Jump to content

Onaj lik sto je mlatnuo profesorku zbog dnevnika...


LazaGNR

Svadja/tuca izmedju profesorke i ucenika  

174 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Daj link,mani se price :)

EDIT:ovo je bilo upuceno Just Like A...

 

Ne mogu da nadjem taj link,ali evo nekih slicnih

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=2Ems_pUfg3k...feature=related

 

http://www.youtube.com/watch?v=qLJ-scZ0cU0 (ovaj je kinda funny :) )

 

edit: evo i ovaj:

 

Samo jos onaj pravi da nadjem

Edited by Just Like a Timepiece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odavno sam ja rekao da treba vratiti pravo nastavnicima da te udare kad preteras. Mnogo su se klinci razmazili. A treba i roditelje kazniti. Od drugara sestra radi u osnovnoj skoli, kaze da su klinci nenormalni, a ni roditelji im nisu nista bolji. Ima jedan klinac koji terorise celo odeljenje, kad dodju roditelji u skolu, njihovo dete ja najzlatnije na svetu, to durgi klinci uticu lose na njega, pa je on takav. Ja bih mog ubio od batina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da nije bilo klipa "Kosovo za Patike " gde 2 glupave plavushe kradu patike ne bi ni to islo na sud. Ali koliko god postojali sudovi u Srbiji nikad nece biti pravde , pa tako se i ovim dvema kuckama progledalo kroz prste i pustene su uslovnom kaznom....sramota

 

to je prednost ili mana modernih tehnologija, zavisi iz kog ugla gledas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koj si ti kurac da nekom kazes da ne lupa, jel ti tata kupio forum...

There... there... nisam teo da te uvredim.

 

Radi se o tome što se još ništa ne zna tačno povodom tog slučaja, a ljudi sebi daju za pravo da optužuju Miladina kao da su bili neposredni svedoci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

There... there... nisam teo da te uvredim.

 

Radi se o tome što se još ništa ne zna tačno povodom tog slučaja, a ljudi sebi daju za pravo da optužuju Miladina kao da su bili neposredni svedoci.

 

iskreno, zabole za miladina, ali optuzujem vladu sto je velikodusna sa tudjim parama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije posegla za shamarom vecj ga je udarila iz straha...

 

A ovog heroja necju da komentarishem...nadam se da cje ga neko izbosti uskoro...

 

Za one koji nisu videli snimak ...

 

http://www.youtube.com/watch?v=lGxfxh5-OyQ

Zena je to uradila iz straha, slazem se. Cuj da pridjes i da otimas dnevnik, koja sloboda. Sramota za odeljenje sta su dozvolili. Verujem da se jedno pet cica da mu se sagne i da ga zadovolji, te da ga ohrabri u narednim poduhvatima, jer je baja.

 

I da nije bilo klipa "Kosovo za Patike " gde 2 glupave plavushe kradu patike ne bi ni to islo na sud. Ali koliko god postojali sudovi u Srbiji nikad nece biti pravde , pa tako se i ovim dvema kuckama progledalo kroz prste i pustene su uslovnom kaznom....sramota

Ako pricamo o pravdi, stvarno bi bilo nepravedno da nekog ko nema kriminalnu proslost posaljes u zatvor i time mu upropastis zivot Pametnom coveku i sudska opomena je dovoljna. Srecom to je sudija uzeo u obzir. Veca je sramota sto ih je tip snimao sve vreme, a nista nije preduzeo. Kada bude pozar, on ce da snima takodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako pricamo o pravdi, stvarno bi bilo nepravedno da nekog ko nema kriminalnu proslost posaljes u zatvor i time mu upropastis zivot Pametnom coveku i sudska opomena je dovoljna. Srecom to je sudija uzeo u obzir. Veca je sramota sto ih je tip snimao sve vreme, a nista nije preduzeo. Kada bude pozar, on ce da snima takodje.

