June 17Jun 17 comment_3125270 naravnomozda moze na oba ako BCNR svira ranije. Evoken svakako nece rano, ima dve predgrupe Report
June 17Jun 17 comment_3125271 GODLESS dolaze iz daleke Indije nastali su 2015. godine i do sada su objavili jedan studijski album kao i nekoliko singlova od kojih je poslednji objavljen 2025. godine pod nazivom Godless of Decay. Svoj tvrdokorni death metal zvuk temelje na uzorima kao što su Morbid Angel, Deicide i drugi pioniri ovog stila.DEFACED su švajcarski death metal bend koji je do sada objavio tri studijska albuma a poslednji pod nazivom Icon je nedavno objavljen za Massacre Records.Ulaznice će biti u prodaji samo na dan koncerta od 20h na ulazu u CK13 po ceni od 1000din.U Somboru su dan kasnije, 600 dinara upad, pa ako vam je bliže. https://youtu.be/bp3LlRkgumI Report
June 18Jun 18 comment_3125287 izgleda da bas bilo dobro zezanje na High Vis sinoc, jel bio neko? Report
June 18Jun 18 comment_3125292 Ja gotivim samo jednu pesmu njihovu, gledao sam ih jednom live i bilo mi je jako dosadno tako da sad nisam ni razmatrao da idem ali provereno je bilo vrhunsko zezanje ko voli to, punkerska energija. Report
Monday at 02:58 PM2 days comment_3125338 Za izbegavati,ali zato ovaj rusko-meksički Nekroskop paket obećava.. Report
Tuesday at 07:38 AM1 day comment_3125349 Flaming Lips oduvali sinoc. Nisam poklonik benda, slusao sam onaj album sa robotima davno i anime likusom. Ali ovo je bila cista, organska muzika napravljena od strane ljudi za ljude. I koncert je bio podeljen na dva seta od po pedesetak minuta svaki. Sto i nije lose.Ojebase i sa kostimografijom, balonima, konfetama i dobrom atmosferom. Sto rece jedna devojka iz publike, malo nas je al smo Flaming Lips govna. Report
Tuesday at 10:56 AM1 day comment_3125357 E pa kul, ja sam hteo ici, ali bilo mi previse to i Beat u par dana. Sudeci po ovome sto si napisao - nije bilo previse ljudi :( ? Report
Tuesday at 11:51 AM1 day comment_3125358 600 do 700 ljudi uvrh glave. Uglavnom GENX, malo milenijalaca i klinaca. Report
5 hours ago5 hr comment_3125376 Gledam sada kako Arsenal festival ispali narod za Sonatu. Pomeriše u 18h, a staviše jebenog Jakova Jozinovića u udarni termin gde je trebala biti Sonata. Sreća ne poslušah burazera pa nisam ranije uzeo kartu. Malo nas je al smo govna ovaj put samo tako bez Flaming Lips. Report
4 hours ago4 hr comment_3125377 Pa naravno da ce jakov ici na udarni termin. U svakom slucaju zamena limunadice za limunadicu.. Report
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.