Jump to content

Onaj lik sto je mlatnuo profesorku zbog dnevnika...


LazaGNR

Svadja/tuca izmedju profesorke i ucenika  

174 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Знам само да сам срећан што сам се на време пребацио са геоса на право.

Не бих издржао са мајмунима пет дана у недељи, током читаве школске године, никако. Пуцале би кости. Морао бих да заказујем ђачићима ферке, после часова. Да се утврди градиво.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam citao celu temu, mrzelo me, samo sa delimicno bacio pogled tu i tamo...elem odma da kazem ovom dark elfu da nije normalan sa tim ostrijim kaznjavanjem maloletnika i te fore. sta treba da se pobije neki klinac ispred skole, udari u toj tuci nekog ovaj padne slomi ruku il tako neko sranje idiotsko ( to su teske telesne povrede ), i sta aj sad klinca saljemo u tvorza 2 godine da se "rehabilituje". Posle kad izadje da bude jos gori idiot. Druga stvar jesu deca bezobrazna i sve to stoji, al nastavnici u Srbiji su masovno retardirani. Aj svi da premotamo film u srednju i osnovnu pa da probamo da zakljucimo koliko je od nasih profesora bilo istovremeno dobrih predavaca i pedagoga. Najcesce nisu bili ni jedno ni drugo. Ja kad se osvrnem na taj period prosto ne mogu da shvatim kako jednu normalnu, matoru, racionalnu osobu koja je fakultetski obrazovana i kojoj je povereno da poducavadecu moze sebi da dozvoli da je iz takta izbaci dete od 12 ili 15 godina. To je sramno...Da li iko od vas moze sebe da zamisli kako histerise i sisti na nekog sedmaka zato sto, ne znam, nije uradio ovo ili ono ili nece da vas poslusa. Ja sam imao takih idiota koliko oces. A bilo je i onih koje iako nisam gotivio, nije mi padalo na pamet da pravim sranja ( a pravio sam ogromna sranja, izbacen sam iz maltene svake obrazovne ustanove koju sam pohadjao, pocevsi od vrtica, sto je kad covek razmisli suludo - dal je moguce da tim vaspitaca ne moze da se izbori sa detetom od 5 godina? ) i to ne zato sto sam se plasio neke kazne, vec zato so su se ti ljudi postavili tako da me je bilo sramota da pravim gluposti i budem djubre prema ljudima koji su znali kako da dopru do nas dece...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moze on njoj nista da OTIMA, kakve god da su mu namere (a ti mu namere ne znas). Za to jednostavno nema opravdanja.

 

 

da, slazem se, nisam ni pokusavala da ga opravdam! samo sam rekla da to nije isto. ipak se svakom desi pa pukne kad je profesor totalni retard (to vazi za otimanje dnevnika, ne za samaranje!) a drugo je kad se neko zaleti na profanku i dnevnik zbog lose ocene.

 

anja iskuliraj se malo, strefice te slog...

 

elem, oboje su retardi, svako na svoj nacin... to je sve od mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koja budala moze da poveruje da je bakica od 40 kila mogla da mu razbije nos...normalnog coveka bi bilo stramota da ode i da se zali da ga je baba prebila...

Nije bitno ko ce sta da poveruje, na sudu je bitno lekarsko uverenje, tj dokaz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ucestvovao je u fizickom obracunu. Glupost je to, slepac se hvata za slamku, ali ima papir na kom pise da je u tom fizickom obracunu zadobio prelom (povredu) nosa.

Falsifikat, jasno, ali to nece proci bezazleno na sudu.

