Jump to content

Treba li zabraniti pušenje na javnim mestima ?


Feral Ghoul

zabrana pushenja na javnim mestima  

111 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

E, ne serite svi.

 

Pušači - malo više obzira.

Nepušači - ne preseravajte se, ne smeta vam sad odjednom baš svima.

 

+1

 

Nepušač sam. I ne smeta mi da neko pored mene zapali. Smeta mi kad se nađem u društvu gde 99% ljudi puši pa svi zapale istovremeno. Eto, to je jedino...... Dakle, potpisujem Denijevu izjavu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jebote,do kol'ko strana je ova tema dogurala...

 

 

Kada bi vlasnici klubova hteli da investiraju u kvalitetan 'er kondišn', ovaj problem bi bio mnogo manji.

Prakticnije je da se uklone pusaci :bigblue:

A i jeftinije je od nabavke aircondition-a :)

 

 

Ne, oni ce umreti od dima.

Moguce.

Zbog takvih sto imaju stav kao ti.

 

 

E, ne serite svi.

 

Pušači - malo više obzira.

Nepušači - ne preseravajte se, ne smeta vam sad odjednom baš svima.

^ Denny, ne seri.

:)

 

 

@Denny:meni smeta.

Nema situacije kad mi duvanski dim prija.

So...

^ Denny, ne seri.

:)

:meshuggah::opusteno:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti me spuštaš već drugi put. Ako ti smeta nešto konkretno, kaži.

 

Btw, Necku je upućeno.

nemam ja ništa protiv tebe ako si na to mislio.

prvi put si izjavio netačnu stvar a ovaj drugi put jednostavno kenjaš :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Laza:

Verujem da ti ne prija, ne prija ni meni. Ali, u izvesnoj meri možeš da ga podneseš sigurno. Tipa, jedna cigareta u tvojoj blizini. Pa nećemo sad oko te jedne praviti toliki problem.

 

@ Necko:

Dobro, nije problem. Ali, mogao si i argumentovano da mi odgovoriš.

Edited by Denny

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Denny:pa OK,sigurno necu ubiti nekog ako zapali u mojoj blizini (moja soba excluded - za to kopam oci :):violent: ).

Ali nikad necu ni reci da mi prija cigareta/duvanski dim.

Nikad mi nije ni odgovarao - dok ti tvrdis suprotno,kao "...sad odjednom baš svima."

Na to sam se nadovezao :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se nije odnosilo na to da vam je nekada prijalo,a sada vam odjednom smeta.Vec da vam nikada nije smetalo,a sada vam odjednom smeta.

I to je cinjenica.Tvrdim da se 80% vas koji tu bacate drvlje i kamenje i zalite na smetanja,preserava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tvrdim da se 80% vas koji tu bacate drvlje i kamenje i zalite na smetanja,preserava.

 

Samo? :/

 

Opako mi smeta kad svi odjednom pljugaju, ali tad lepo uljudno zamolim ljude da puše postepeno, jedan po jedan :D

 

Nikada mi nije smetala jedna cigareta, niti će (živim sa dvoje krdža pušača - Bond vs Drina Brez Filtera) :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se nije odnosilo na to da vam je nekada prijalo,a sada vam odjednom smeta.Vec da vam nikada nije smetalo,a sada vam odjednom smeta.

I to je cinjenica.Tvrdim da se 80% vas koji tu bacate drvlje i kamenje i zalite na smetanja,preserava.

 

A ja tvrdim da nemas blage veze o onome sto pricas. Trenutni rezultat govori kakvo je raspolozenje u narodu :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se nije odnosilo na to da vam je nekada prijalo,a sada vam odjednom smeta.Vec da vam nikada nije smetalo,a sada vam odjednom smeta.

I to je cinjenica.Tvrdim da se 80% vas koji tu bacate drvlje i kamenje i zalite na smetanja,preserava.

meni je uvek smetao duvanski dim... to što do juče nije bilo ove teme pa nismo pričali o tome ne znači da nije tako...

i ne znam šta si se više uhvatio za to "preseravanje", dosadan si...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta ako ne postoje uslovi za posebnu prostoriju ?