 

U Americi ako pocinis krivicno delo ides u zatvor. Ako ponovis to krivicno delo ides na dozivotnu. I sta to znaci ne treba u zatvor za prvo delo ... znaci ja te sad izmlatim, ti riknes i jbg, kao u afektu, dobar je momak, nije do sad nikoga olesio ... i ja na uslovnoj a ti u zemlji..... ovo vazi za sve oblike prestupa. A nisam video da one koji ponove prekrsaj nesto drasticno kaznjavaju. Pogotovo te "smekere" koji dizu ruku na zensko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nova vest:

(kreteni, optužili i profesorku)

 

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/12...еника.html

 

Што кретени?

 

Требало је да му да дневник, изађе напоље и пријави га. После би само он одговарао. Међутим, не, паметница је одлучила да га удари...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ovom slučaju sam saglasan sa Axe-om... Jeste je on prvi nju maltretirao i nije joj dao da prođe, ali ona nije trebalo da udari njega, trebalo je da pusti da uzme dnevnik, ode kod direktora da odmah prijavi slučaj i to je to, maloumni dečko bi bio izbačen iz škole, a ona ništa ne bi odgovarala. Naravno, ovog idiota treba ubiti od batina, poslati ga negde da bude društvetno koristan, sere mi se više od ovakvih maloumnih pacova koji sve probleme hoće da reše silom.

 

Ali, ovde se otvara i slučaj bahatosti profesora za šta verujem da su svi iskusili u školi, jer su profesori "bog i batina" i niko ništa ne sme njima da kaže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da cu kao buduci profesor Geografije najmanje pricati o aluvijalnim ravnima i rechnim razvodjima a da cu pretezno da bijem po razredima...jedva cekam...realno..

 

Vjerice kraljice ! :pivopije: AHAHAHAHAH ,oh that avatar ,always make me laugh ! xD

 

Najbitnije je kod profesora da zauzme ostar stav na 1. casu , da se zna da je ozbiljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, da... bezobrazluk klinaca po skolama se oteo kontroli.

svaki kvadratni metar skola treba da se snima kamerama, i ko napravi slicno sranje (BILO KAKVA primena fizickog naslja prema BILO KOME):

 

1) prvi put: da cisti klozete u skoli i da nosi uniformu cistaca, da gura ona kolica sa metlom i kofom kroz hodnik i slicno... sve u krugu zgrade i za vreme odmora, narocito. (u mojoj slobodnoj reziji bi prvi korak bio "topli zec" kroz hodnik, ali to je vec preterano ;-) :) :) )

2) ako ponovi: opaliti roditelje po dzepu.

3) ako opet ponovi - smestiti u dom na 15 dana

4) ako i posle toga ponovi: smestiti u dom na sve duzi period svaki put kad nastavi...

 

---

takodje, neprimereno ponasanje profesora, vredjanje djaka, sve sto se vidi na kameri - smanjivanje plate. ako se nastavi, izbacivanje iz skole.

---

bilo kakvo prisustvo mobilnog telefona u skoli - oduzimanje istog, prodaja i skola uzima pare od toga.

 

 

steta sto nisam direktor neke skole. :D

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Americi ako pocinis krivicno delo ides u zatvor. Ako ponovis to krivicno delo ides na dozivotnu. I sta to znaci ne treba u zatvor za prvo delo ... znaci ja te sad izmlatim, ti riknes i jbg, kao u afektu, dobar je momak, nije do sad nikoga olesio ... i ja na uslovnoj a ti u zemlji..... ovo vazi za sve oblike prestupa. A nisam video da one koji ponove prekrsaj nesto drasticno kaznjavaju. Pogotovo te "smekere" koji dizu ruku na zensko.

 

Kakva hiperbola.

Cinjenica je da ti se nepostojanje dosijea uzima kao olaksavajuca okolnost ali nije bas da radi u slucajevim ubistva i ostalih teskh krivicnih dela.

I taj afekt koji pominjes je olaksavajuca okolnost jer nisi pri cistoj svesti.

 

Three stirkes law radi ovako

 

 

I saglasan sam sa postom iznad.

Edited by ResurrectioN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da smo kojim slucajem normalno drustvo, svaka skola bi imala obezbedjenje koje bi profesori pozivali u ovakvim situacijama.

Jel ona placena da se pegla sa ociglednim idiotom? I ona je budala, mogla je zavrsiti na intenzivnoj zbog kretencine.

 

 

 

 

Edited by House of Voivod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што кретени?

