Jump to content

Treba li zabraniti pušenje na javnim mestima ?


Feral Ghoul

zabrana pushenja na javnim mestima  

111 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne moras vise dokazivati da si debilcina prve klase.Shvatili smo svi.Ajde sada lepo,prestani dolaziti na ovaj forum.

 

Stvarno, recimo da ti hoćeš da pušiš, a da to meni smeta, dok ja hoću da drkam, a to tebi smeta. Po kom to osnovu ti imaš pravo da pušiš u mom prisustvu, a ja nemam pravo da drkam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da l' još neko ima utisak da ga dim prati gde god seo u kafiću? Meni se to stalno događa. :confused:

ja imam takav utisak kada raspalim vatru za roštilj :D

 

Stvarno, recimo da ti hoćeš da pušiš, a da to meni smeta, dok ja hoću da drkam, a to tebi smeta. Po kom to osnovu ti imaš pravo da pušiš u mom prisustvu, a ja nemam pravo da drkam?

drkaš ti svakodnevno u našem prisustvu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, i kad roštiljam ista stvar. Ne kapiram.

Princezo, izvadiš ga i trljaš, ako te pitaju šta radiš odgovoriš da imaš osip i da mažeš kremu. Provereno uspeva, ko čita CKM zna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

niko, čini mi se, nije ni spominjao da bi zabranio pušenje na otvorenom tako da nema potrebe da insistiraš na odgovoru...

 

 

u duvanskom dimu postoji više hiljada toksičnih i kancerogenih jedinjenja... pored toga postoji mali milion drugih faktora, tako da, ne možeš za nekoga ko je oboleo od raka ili bilo čega drugog sa sigurnošću da kažeš "e to je od mićinig strajka"... ali mimo zdravog razuma je da ne šteti... i smeta...

 

Takodjer,pravljenje prostorija namenjenih pusacima bi resilo stvar,i u tom slucaju ne bi bilo potrebe za ovom diskusijom i fasistickim metodama.

 

Sto se tice ovoga drugoga,ja u zivotu nisam cuo za nekoga ko je dobio rak ili bilo kakvu drugu bolestinu zbog pasivne inhalacije dima.Prica zavrsena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno, recimo da ti hoćeš da pušiš, a da to meni smeta, dok ja hoću da drkam, a to tebi smeta. Po kom to osnovu ti imaš pravo da pušiš u mom prisustvu, a ja nemam pravo da drkam?

 

Da si barem malo razumna osoba,i da koristis barem 2% kapaciteta svog mozga,shvatio bi koliko je ova tvoja komparacija maloumna.Leci se covece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene bas ali bas nervira kada udjem u lift od zgrade obicno posle cekanja i kada shvatim da je neko momenat pre ladno zapalio cigaretu u liftu,a onako mali prostor pa bazdi ko govno skoro :violent:

Mislim se jebote pa neces crci sto nisi zapalio cigaru 5 min posle i kada izadjes iz zgrade :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Управо сам запалио цигарету, листам тему, ишчитавам постове, гледам шта сам све пропустио...и мрзи ме да се расправљам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja...vec vidim kako mi komp sporije radi zbog dima...steti mu...

Мени слика на монитору почела да подрхтава. Да ли угасити цигарету, или однети монитор у сервис?

...питање је сад. :sad:

 

 

Pridruzujem se...zlatni Walter Wolf rulz suprim.

 

Најгора крџа! Вајсрој рулира светом :razz:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1280116433483ef769a14ee422650951.jpg

 

Btw, ja imam zdravstvenih problema od dima. Imam jako osetljiv nos i desi mi se da kada provedem celo vece u zadimljenoj prostoriji, sutradan ceo dan kijam i slinim. Inace, nije kod dima samo problem sto steti zdravlju. Nije dokazano ni da govna stete zdravlju, pa opet normalni ljudi ne jedu govna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodjer,pravljenje prostorija namenjenih pusacima bi resilo stvar,i u tom slucaju ne bi bilo potrebe za ovom diskusijom i fasistickim metodama.

 

Sto se tice ovoga drugoga,ja u zivotu nisam cuo za nekoga ko je dobio rak ili bilo kakvu drugu bolestinu zbog pasivne inhalacije dima.Prica zavrsena.

 

A sta ako ne postoje uslovi za posebnu prostoriju ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice ovoga drugoga,ja u zivotu nisam cuo za nekoga ko je dobio rak ili bilo kakvu drugu bolestinu zbog pasivne inhalacije dima.Prica zavrsena.

e pa ako ti nisu čuo onda jeste tako i u pravu si... ako već nisi ukapirao šta sam malopre napisao...

 

u duvanskom dimu postoji više hiljada toksičnih i kancerogenih jedinjenja... pored toga postoji mali milion drugih faktora, tako da, ne možeš za nekoga ko je oboleo od raka ili bilo čega drugog sa sigurnošću da kažeš "e to je od mićinig strajka"... ali mimo zdravog razuma je da ne šteti... i smeta...

takođe

Dim koji ide u zrak ima veću koncentraciju štetnih tvari od dima koji uvlači pušač.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga, ja pusim crveni marlboro kad sam bogata, ali sam se toliko navikla na vajsroj da me grlo boli kad uzmem marlboro.

Nikad slims i nikad beli filter :)

 

Шта бре кад си богата? Да сам мултимилионер, Вајсројчица би и даље била моја великa љубав! :wub:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw, ja imam zdravstvenih problema od dima. Imam jako osetljiv nos i desi mi se da kada provedem celo vece u zadimljenoj prostoriji, sutradan ceo dan kijam i slinim.

 

Ok,ali to se resava onako kako si vec rekao.A sa druge strane,recimo ti dodjes kod drugara u kucu,on pusac,i okupi se ekipa,naprimer vas 10.Ti jedini ne pusis.I da li je u redu da ti diktiras situacijom?Da niko ne pusi zbog tebe?Kada si manjina,onda se prilagodjavas. :da:

 

Inace, nije kod dima samo problem sto steti zdravlju. Nije dokazano ni da govna stete zdravlju, pa opet normalni ljudi ne jedu govna.

 

Pocinjes da pravis komparacije ko Prince.Lupanje gluposti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...