Edited by Mare^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro to si upravu...ali mislim da je nemoguce da neki sudija vidi snimak,vidi njega,nju i vidi njegovo uverenje...mozes ti doktoru dati viski,pare,bilo sta,pa da napise da je mrtav...ali mislim da nece niko poverovati da on ima neke telesne povrede...jer realno,stvarno je neverovatno da neko pomislio da moze neka tamo baba d ti nanese telesne povrede...lik se proserava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
nisam citao celu temu, mrzelo me, samo sa delimicno bacio pogled tu i tamo...elem odma da kazem ovom dark elfu da nije normalan sa tim ostrijim kaznjavanjem maloletnika i te fore. sta treba da se pobije neki klinac ispred skole, udari u toj tuci nekog ovaj padne slomi ruku il tako neko sranje idiotsko ( to su teske telesne povrede ), i sta aj sad klinca saljemo u tvorza 2 godine da se "rehabilituje". Posle kad izadje da bude jos gori idiot. Druga stvar jesu deca bezobrazna i sve to stoji, al nastavnici u Srbiji su masovno retardirani. Aj svi da premotamo film u srednju i osnovnu pa da probamo da zakljucimo koliko je od nasih profesora bilo istovremeno dobrih predavaca i pedagoga. Najcesce nisu bili ni jedno ni drugo. Ja kad se osvrnem na taj period prosto ne mogu da shvatim kako jednu normalnu, matoru, racionalnu osobu koja je fakultetski obrazovana i kojoj je povereno da poducavadecu moze sebi da dozvoli da je iz takta izbaci dete od 12 ili 15 godina. To je sramno...Da li iko od vas moze sebe da zamisli kako histerise i sisti na nekog sedmaka zato sto, ne znam, nije uradio ovo ili ono ili nece da vas poslusa. Ja sam imao takih idiota koliko oces. A bilo je i onih koje iako nisam gotivio, nije mi padalo na pamet da pravim sranja ( a pravio sam ogromna sranja, izbacen sam iz maltene svake obrazovne ustanove koju sam pohadjao, pocevsi od vrtica, sto je kad covek razmisli suludo - dal je moguce da tim vaspitaca ne moze da se izbori sa detetom od 5 godina? ) i to ne zato sto sam se plasio neke kazne, vec zato so su se ti ljudi postavili tako da me je bilo sramota da pravim gluposti i budem djubre prema ljudima koji su znali kako da dopru do nas dece...

 

 

Trebo si da proćitaš celu temu,ovako prdekaš u prazno.

Pazi baća,znaći,u moje vreme,znalo se,kad je neko stariji od tebe,on se poštuje,godinu,dve,tri,nebitno je.Starijem liku,a ne profesoru u školi,nisi smeo da prisereš,jer bi završio u govnima,pa makar ga samo i mrko pogledo,a ne da digneš ruku na njega.Ti shvaćaš koliko su klinci prsli danas,i koliko su se osilili,za njih danas nema autoriteta,za njih su svi go kurac,niko i ništa,i niko im ništa ne more.Klinke se bre jebu sa 12-13 godina!Rećićeš mi da je to normalno?Klinac kod mene u kraju ima 11 godina,i pije ko ja sa 21.a nije cigan,razumeš?i nije sam,ima ih još pet šest.Po selendrama na severu,deca od 14-15 godina,drugim klincima razbijaju glave.toga bre nije bilo pre 10-15 godina,kad je bilo ćak mnogo gore vreme za zivljenje,i mnogo veća besparica.

Problem je u:

 

-KUĆNOM VASPITANJU

-POSTAVKA POGREŠNOG STAVA DECI U GLAVU

-SPLAŠNJAVANJE AUTORITETA

-TOLERANCIJA,PRETERANA TOLERANCIJA U VASPITANJU:

*Probo travu-nema veze

*Opijo se sa 12.godina-nema veze

*Razbijo klincu glavu sa 14-neka ljubi ga majka,upisaću ga u drugu školu,mangupi ga navratili.

 

I tu je problem,što današnji roditelji ne vide ni ić krivice u svojoj deci,već samo na drugoj strani.Ne kažem,ima takijeh slućajeva,ali oni su mali,vrlo mali.Ova profesorka verovatno nije smela da se žali,jer se verovatno zna ćije je dete taj mali,i ćuti.Tako će biti i sa celim procesom,dizaće se par dana halabuka,a onda će sve da utihne,slućaj će se,kao i mnogi,zataškati,i idemo dalje.

 

Kovaćevićeva serija,ona ''Gorki plodovi'',mozda preteruje sa svim onim crnilom i tugom,ali pogledajte malo bolje,zar nije takvo društvo u kojem smo?Kovaćević je samo još više ogolio to okruženje današnjice,pokazo je dubinu,srž,njegovu pravu lićnost.Novine danas,punije su ubistava,govana i sranja 50% više nego pre 10 godina,kad smo imali mnogo više problema.