Требало је да му да дневник, изађе напоље и пријави га. После би само он одговарао. Међутим, не, паметница је одлучила да га удари...

 

Pa kao prvo i profesorka ima svoje dostojanstvo. Kad ju je vređao, nije joj dao da prođe, stiskao je za ruku kojom je držala dnevnik... Zašto da mu da dnevnik? Ne može i tačka. Tako bi mu samo naraslo dostojantsvo pred ovom (glupom) decom... još bi on ispao pobednik.

 

Kao drugo, ona tim prijavljivanjem ništa ne bi uradila, a čak i ako bi ga izbacili iz škole to bi se samo njoj obilo o glavu jer bi je ovaj kreten verovatno negde sačekao, pa bi žena imala daljih problema, a možda i problema da dokaže da ima problema.

 

 

Treba napomenuti i to da je ovoj profesorki to bila zadnja nedelja u karijeri pred penziju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kao prvo i profesorka ima svoje dostojanstvo. Kad ju je vređao, nije joj dao da prođe, stiskao je za ruku kojom je držala dnevnik... Zašto da mu da dnevnik? Ne može i tačka. Tako bi mu samo naraslo dostojantsvo pred ovom (glupom) decom... još bi on ispao pobednik.

 

Kao drugo, ona tim prijavljivanjem ništa ne bi uradila, a čak i ako bi ga izbacili iz škole to bi se samo njoj obilo o glavu jer bi je ovaj kreten verovatno negde sačekao, pa bi žena imala daljih problema, a možda i problema da dokaže da ima problema.

 

 

Treba napomenuti i to da je ovoj profesorki to bila zadnja nedelja u karijeri pred penziju.

 

 

:pivopije: :pivopije: :pivopije:

 

ulazak u prostor u krugu od pola metra oko neke osobe,sa nepoznatim namerama je napad na tu osobu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba napomenuti i to da je ovoj profesorki to bila zadnja nedelja u karijeri pred penziju.

Da bi mogli svi da se bacimo u maksimalno sazaljenje? Sta imas od toga?

Za takve situacije imas samo jedno civilizovano resenje, policija na licu mesta, ne posle.

Ali drustvo evo ocekuje da baba treba da se fajta sa teen savate divljacima da ne bi izgubila svoje dostojanstvo :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ulazak u prostor u krugu od pola metra oko neke osobe,sa nepoznatim namerama je napad na tu osobu..

Tako je...

Logičnije bi bilo da on tako postupi (da ode mirno i da je prijavi) da mu je ona prišla do klupe i opalila mu šamar.

 

Kad počneš da predaješ, reci učenicima: "Učenik van klupe nije učenik, a ako nije učenik, onda je nepoznato lice, a ako je nepoznato lice onda mu ja ne znam namere, a ako mu ne znam namere neću prezati da se branim. Šta? Ne znate šta znači "prezati"? "Imati muda deco, imati muda..." - to znači". :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Profesorska se kara sa njegovim ćaletom,mali sazno,pa je šino.

Otac,da profesorka nebi torokala po školi,ispiso malog kopilana i kraj priće.

 

Razlog što ga je ona udarila je što joj je on reko (u besu):

''a jel ti lepo što te moj ćale kara?''

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kao prvo i profesorka ima svoje dostojanstvo. Kad ju je vređao, nije joj dao da prođe, stiskao je za ruku kojom je držala dnevnik... Zašto da mu da dnevnik? Ne može i tačka.

I bolje bi ga sacuvala da je naputila cionicu nego se svadjala i tukla sa kretenom.

 

Tako bi mu samo naraslo dostojantsvo pred ovom (glupom) decom... još bi on ispao pobednik.

Pa?

Jel ona treba zbog toga posebno da se potrese i da se izjada na svom blogu sto deca imaju naopake uzore i idole?

 

Kao drugo, ona tim prijavljivanjem ništa ne bi uradila, a čak i ako bi ga izbacili iz škole to bi se samo njoj obilo o glavu jer bi je ovaj kreten verovatno negde sačekao, pa bi žena imala daljih problema, a možda i problema da dokaže da ima problema.

