Jump to content

Treba li zabraniti pušenje na javnim mestima ?


Feral Ghoul

zabrana pushenja na javnim mestima  

111 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Realno, ne treba pretvarati pušače u jahače apokalipse. Ali, mogli bi da se izdvoje.

 

Trenutno, u našem društvu, nepušači su manjina i oni su ti koji beže. A, u suštini, pušači bi trebalo da smanje svoju drskost i da misle o svojoj okolini.

Kontam ja da na vi to ne gledate kao trovanje i da vam se sere od likova koji promovišu cigarete kao otrov. I mene to nervira. Ali, savesti morate imati.

Da se ja pitam, u većim klubovima bih uveo restrikcije. Jer, gde god da izađem, neviđeno se usmrdim.

 

Napravljena je prevelika drama od ove teme i mnogo ljudi sere. Ali, u isto vreme, ima tu i poente. I, da, ružno je gledati pušače na javnom mestu.

 

I, da, malo sam pripit. Ali, to je i dalje moje mišljenje o svemu ovome.

 

Volim vas sve, laku noć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije tragicno, ali vi predstavljate kao da jeste.

 

'JAO PA KAD se vratim, pa ono strasno '...

Mislim, ja koja sam strastveni pusac i u drustvu pusaca pa mi je retko kad TOLIKO strasno majica mirisala(ne smrdela :) ) na dim. I ne, to nije zato sto sam pusac, nego prosto NIJE. Ili ja stavljam dosta parfema.

 

 

Јесте трагично, али се твој пушачки нос навикао на дувански дим, па тај смрад не региструје ни приближно колико би требало.

 

Пре неки дан сам позајмила од колегинице, која је такође страствени пушач, неке белешке. Људи моји, они ПАПИРИ су смрдели на дуван. Па ви видите...

 

Иначе, парфем и дувански дим се не воле баш пуно. Не смем ни да замишљам какав је то олфактивни шамар покушај прикривања дима парфемом... :opusteno:

 

@Smorock

 

Да, тамо је забрањено пушење! И све предивно мирише на чајеве! :wub: Срећа, срећа, раааадост! :)

Edited by Emelin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе, парфем и дувански дим се не воле баш пуно. Не смем ни да замишљам какав је то олфактивни шамар покушај прикривања дима парфемом...

ја...

 

то ти је ка да ти смрди из уста па кокнеш орбит. онда смрди ки да се неко иср'о у шуми еукалиптуса, да 'бе оца у пркно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zashto ljudi pocinju da pushe cigarete uopshte?

 

Kako je shvatam dosta ljudi mi je reklo kako ih to smiruje, kako se odma smire kada popushe jednu. Ali ako vam treba cigareta da vas smiri onda ste prilichno nestabilna osoba, a samim tim i zavisnik pa postajete josh nestabilnija osoba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zashto ljudi pocinju da pushe cigarete uopshte?

 

Kako je shvatam dosta ljudi mi je reklo kako ih to smiruje, kako se odma smire kada popushe jednu. Ali ako vam treba cigareta da vas smiri onda ste prilichno nestabilna osoba, a samim tim i zavisnik pa postajete josh nestabilnija osoba.

 

Pitaj blejaca :mhihi:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ко је тај блејач? Ако ради у некој фабрици дувана, повежите ме са њим одма'. Да склопимо неки бизнис.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bilo kul da zamislim kako drzim mustiklu i u nekom klubu sam sa cigaretom i kao seksi sam.

Hahaha.

Jebiga, tek sam krenula u srednju :)

 

tek si krenula u srednju?

 

Pitaj blejaca :mhihi:

 

Dal on pushi uopshte? Znam da je on bio na svachemu i probao svashta , ali se valjda u poslednje vreme smirio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Veronika: Pazi rechenicu si napisala u sadasnjem vremnu. No dobro, pochela si da pushish da bi bila cool u drushtvu, nego predpostavljam da pushish i kada nisi u klubu. Sta te tera da pushish tada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sa 20. i dok sam bio nepušač zaista mi nije smetao duvanski dim. Nemam pojma...

 

Zato sto se ne preseravas,i kazes kako zaista jeste. :da: Ja verujem da nekim ljudima smeta,nema tu price,ali toliko drvlja i kamenja po pusacima,ko da su svi od secera.Cisto preseravanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Обрисаше нам силне постове. Антипушачка мафија! :violent: :violent: :violent:

Александар Вучић стоји иза вас, пацови рационалистички!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...