznosite ih za objektivna.mozete hiljadu puta reci da je za vas 2000 din za AA cista prevara,ali ono "po meni","za mene" itd uvijek da stoji.s'o bi rek'o angelripper "get what you deserve".

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam kralju iz niksica,doselio se poslom u bg prije nepuno 5 mj,i isao sam oba puta na cc,koji su tada bili po 1800 din po kursu 70-60 din,na metallicu,na vader,na sinister,na festove,egzite i pizde materine.na egzit sam samo prvi dan pukao 40 e za meshuggu,spavao po parkovima,pio iz fontane i ne jeo po par dana,o spavanju da ne pricam.nikad nisam kukao.poznajem licno par organizatora koncerata iz bg,vjeruj mi da skoro svaki put puknu pare upravo zbog cijene karte,jer je drze nenormalno nisko.i apsolutno svaki put se nadje neko ko kaze treba mi 1000 za ovo,1000 za ono,1000 za pizde materine,i sto je toliko skupa karta.ocete li vi da gledate svetske bendove za 500 din,kao i domace?ljudi nemaju za ljebac,pa ako se vec luksuzirate sa koncertima ne serite da su skupi,ako su vam luksuz.kazi ko coek nemam za kartu,moze li se sta jeftinje zavrsit,i prijatno.ne ja sam gospodin,al mi ipak skupo.

 

Ja moram da te ispravim. C.C kada je bio prvi put kostala je karta 850din(tad je to bilo oko 12e). Drugi put kada smo ih mi dovodili cena karte je bila 1200din (morbid angel je takodje bio 1200din , kurs je bio 80 ). Ali tada nije bilo promotera koji su davali 2x - 3x - 5x vise para za bend samo da bi radili/oteli koncert drugome(samim tim unistavajuci i trziste) ... ali jbg. vremena se menjaju, ovo je otvoreno trziste za sve , opstace samo najludji i ujedno najpametniji , to je to ...

 

:pivopije:

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

ubijedjen sam da je za MA bila 1800 na dan koncerta,ona kombinacija 1200 u predprodaji,1800 na dan koncerta.za ostalo si,u pravu.ipak,nemozes poredit dinar tad i sad.i bio je manji od 80 cini mi se.ali ipak,potpuno si u pravu.

Edited by umart

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki
ok,moja greska onda.mora da me je currency rate omeo sjecanje.

Auuu... u sta se pretvori tema... Pa red je bio da bude neka carka da se temi digne rejting...Sve ste vec rekli, sta da kazem vise..Evo samo da potvrdim ovo za cene karate....:

 

 

http://www.legacy-promotion.net/forum/inde...topic,33.0.html

za cannibale

 

http://www.yumetal.net/forum/index.php?sho...26515&st=20

za Morbide (pogledati pri dnu strane)...

 

Ajd pa se vidimo na AA :)

Edited by Kriki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto sam je zapoceo...moram je i zavrsiti !! ;D

 

 

[milion puta prepeglana prica]

Kao prvo...na AA ne idem zato sto oko tog dana imam ispite...a ne zbog cene (za koju i dalje tvrdim da je malo skupa)...znaci, da nije ovih govnarija na fakultetu, iskopao bih pare i boravio na certu.

 

Drugo (a to je neko pomenuo i na ovoj temi)...ljudima sa strane koncert ne stoji 2000 din...vec 2000 + x000 din.

 

Trece...opet mnogo dogadjaja u kratkom vremenskom periodu.

 

Cetvrto...nije normalno kako se lozite na svaki post koji je u sukobu s' vasim misljenjem...

[/milion puta prepeglana prica]

 

E sad mogu na miru da dobijem taj warn :) :)

Tol'ko...

Edited by LazaGNR
Neces dobiti warn,samo da napravim malu korekciju posta :) Da bi se malo smirile strasti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...