 

Trenuci istine,menjanje zena,i sav ostali primitivizam,gde se lik u emisiji lozi na prcanje konja,ili što punker vodi zenu na koncert gde likovi pišaju po koncertnoj sali,i sve se to daje u udarnim terminima.O nekim drugim emisijama da i ne prićam,gde se pevaljke oblaće ko kuravele ispod plavog mosta,pa kad odem u nekim fancy klub,imam šta da vidim,klinka od 14-15 leta,obućena ko neka sanela,marinela sa ruzicaste televizije,koju u klubu šmeka neka zadrigla drtina od pedeset godina,koji će sutra da se hvali svojim istim takvim dripcima,koji su u penziji,kako je jebo ''glupu'' maloletnicu.I tu je i pitanje,gde su ti roditelji,koji tom detetu,dozvoljavaju da se prvo,tako oblaći,i da što je još gore,ide na takva mesta.Mislim,znam ja te fore,kaze ''mami i tati'',ide na piđama parti kod drugarice,a ustvari,ode kod njih 2-3,ode ove uzme minić,od ove majićicu,od treće tašnu,cipelice,i idemo...ali opet,toliko piđama partija za letnji rasput,ne bude li malo sumnjivo?

Dalje,pogledajte youtube,i kakvi se sve klipovi tamo nalaze.Od udaranja,šamaranja one devojćice pa do ovog malog idiota koji napada profesorku.

 

Po meni,profesor treba da reaguje,da od poćetka stvori autoritet,koji će delovati na sve ućenike,i da se zna do koje crte mogu da gaze.Ipak,problem je danas,što dobar broj profesora danas,ili previše toleriše sva sranja,ili se previše vezuje za određene mamine i tatine mezimce,kojima će progledati korz prste,pa makar terali ih i govna da im jedu, ili zeli da bude drug sa ućenicima,ali kad u jednom trenu dobije preko pićke,situacija se menja iz korena,i dobijamo totalno neku poremećenu situaciju.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da je totalan kreten to stoji,ne znam sta je hteo da postigne sa napadom na profesorku,a ni njoj ne prilici da udari ucenika...valjda sa toliko iskustva zna neki bolji nacin da se izbori sa tim...naravno glavna krivica je i dalje na njemu,sve se to moglo resiti na normalan nacin,al kad je neko budala...

inace definitivno treba poslati u penziju nastavni kadar koji je presao 60-tu i prepustiti mesto mladjima...posto ovi ocigledno ne mogu da nametnu svoj autoritet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebo si da proćitaš celu temu,ovako prdekaš u prazno.

Pazi baća,znaći,u moje vreme,znalo se,kad je neko stariji od tebe,on se poštuje,godinu,dve,tri,nebitno je.Starijem liku,a ne profesoru u školi,nisi smeo da prisereš,jer bi završio u govnima,pa makar ga samo i mrko pogledo,a ne da digneš ruku na njega.Ti shvaćaš koliko su klinci prsli danas,i koliko su se osilili,za njih danas nema autoriteta,za njih su svi go kurac,niko i ništa,i niko im ništa ne more.Klinke se bre jebu sa 12-13 godina!Rećićeš mi da je to normalno?Klinac kod mene u kraju ima 11 godina,i pije ko ja sa 21.a nije cigan,razumeš?i nije sam,ima ih još pet šest.Po selendrama na severu,deca od 14-15 godina,drugim klincima razbijaju glave.toga bre nije bilo pre 10-15 godina,kad je bilo ćak mnogo gore vreme za zivljenje,i mnogo veća besparica.

Problem je u:

 

-KUĆNOM VASPITANJU

-POSTAVKA POGREŠNOG STAVA DECI U GLAVU

-SPLAŠNJAVANJE AUTORITETA

-TOLERANCIJA,PRETERANA TOLERANCIJA U VASPITANJU:

*Probo travu-nema veze

*Opijo se sa 12.godina-nema veze

*Razbijo klincu glavu sa 14-neka ljubi ga majka,upisaću ga u drugu školu,mangupi ga navratili.

 

I tu je problem,što današnji roditelji ne vide ni ić krivice u svojoj deci,već samo na drugoj strani.Ne kažem,ima takijeh slućajeva,ali oni su mali,vrlo mali.Ova profesorka verovatno nije smela da se žali,jer se verovatno zna ćije je dete taj mali,i ćuti.Tako će biti i sa celim procesom,dizaće se par dana halabuka,a onda će sve da utihne,slućaj će se,kao i mnogi,zataškati,i idemo dalje.

