Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

@Azal - Kontam. Da su pojedinačni koncerti, pa da se i isplati, ali ovako... Šteta, radovao sam se Nile-u kao malo kuče, a i kad je bio Kreator, proveo sam se kao nikad, najbolji koncert na kojem sam bio, ovo bi bila bomba za posetioce, ali ne i za organizatora. :D

 

Pa dobro, ja bih i cak i Morbid Angel rado gledao opet, ali bih uvek pre otisao na nesto sto sam manje slusao, a nisam video uzivo, kao npr. Leprous sad.

Edited by Demon Seed
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

,metal publika kod nas je vecinski sastavljena od malih pozercica kojima je bitniji prsluk,da izgledaju kao klosari i da se lese i komiraju od alkohola svaki vikend,nego da idu na koncerte.

 

ovo je problem. jer imaju 1000 din za koncert ako im je vaznije ici na koncert nego kupiti duboke adidas patike od 11,000 din

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je problem. jer imaju 1000 din za koncert ako im je vaznije ici na koncert nego kupiti duboke adidas patike od 11,000 din

AHhahah care,upravo pisem ovo hahhaah.Vaznije je kupiti duboke gilje od 10 000 sam hteo da napisem i izgravati budalu i biti neki thrasher nego ici na koncert benda koji slusas.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je problem. jer imaju 1000 din za koncert ako im je vaznije ici na koncert nego kupiti duboke adidas patike od 11,000 din

 

Ma stvar interesovanja. Ako daju grdne pare za patike, ili pucaju nedeljno po 5000 na alkohol i/ili travuljinu, jasno je sta njih interesuje, oni i nisu ciljna grupa.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sa ovim se vec ne slazem.Patike su nesto sto ti treba i bes cega ne mozes.Koncert to nije.

 

pa ja kad sam bio klinac stekovao sam sve pare za diskove i koncerte. tj, da imam 100 dolara u steku, uzeo bih patike od 50 dolara a ne od 100 da bi imao za diskove i koncerte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaznije je kupiti duboke gilje od 10 000 sam hteo da napisem i izgravati budalu i biti neki thrasher nego ici na koncert benda koji slusas.

 

Naravno da je vaznije.Ovde ne pricas o sugavim metal majicama,prslucima,helankama i ostalim sranjima,vec o necemu u cemu hodas i do posla,skole,prodavnice...svako kome je bitnije spickati pare na tamo neki koncert nego na obucu u kojoj ce provoditi polovinu svakoga dana,treba da se zapita o svom mentalnom zdravlju.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma stvar interesovanja. Ako daju grdne pare za patike, ili pucaju nedeljno po 5000 na alkohol i/ili travuljinu, jasno je sta njih interesuje, oni i nisu ciljna grupa.

 

pa problem je sto bi oni trebali da budu ciljna grupa a ne ljudi koji imaju poslove i decu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma stvar interesovanja. Ako daju grdne pare za patike, ili pucaju nedeljno po 5000 na alkohol i/ili travuljinu, jasno je sta njih interesuje, oni i nisu ciljna grupa.

 

Pa fora je u tome sto je ogromna vecina takva.I zbog toga na koncertima nema publike.

 

pa problem je sto bi oni trebali da budu ciljna grupa a ne ljudi koji imaju poslove i decu.

 

Upravo to.

 

Za 11 000 mozes da kupis i patike i kartu za jebeni koncert

 

Zavisi od momenta kada te pare imas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

deo problema ovde je što ljudi nekad ni ne kupe kartu u trenutku kad imaju love jer su u fazonu "ma kupiću kasnije, a ko zna da li će se ovo uopšte i održati, neću da se zalećem" i na kraju se pare naravno spičkaju na nešto deseto a za cert te u međuvremenu i zaboli kurac malo

 

otprilike je to u pitanju što laza reče, da bi te stvari trebali postati deo kulture izlaženja - kao kad izađeš u grad inače samo platiš malo više ulaz i preskočiš koje pivo, samo ljudi ovde nemaju tu naviku još.

 

možda bi trebalo i šarati malo sa mestima održavanja, tipa da ne ide sve u BG nego i u NS, možda čak i Niš, mada stvarno nemam pojma koliko potencijalne publike ima tamo... Eno, Karma To Burn u ZR-u pre godinu i malo jače beše super cert baš zato što je ljudima ovde bilo do jaja što će jedan stvarno poznat bend svirati u ZR-u jebenom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da je vaznije.Ovde ne pricas o sugavim metal majicama,prslucima,helankama i ostalim sranjima,vec o necemu u cemu hodas i do posla,skole,prodavnice...svako kome je bitnije spickati pare na tamo neki koncert nego na obucu u kojoj ce provoditi polovinu svakoga dana,treba da se zapita o svom mentalnom zdravlju.

 

da, ali na obuću ti apriopri odvajaš kintu zato što je prioritet, ali ne svakog meseca. To je drugačija situacija jer naravno da nećeš ići bos zbog certa. Problem je trend "neimanja novca".

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lemmy

Ne znam i to je opet diskutabilno.Patike dodju i odu,a secanja sa odredjenog dogadjaja ti ostaju vecno,ako ti to toliko znaci racunica je jasna.Imas uvek za 3000 kupiti pristojnu obucu i ustedeti za event,ako je vec problem novac.

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sad razmisljam, moguce da sam ih i ja gledao jednom :haha:

 

Zar nisu bili i na Exitu?

Moguće, ne sećam se. Znam da kad su trebali da dođu drugi put, koncert je otkazan, jer su isti dan bili Mejdeni.

 

E sa ovim se vec ne slazem.Patike su nesto sto ti treba i bes cega ne mozes.Koncert to nije.

Upravo. A da ne pričamo o tome da je trulo da ti neko govori kako ćeš i na čega da trošiš svoje novce. Ja ako ću da ih bacim, a ne odem na koncert, to nije ničiji problem, već moj, ja sam ih zaradio i ja ću da odlučujem kako ću da ih potrošim, a ne neko na netu koga u životu nisam video. Ja u svakom slučaju mnogo više volim sebi da kupim činelu, palice ili plastiku, možda da sredim kola i sl.. nego da odem na koncert benda koji me polu-zanima.

 

pa ja kad sam bio klinac stekovao sam sve pare za diskove i koncerte. tj, da imam 100 dolara u steku, uzeo bih patike od 50 dolara a ne od 100 da bi imao za diskove i koncerte.

Ja kad sam bio klinac, 100 dolara sam video samo na filmu. :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jeste, ali ne moras da ih preplatis, niko nije rekao da treba da idemo bosi na koncerte, nego da nema potrebe isprdjivati se na taj nacin

 

Zasto?Mozda je nekome bitnije da ima super kvalitetne patike koje ce nositi 3-4 godine nego koncert.Ljudi ponavljam,ne pricamo ovde o prisivacima,prslucima,majcama,redenicima i ostalim sranjima,vec o obuci jebenoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...