Jump to content

Treba li zabraniti pušenje na javnim mestima ?


Feral Ghoul

zabrana pushenja na javnim mestima  

111 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Izvoli definiciju pojave o kojoj govorim, pa reci svima koji su pozitivno glasali za nju da su šabani:

 

http://vukajlija.com/necu-vise-nikad-nevinu/67960

 

Šabančina si ti.

Znam na sta mislis, ne treba mi definicija. Covek to nije rekao u tom smislu, i to je ocigledno. Sto on sam kaze, samo ti i mozes da kazes tako nesto. Nevermind.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se u osnovnoj, bila je jedna devojcica (da...), koja je imala jako jako grum glas, bukvalno growl, a sve to zato sto od njenih niko ne ume da ugasi jebenu cigaru...

 

:)

Dakle,samo je bio pitanje trenutka kada ce neko poceti sa pripovedanjem bajki.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam na sta mislis, ne treba mi definicija. Covek to nije rekao u tom smislu, i to je ocigledno. Sto on sam kaze, samo ti i mozes da kazes tako nesto. Nevermind.

 

Ako je za njega i ljubljenje nesto nedostizno, decko je ugrozeniji nego sta sam mislio.

A i prilicno je ocigledno da se sprdam na svoj racun - smetaju mi pusaci, dok se ne radi o devojkama, a tada sva uverenja odose kroz prozor.

Edited by Bojan_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пушачка екипа баш не капира. Пушите ви колико хоћете, можете одједном да узмете 15 цигарета, али не тамо где су непушачи. Исто к'о са педерима - док не морам да их гледам, боли ме курац за њих.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne lupeta. Nema svuda nepushacha. Makar u svojoj sobi to mozesh da postignesh :da:

Mene stvarno bash briga kad pushite napolju. Taj dim se ionako izmesha sa svim izduvnim gasovima, tako da mi je svejedno. Ali u zatvorenim prostorijama je vec druga pricha. Napune se dimom za chas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kokice,lupetas.Nepusaca ima svugde,i tvoja teorija nema veze sa zivotom.

За сваки пост који ти се не допада си написао да је лупетање. Пуши ти код куће колико хоћеш, иди у делове кафића у којима седе дуванџије, не интересује ме. Али, нимало ми се не свиђа да ми иде дим у лице са цигарета људи за столом поред. На улици ми не сметате, у затвореном да. Крај приче.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa onda tako reci,sa tim se slazem.Ti govoris,gde nema nepusaca.To je vrlo opsiran pojam,i jeste lupetanje gluposti.

 

Jedno sam siguran,i pored svoje tolerancije i slaganja sa restrikcijama pusenja na javnim mestima,znam da bilo kakav zakon da dodje,u kafancini ne tolerisem i ne pridrzavam se zakona!Kome smeta,ima vrata i napolje.Ja dok pijem i dajem muzici pare,ima da pusim sve u sesnaest. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa onda tako reci,sa tim se slazem.Ti govoris,gde nema nepusaca.To je vrlo opsiran pojam,i jeste lupetanje gluposti.

 

Jedno sam siguran,i pored svoje tolerancije i slaganja sa restrikcijama pusenja na javnim mestima,znam da bilo kakav zakon da dodje,u kafancini ne tolerisem i ne pridrzavam se zakona!Kome smeta,ima vrata i napolje.Ja dok pijem i dajem muzici pare,ima da pusim sve u sesnaest. :da:

Мислио сам да знаш на шта мислим, пошто сам већ раније писао овде.

 

Zakona jos nema, i ako ga bude, krsicu ga i placacu 20 000 svaki put, jebite se nepusaci i crknite od mog dima !

Чини ми се да ће свима вама бити много битније да набијате на нос непушачима то што пушите, него да уживате у свом пороку кад закон почне да се примењује.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...