 

Kovaćevićeva serija,ona ''Gorki plodovi'',mozda preteruje sa svim onim crnilom i tugom,ali pogledajte malo bolje,zar nije takvo društvo u kojem smo?Kovaćević je samo još više ogolio to okruženje današnjice,pokazo je dubinu,srž,njegovu pravu lićnost.Novine danas,punije su ubistava,govana i sranja 50% više nego pre 10 godina,kad smo imali mnogo više problema.

 

Trenuci istine,menjanje zena,i sav ostali primitivizam,gde se lik u emisiji lozi na prcanje konja,ili što punker vodi zenu na koncert gde likovi pišaju po koncertnoj sali,i sve se to daje u udarnim terminima.O nekim drugim emisijama da i ne prićam,gde se pevaljke oblaće ko kuravele ispod plavog mosta,pa kad odem u nekim fancy klub,imam šta da vidim,klinka od 14-15 leta,obućena ko neka sanela,marinela sa ruzicaste televizije,koju u klubu šmeka neka zadrigla drtina od pedeset godina,koji će sutra da se hvali svojim istim takvim dripcima,koji su u penziji,kako je jebo ''glupu'' maloletnicu.I tu je i pitanje,gde su ti roditelji,koji tom detetu,dozvoljavaju da se prvo,tako oblaći,i da što je još gore,ide na takva mesta.Mislim,znam ja te fore,kaze ''mami i tati'',ide na piđama parti kod drugarice,a ustvari,ode kod njih 2-3,ode ove uzme minić,od ove majićicu,od treće tašnu,cipelice,i idemo...ali opet,toliko piđama partija za letnji rasput,ne bude li malo sumnjivo?

Dalje,pogledajte youtube,i kakvi se sve klipovi tamo nalaze.Od udaranja,šamaranja one devojćice pa do ovog malog idiota koji napada profesorku.

 

Po meni,profesor treba da reaguje,da od poćetka stvori autoritet,koji će delovati na sve ućenike,i da se zna do koje crte mogu da gaze.Ipak,problem je danas,što dobar broj profesora danas,ili previše toleriše sva sranja,ili se previše vezuje za određene mamine i tatine mezimce,kojima će progledati korz prste,pa makar terali ih i govna da im jedu, ili zeli da bude drug sa ućenicima,ali kad u jednom trenu dobije preko pićke,situacija se menja iz korena,i dobijamo totalno neku poremećenu situaciju.

pročitati još jednom! svaka na mestu! i citirati ovaj post na svakoj strani teme...

da se vrati batina i malo procvetaju tikve majmuna koji ne znaju gde ima je mesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Знам само да сам срећан што сам се на време пребацио са геоса на право.

Не бих издржао са мајмунима пет дана у недељи, током читаве школске године, никако. Пуцале би кости. Морао бих да заказујем ђачићима ферке, после часова. Да се утврди градиво.

 

mislim da cu kao buduci profesor Geografije najmanje pricati o aluvijalnim ravnima i rechnim razvodjima a da cu pretezno da bijem po razredima...jedva cekam...realno..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebo si da proćitaš celu temu,ovako prdekaš u prazno.

Pazi baća,znaći,u moje vreme,znalo se,kad je neko stariji od tebe,on se poštuje,godinu,dve,tri,nebitno je.Starijem liku,a ne profesoru u školi,nisi smeo da prisereš,jer bi završio u govnima,pa makar ga samo i mrko pogledo,a ne da digneš ruku na njega.Ti shvaćaš koliko su klinci prsli danas,i koliko su se osilili,za njih danas nema autoriteta,za njih su svi go kurac,niko i ništa,i niko im ništa ne more.Klinke se bre jebu sa 12-13 godina!Rećićeš mi da je to normalno?Klinac kod mene u kraju ima 11 godina,i pije ko ja sa 21.a nije cigan,razumeš?i nije sam,ima ih još pet šest.Po selendrama na severu,deca od 14-15 godina,drugim klincima razbijaju glave.toga bre nije bilo pre 10-15 godina,kad je bilo ćak mnogo gore vreme za zivljenje,i mnogo veća besparica.

Problem je u:

 

-KUĆNOM VASPITANJU

-POSTAVKA POGREŠNOG STAVA DECI U GLAVU

-SPLAŠNJAVANJE AUTORITETA

-TOLERANCIJA,PRETERANA TOLERANCIJA U VASPITANJU:

*Probo travu-nema veze

*Opijo se sa 12.godina-nema veze

*Razbijo klincu glavu sa 14-neka ljubi ga majka,upisaću ga u drugu školu,mangupi ga navratili.

