Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Ja slucajno gledao Villea u Budimpesti pre par meseci - vidi se da je trezan lik i sve korektno odradjuje, ali izgleda kao da bi ga vetar oduvao i jedva stoji u nekom polucucnju dok se oslanja rukom na koleno. Ovako kao laiku koji ne zna kako je to nekad izgledalo na bini - deluje mi bas dobro bolestan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Marko, Mon_a[MOR]e said:

Ja slucajno gledao Villea u Budimpesti pre par meseci - vidi se da je trezan lik i sve korektno odradjuje, ali izgleda kao da bi ga vetar oduvao i jedva stoji u nekom polucucnju dok se oslanja rukom na koleno. Ovako kao laiku koji ne zna kako je to nekad izgledalo na bini - deluje mi bas dobro bolestan.

Možda se jednostavno ušinuo...a zaboravio da popije diklofen...

Edited by Mickey mouse
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, azal said:

bas ti verujemo

Evo reci cu da sam isao na Leprous, a posto je i to cringe na ovom forumu u 2023 - znate da ne lazem 🙂

Stigli dan ranije, zena rekla da pogledam da li ima neki cert to vece i bio samo Ville. U Madjarskoj hvala bogu sljaka ticketswap - mislim da ni 10 evra nisam platio karte.

Ove ribe otvorile, bile su mi vrh

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

DVE SENZACIJE U ISTOM DANU: PREMIJERA FILMA "POKIDAN" I KONCERT ACE LUKASA

Hype production u sinergiji sa ćerkom firmom Hype entertainment su sinonim za nepresušni izvor inovativnih i autentičnih projekata i u tom maniru nastavljaju sa iznenađenjima i novim poduhvatima.

3. novembra 2023. godine očekuje vas nesvakidašnji događaj i brilijantan spoj premijere filma "Pokidan" od 19 časova u Štark Areni, a odmah po završetku filma, od 21h počinje senzacionalan koncert najveće muzičke zvezde na Balkanu, Ace Lukasa i Folk Haus Benda. Ulaznice su u prodaji na Ticket Vision prodajnim mestima kao i onlajn na tickets.rs.

Saša Mirković, direktor i vlasnik Hype produkcije a ujedno i izvršni producent ovog projekta, zajedno sa svojim timom prikazaće publici jedan potpuno novi koncept događaja koji nije viđen na našim prostorima, amalgam nezabeleženo dobrog multimedijalnog projekta, svetske produkcije i fantastičnog sadržaja.

Film „Pokidan“ nastaje po motivima života muzičke zvezde Aleksandra Vuksanovića poznatijeg kao Aca Lukas i demistifikuje sve detalje iz njegovog privatnog i profesionalnog segmenta života. Glavnog lika, Peđu Kovača tumači Mladen Sovilj, a u glavnim ulogama će se naći i glumci: Ivan Đorđević, Vesna Stanojević, Marija Pikić, Andrija Kuzmanović, Mima Karadžić, Jovo Maksić, Marija Pikić, Radoje Čupić,
Branka Kati i mnogi drugi. Nakon premijernog prikazivanja filma "Pokidan" koji je snimljen pod rediteljskom palicom Suzane Purković, publika će uživati u impresivnom muzičkom opusu i najvećim hitovima Ace Lukasa.

Aca Lukas će 3.11.2023. proslaviti i svoj rođendan sa voljenom publikom, te će baš to dodati posebnu čar ovom događaju a najveća žurka na Balkanu postaće najveći događaj na Balkanu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...