Jump to content

Treba li zabraniti pušenje na javnim mestima ?


Feral Ghoul

zabrana pushenja na javnim mestima  

111 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Uuuuu... Ja sam popizdela kada je neka glupaca na Tarjinom koncertu zapalila cigaru u sred mase, jbt, ionako nije moglo da se dise. Ako neko ne moze da iskulira 2 sata na koncertu da ne zapali cigaru, neka sedi kuci!!!

 

 

al dramite... bez uvrede, al stvano... ja sam bila u prvom tj posle u drugom redu na tarji i svi oko mene su furnjali ko chibuci, ukljucujuci obezbedjenje (koji nam je davao vodu, mica :wub: ) al nije mi to smetalo, niti su me pekle oci, niti sam se gusila. niti bih ikada sebi dozvolila da mi takva glupost upropasti bilo koji koncert, a narocito tarju! ne znam sad cemu frka oko toga... ja sam navikla jos pre 10godina a blago sam alergicna na nikotin! znaci, ako ja mogu da naviknem, mozete i svi vi... a moracete, jer ta tolerancija i obazrivost... nije to za srbe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam navikla jos pre 10godina a blago sam alergicna na nikotin! znaci, ako ja mogu da naviknem, mozete i svi vi... a moracete, jer ta tolerancija i obazrivost... nije to za srbe...

 

Za pocetak skoci u bunar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da treba zabraniti. Covek koji pushi je navikao na smrad i njemu to ne smeta, i ne oseca ga, kao onaj sljaker koji se ne kupa pa u busu seje smrt svojim isparenjima. Isto tako i pljuge. Odes u pab na pivo, kasljes kao stoka jer se gusis u dimu, posle toga garderoba mora da se momentalno potopi jer iz korpe za vesh smrdi onaj ogavni duvan. Kada neko pored mene pripali pljugu isto mi je kao i da je prdnuo, samo jos gore jer se "miris" prdeza ne lepi na tvoju garderobu.

 

U mojoj kuci niko ne pusi i onda kad dodje neki konj koji krizira i ne moze da se suzdrzi a da ne pripali, posle mi smrde zavese i cela kuca na to sranje i ne pomaze ni luftiranje, paljenje stapica i raznih gluposti. A kretena koji pali pljugu to bas briga, njemu to mirise.

 

I kao sto u autobusima moze a da se ne pusi, tako treba i na ostalim javnim mestima, pogotovo zatvorenim

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ DarkMiss

 

Е, пази ово: мени баш не иде да се навикнем. Почиње мука, главобоља, гребање у грлу... гадна работа, веруј ми. Мени је баш драго због тебе што успеваш да исконтролишеш своју "благу алергију" на никотин, али, нажалост, немамо сви те способности. :(

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U autobusu zapali vozac. Ja sam se gusila kada sam putovala kuci prosli vikend, a jos kada se taj smrad pomesa sa smradom busa i benzina, katastrofa!!!

 

 

to se zove seljober... pusi u busu... retard! :rolleyes: za takve stvari bih uvela zestoke kazne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi se navikavao na ono sto ti smeta.Na faksu uvek radije stojim ispred zgrade nego u kaficu koji je uglavnom u magli od cigara.U dnevnoj sobi dovoljno je da neko zapali jednu cigaru i da se 5 osoba usmrde do tacke povracanja.

 

Taj rad, apsolutno se slazem

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam navikla jos pre 10godina a blago sam alergicna na nikotin!

znači navikla si se sa pet godina a "blago si alergična"?

šta bi tek bilo da uopšte nisi alergična, rasao bi ti duvan umesto dlaka?

ili ti ne znaš šta znači biti alergičan na nešto?

ili ne kapiraš da to nije nešto na šta se treba navikavati, i da ljudi to ne žele?

zašto bi se iko navikavao na nešto što je nezdravo i neprijatno da bi ugodio bezobzirnima?

 

Za pocetak skoci u bunar.

johnny podržava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Углавном зато што избегавам задимљене просторије и пушаче који у њима бораве к`о кугу.

 

EDIT: Улетеше ми у пост. :)

Edited by Emelin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema nista gore nego kad poljubis ribu, a ono kao da si poljubio pepeljaru. A ima i onih koje su u fazonu kao uzmes zvaku i to je to, a u stvari to je kao covek koji se ne pere ali zato uzme dezedorans pa kao sad se ne oseti.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam navikla jos pre 10godina a blago sam alergicna na nikotin! znaci, ako ja mogu da naviknem, mozete i svi vi... a moracete, jer ta tolerancija i obazrivost... nije to za srbe...

ja ceo život živim sa pušačima pa se nisam navikao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastupam ovaj radikalni stav zato sto su svi odjednom postali na taj dim tako strasno osetljivi, umiru svi od toga, guse se, ne mogu da disu, povracaju, kao da jedu govna, momentalno svi padaju u nesvest, ako jedna osoba zapali odjednom sve se pretvara u crno i svi smrde do poslednje dlake na taj dim i to se nikad nece oprati.

I to je tako strasno, neko zapali, svi nepusaci odmah beze i skacu jer oni momentalno krecu da umiru.

 

Apsolutno imam toleranciju tamo gde mislim da treba da je ima, i imam razum i prirodan osecaj za malu decu, stare ljude, bolesne, ljude kojima smeta dim na zdravestvenom nivou, ali necu svakoj placipicki koja ce da se sad usmrdi od moje jedne cigarete da pokazujem nijedan znak tolerancije.

 

Sad me kamenujte, ali stvarno kukate preterano.

 

@dzoniz - Pusi kurac i zaobidji me jebeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastupam ovaj radikalni stav zato sto su svi odjednom postali na taj dim tako strasno osetljivi, umiru svi od toga, guse se, ne mogu da disu, povracaju, kao da jedu govna, momentalno svi padaju u nesvest, ako jedna osoba zapali odjednom sve se pretvara u crno i svi smrde do poslednje dlake na taj dim i to se nikad nece oprati.

I to je tako strasno, neko zapali, svi nepusaci odmah beze i skacu jer oni momentalno krecu da umiru.

 

Apsolutno imam toleranciju tamo gde mislim da treba da je ima, i imam razum i prirodan osecaj za malu decu, stare ljude, bolesne, ljude kojima smeta dim na zdravestvenom nivou, ali necu svakoj placipicki koja ce da se sad usmrdi od moje jedne cigarete da pokazujem nijedan znak tolerancije.

Znaci, ne smetaju ti ljudi koji prde pored tebe? I ne kupaju se?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...