Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Niko nema nameru da se asimiluje. To je proces koji se neminovno desi u nekoliko generacija. A to sa drugosrbijancima je neizbezno poredjenje. Vidi samo ruske Jutubere kako pricaju o svojoj zemlji i kako se slazu sa svakom gluposcu koja dolazi sa strane zapada. Znaci sramota me da gledam ono, ne znam kako je njihovim roditeljima. Onaj jedan prica kako cale vise ne prica sa njim od kada je video njegove snimke. Ne bih ni ja pricao sa njim pa da mi je iz oka ispao .

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja znam samo za NKFRZ verovatno na njega mislis, i da ima nekih tupavih stavova zapadnih ali sve lose sto prica o rusiji mu apsolutno verujem i uvek prikaze sve iz svog ugla. Naravno i podrzavam sto je pobegao odande kad je trebao u vojsku da ide, ima i video o tome kako je to sluzenje isto sviranje kurcu..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije on. Drugi jedan lik zaboravio sam kako se zove kanal. Ima ih koliko hoces sve retardi. Svako moze da prica kako u njegovoj rodnoj zemlji ima losih stvari. U 99% zemalja ih ima naravno, ali kada direktno radis protiv svoje zemlje i to u korist najvecih neprijatelja to je brate nesto najgore i najnize sto postoji. Pekao bih ih zive bez sudjenja. Ima i onaj kreten Russian Dude takodje koji koristi to ime, a ceo studio mu zuto plav inosi takve majice takodje. Kada samo cujes sta prica ne moras da zivis u Rusiji odmah znas da bi pojeo americko govno, a na sve svoje bi se popisao bez razmisljanja.

Edited by HEFEST
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, azal said:

Ovo ce da se rasproda 1/1. @azalvidis mozda bi mogli i nesto da zaradite, dovedete bend koji raji treba, pa dva tri benda sto slusa 30 ljudi sa foruma. 😄 Mislim da bni se tako tasevi ne generickih bendova, ispostovali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

15 hours ago, Kumodraski Vo said:

Sta kao zivi u rusiji i snima se za yt i priča protiv rusije i radi sve to?

Ne zivi u Rusiji. Picka pobegla preko grane naravno i nazad moze samo u gulag. Pogledaj samo kanal The Russian Dude. Pogledaj tu facu, taj glas i taj nivo drugorusijanstva. Kada vidis takve likove pukne te zelja da budes najgori nacionalista koji je svet ikada video. Kao da je biti nacionalista nesto lose. Na ovom forumu jeste doduse. Steta sto ljudi koji vole metal, heroje, zmajeve i ostala herojstva u sustini nisu nista drugo nego potencijalni  kvislinzi i petokolonasi. A ovamo sebe predstavljaju kao Konana varvarina duge kose i sa macem u ruci. Od kada sam bo klinac metalci bili najvece picke u Srbiji. Dizelasi im lupali cvrge i vukli ih za nos. Bilo je par nas casnih izuzetaka ali to je to.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

16 hours ago, VoivodBG said:

Ovo ce da se rasproda 1/1. @azalvidis mozda bi mogli i nesto da zaradite, dovedete bend koji raji treba, pa dva tri benda sto slusa 30 ljudi sa foruma. 😄 Mislim da bni se tako tasevi ne generickih bendova, ispostovali.

zaradjujem ja jako lepo, ne brini o meni. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nista, ne dolaze blizu, jbg. za izbegavanje smo

58 minutes ago, Haos sam ja said:

Ajde onda, pošto si bogat, dovedi nam neki delikates za nas trijes, ko ga jebe

uvek, samo da se ukaze prilika. probao sam Altars, Nothingness, i Caligula's Horse, ali niko nije dolazio dovoljno blizu. 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...