 

Treba napomenuti i to da je ovoj profesorki to bila zadnja nedelja u karijeri pred penziju.

 

I ovako moze da joj se obije oglavu pocevsi od toga sto je i protiv nje pokrenut postupak.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako pricamo o pravdi, stvarno bi bilo nepravedno da nekog ko nema kriminalnu proslost posaljes u zatvor i time mu upropastis zivot Pametnom coveku i sudska opomena je dovoljna. Srecom to je sudija uzeo u obzir. Veca je sramota sto ih je tip snimao sve vreme, a nista nije preduzeo. Kada bude pozar, on ce da snima takodje.

 

 

U Americi ako pocinis krivicno delo ides u zatvor. Ako ponovis to krivicno delo ides na dozivotnu. I sta to znaci ne treba u zatvor za prvo delo ... znaci ja te sad izmlatim, ti riknes i jbg, kao u afektu, dobar je momak, nije do sad nikoga olesio ... i ja na uslovnoj a ti u zemlji..... ovo vazi za sve oblike prestupa. A nisam video da one koji ponove prekrsaj nesto drasticno kaznjavaju. Pogotovo te "smekere" koji dizu ruku na zensko.

Tacno se zna za sta moze da se izrekne uslovna, bilo je reci o patikama a ne o pesnicenju. Nece ni u Americi da te srpaju u zatvor ako ukrades patike, jer znaju da ces iz zatvora izaci gori nego sto si bio, sto znaci da ces drustvo vise kostati. Kod nas se radi na tome da se za zatvorske kaze do godinu dana ide na neki oblik drustvenog rada, jer se pokazalo (nije nasa pamet, vec evropska, mi samo primenjujemo) da je mnogo svrsishodnije za osobu i drustvo, ako ne odlezi u zatvoru. Da li znas kako je u zatvoru?

 

Ne branim profesorku ali je procenila da on nece tek tako da je pusti da izadje iz ucionice. Mozda je procenila da ako vidi to sto je hteo, sledi nesto drugo. Nas je uciteljica samarala, ali je stitio zakon, tj bezakonje. Da stvar bude gora, to su radili i neki nastavnici do osmog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што кретени?

 

Требало је да му да дневник, изађе напоље и пријави га. После би само он одговарао. Међутим, не, паметница је одлучила да га удари...

 

elementarno je ljudsko pravo na samoodbranu,u ovom slucaju njoj nista drugo nije preostalo posto se zbog inertnosti ostalih svedoka/saucesnika nije mogao procijeniti kraj prijetnji.

 

 

otezujuca je okolnost pride sto je on znao da je fizicki inferiornija od njega,sto je on takodje znao,a kako od samog starta nije se pokoravao nastavnikovom autoritetu koji je zakonom propisan,slozices se da apsolutno nista drugo njoj nije ostalo.

 

jos ona kao nastavnik NE MOZE da mu da dnevnik,i to je takodje regulisano zakonom.do 18te ucenik nije nosilac prava,zato postoje roditeljski sastanci i pozivanje mamice i tatice u skolu da gledaju keceve.

 

takodje,ona kao nastavnik je odgovorna za sve ucenike u ucionici,a on je definitivno predstavljao prijetnju ne samo za nju,vec i za ostale,a to zakljucujemo po njihovoj inertnosti.

 

 

isto je neko ranije rekao da nastavnike i profesore treba proglasiti sluzbenim licima radi krivicne prijave,debelo je pogrijesio,jer su svi izjednaceni zakonom,jedino ta klasifikacija postoji da bi neko krivicno djelo protiv sluzbenog lica vuklo neko drugo,npr bijes doktora dok operise,samim tim ugrozavas operisanom zivot,teski nehat jelte...

 

dakle,mali je krivicno odgovoran,zbog tezine djela ce odgovarati kao odrastao,trebalo bi da dobije oko 3-5 g min,ostalo bi bilo skandal.

 

roditelji na evaluaciju,a vrlo vjerovatno sudeci po ponasanju malog,nebriga i zapostavljanje djeteta,teski nemar itd...

 

ovako laicki receno da ne serem vise,da je zemlja normalna,mali i familija bi najebali,nastavnica nista nije skrivila.

Edited by umart

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...