 

I tu je problem,što današnji roditelji ne vide ni ić krivice u svojoj deci,već samo na drugoj strani.Ne kažem,ima takijeh slućajeva,ali oni su mali,vrlo mali.Ova profesorka verovatno nije smela da se žali,jer se verovatno zna ćije je dete taj mali,i ćuti.Tako će biti i sa celim procesom,dizaće se par dana halabuka,a onda će sve da utihne,slućaj će se,kao i mnogi,zataškati,i idemo dalje.

 

Kovaćevićeva serija,ona ''Gorki plodovi'',mozda preteruje sa svim onim crnilom i tugom,ali pogledajte malo bolje,zar nije takvo društvo u kojem smo?Kovaćević je samo još više ogolio to okruženje današnjice,pokazo je dubinu,srž,njegovu pravu lićnost.Novine danas,punije su ubistava,govana i sranja 50% više nego pre 10 godina,kad smo imali mnogo više problema.

 

Trenuci istine,menjanje zena,i sav ostali primitivizam,gde se lik u emisiji lozi na prcanje konja,ili što punker vodi zenu na koncert gde likovi pišaju po koncertnoj sali,i sve se to daje u udarnim terminima.O nekim drugim emisijama da i ne prićam,gde se pevaljke oblaće ko kuravele ispod plavog mosta,pa kad odem u nekim fancy klub,imam šta da vidim,klinka od 14-15 leta,obućena ko neka sanela,marinela sa ruzicaste televizije,koju u klubu šmeka neka zadrigla drtina od pedeset godina,koji će sutra da se hvali svojim istim takvim dripcima,koji su u penziji,kako je jebo ''glupu'' maloletnicu.I tu je i pitanje,gde su ti roditelji,koji tom detetu,dozvoljavaju da se prvo,tako oblaći,i da što je još gore,ide na takva mesta.Mislim,znam ja te fore,kaze ''mami i tati'',ide na piđama parti kod drugarice,a ustvari,ode kod njih 2-3,ode ove uzme minić,od ove majićicu,od treće tašnu,cipelice,i idemo...ali opet,toliko piđama partija za letnji rasput,ne bude li malo sumnjivo?

Dalje,pogledajte youtube,i kakvi se sve klipovi tamo nalaze.Od udaranja,šamaranja one devojćice pa do ovog malog idiota koji napada profesorku.

 

Po meni,profesor treba da reaguje,da od poćetka stvori autoritet,koji će delovati na sve ućenike,i da se zna do koje crte mogu da gaze.Ipak,problem je danas,što dobar broj profesora danas,ili previše toleriše sva sranja,ili se previše vezuje za određene mamine i tatine mezimce,kojima će progledati korz prste,pa makar terali ih i govna da im jedu, ili zeli da bude drug sa ućenicima,ali kad u jednom trenu dobije preko pićke,situacija se menja iz korena,i dobijamo totalno neku poremećenu situaciju.

ok, brate ti si sad otisao mnogo sire od ovog konkretnog problema, kao drustvo je sjebano i te fore... i sve je to u redu, vrednosti nisu onakve kakve bi ja i ti zeleli da budu i deca prave sranja i sve je to ok. I naprica ti svasta tu, da bi na kraju zavrsio sa time kako profesori treba od starta da stvore autoritet i tako dalje, a to i jeste poenta mog posta. Profesor je taj koji treba da bude pedagog, da stvori autoritet i zainteresuje svoje ucenike za materiju.

 