 

Napolje. Van zgrade. U firmi gde radim pušači u čoporima na minus 10 izlaze ispred zgrade i smrzavaju se po 15 minuta. Niko se ne buni: ni mi ni oni. Militantno? Ne. Samo fer.

 

A i sjebava kondiciju, koju volim da imam. Koliko puta ste posle crkavanja pri sexu psovali hranu i cigare? :D Takodje dobijaju se brze bore, smrdi iz usta, smrdi odeca...

Zato treba ostati pri boemskom dimu - uz kafu i sl uzivanciju, ne vise od 5 na dan nikako.

 

Ne samo to, receptori za miris i ukus su inhibirani kod redovnih pušača. Zato im i "ne smrdi" dim. Boemski dim - to se retko viđa. Velika većina su isprani mozgovi koji krše po dve pakle dnevno jer su najgori zavisnici. I grizu kad im pomeneš da iskuliraju. Hej, al' bitno je uživati svakih 3 minuta u narednoj cigareti.

 

Jedem non stop jer volim i briga me što imam sto kila žive vage.

Pijem non stop jer volim i briga me što moj organizam neće moći da odstranjuje toksine iz organizma za godinu dana.

Pušim non stop jer volim i briga me što mi odeća smrdi kao zgarište a usta kao pepeljara, i što trujem ljude oko sebe.

 

Male oralne čarolije. Proždrljivost. Zadovoljstvo. Više zadovoljstva. Veće doze. Imamo pravi produkt koji će zadovoljiti vaše potrebe.

 

Dronovi jebeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutni rezultat ne govori kome zaista smeta a ko se preserava. :da:

E,a kako ne polazis od toga da se (i) pusaci proseravaju,a? :bigblue:

Kao,u fazonu,pusim jer svi drugi puse,(EDIT) iako mi i ne odgovara bas,ali to je cool,kurac-palac? :D

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemi, gresis. Znam more ljudi koji pizde na duvan otkad znaju za sebe, ali nisu mogli nista da izdejstvuju nista van svoje sobe, pa su manje vise cutali. Sad su glasniji jer im je bacena koska odozgo, kapiraju da konacno mogu nesto da promene pa su se okurazili.

 

 

 

 

Edited by House of Voivod

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je uvek smetao duvanski dim... to što do juče nije bilo ove teme pa nismo pričali o tome ne znači da nije tako...

i ne znam šta si se više uhvatio za to "preseravanje", dosadan si...

 

Objasnjeno je u postu koji si citirao.

A tebe niko ne tera da citas,zaobidji postove,nemoj ih citirati i cao.

 

E,a kako ne polazis od toga da se (i) pusaci proseravaju,a? :bigblue:

Kao,u fazonu,pusim jer svi drugi puse,(EDIT) iako mi i ne odgovara bas,ali to je cool,kurac-palac? :D

 

Tako rezonuju pojedinci kada imaju 14 godina.Odrastao covek ne pusi zato sto je to cool ili zato sto svi drugi puse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objasnjeno je u postu koji si citirao.

A tebe niko ne tera da citas,zaobidji postove,nemoj ih citirati i cao.

objašnjeno u postu koji si ti citirao da nije tako...

 

Tako rezonuju pojedinci kada imaju 14 godina.Odrastao covek ne pusi zato sto je to cool ili zato sto svi drugi puse.

...već zato što je postao zavistan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemi, gresis. Znam more ljudi koji pizde na duvan otkad znaju za sebe, ali nisu mogli nista da izdejstvuju nista van svoje sobe, pa su manje vise cutali. Sad su glasniji jer im je bacena koska odozgo, kapiraju da konacno mogu nesto da promene pa su se okurazili.

 

To stoji,i nisam ni rekao da ne postoje ljudi koji pizde na pljuge.Rekao sam da se na ovom forumu i na ovoj temi mnogo ljudi preserava (evo ti johnnyzzzz prilike da me ponovo citiras i kazes da sam dosadan).

 

...već zato što je postao zavistan...

 

...ili uziva u pusenju.Koliko god to vama nepusacima bilo neshvatljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covece, niko vama nece da uskrati da pusite, ali , pre svega mislite na nas koji ne pusimo i kojima dim smeta.

Niko ti ne brani da izadjes i zapalis.

 

Pa covece,ja se jebeno slazem sa tobom!Koliko puta to moram reci?!? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...