A da se osvrnem i na ovu tvoju celokupnu viziju drustva, i poredjenje danas - pre 15 godina. Kao prvo, sto se izvestavanja u medijima tice, nije presudno samo to sta se u ovom trenutku desava na primer u skolstvu za to sta ce se o tome pisati u novinama. Ako postoje drugi, mnogo veci problemi u drustvu kao sto su postojali pre 15 godina, ovi ce problemi ponasanja u skolskom dvoristu biti u 2. planu. Koga boli kurac da izvestava o neka 2 klinca koja se sibaju na odmoru kad ljudi preko drine svaki dan ginu ko blesavi, a u prodavnici nema hleba, ulja, secera. Dakle poenta je da je i pre 15 godina u skoli bilo isto ako ne i vece sranje. 1996. ja treci razred i na velikom odmoru u sred jebenog skolskog lika koji je bio 8. razred ili mozda 1. srednje ( zavrsavao ili zavrsio nasu skolu godinu dana ranije nisam siguran), rokne lik iz druge skole pistoljem. Kazu neki bilo slucajno drugi da nije, u svakom slucaju odakle njemu jebea utoka sa 14 godina? Znaci isti je kurac i sad ko i onda, deca prave sranja, i moj se cale stanglao po skoli ko i ja sto sam, pa sad kenjamo obojica kako su klinci danas ludi. E da cisto da ne kaze neko sad kao pa i sad ima problema Seka i ta sranja, Sve je to u redu al u odnosu na situaciju u kojoj smo bili pre 15 godina smesno je. Znas sad kao ne daju banke kredite svakom i kao raste nezaposlenost, pa jeste, al onda nije bilo bitno dal si zaposlen il nisi kad si platom mogo jedva bulju da obrises, a kredit je bio neka cudna stvar iz daleke proslosti, i eventualne zeljene buducnosti.

 

 

I jos jedna stvar malo da se okrenemo na tu socijalizaciju, evo i da teoretisem malo za one koji nisu znali 3 primarna agensa socijalizacije su od vajkada bili porodica, crkva i obrazovni sistem. Posto smo satro sekularna drzava crkva otpada. Tu se negde ukljucuju mediji u poslednjih 30-40-50 godina kako gde. E sad kako u savremenom drustvu porodica slabi, prelazi sa visegeneracijskog na nukleusni model (keva, cale, deca ) bla bla bla, u modernom drustvu se taj akcenat sve vise stavlja na socijalizaciju u skoli. Jer jebi ga nema vise svako babu, dedu, ujnu i kevu domacice,koje ne rade pa da ih oni vaspitaju, nego jbg narod radi i ima sve manje vremena da se posveti deci. Sto znaci da ih vaspitaju ulica i skola. Posto svi znamo da na ulici na jednu korisnu i pametnu stvar naucis 3 gluposti, moramo se pouzdati uskolu. I kada se ovo drustvo vec toliko uzda u mogucnosti skole da napravi od novih generacija ljude ( a verovatno nije ni svesno da se oslanja na skolu, al to je druga prica )onda bi u tim skolama trebalo da rade ljudi koji su u stanju za tako nesto. Koji ce biti pre svega pedagozi i normalni, racionalni ljudi. I vecito su prodavali te fore kao pa i oni su ljudi, i oni imaju probleme i to. Koga bre boli kurac, kad si u skoli i predajes, drzava ti je podarila svoju buducnost u ruke i platila te za to, ma moze da ti crkava bab kuci kolko oce ima od te dece da napravis nesto i kraj. Al eto tako ta sranja prolaze jos uvek, i verovatno ce tako biti i dalje, a kad pocnu da otvaraju sve vise i vise privatnih i srednjih i osnovnih skola i tamo odvedu ovo malo normalnih profesora i nastavnika, onda cemo kukati sto su nasa deca ostala u rukama ove isfrustrirane vecine, i sto nemamo para da i mi posaljemu decu u te fine skole sa burzujima...

 

imao bi jos svasta da kazem, al kapiram da i ovako vecina nece teti da cita kad vidi koliki je post...

 

edit: evo specijalno za tebe pa da procitas ;)

Edited by nerevarine

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, brate ti si sad otisao mnogo sire od ovog konkretnog problema, kao drustvo je sjebano i te fore... al kapiram da i ovako vecina nece teti da cita kad vidi koliki je post...

pročitao ovo, prvu i zadnju rečenicu... a pročitao bih ceo post da je lepo razgraničen, podeljen na celine (pasuse) pa da čoveku ne izgleda kao jedna beskrajna pustinja... uvod, razrada, zaključak... ne mora tim redom... može i od zaključka da se krene pa da se razrađuje... u pasusima... ovako mi se ne počinje...

 

nikad nisam voleo srpski jezik i kulturu izražavanja... mada se kulturno izražavam na srpskom jeziku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam citao celu temu, mrzelo me, samo sa delimicno bacio pogled tu i tamo...elem odma da kazem ovom dark elfu da nije normalan sa tim ostrijim kaznjavanjem maloletnika i te fore. sta treba da se pobije neki klinac ispred skole, udari u toj tuci nekog ovaj padne slomi ruku il tako neko sranje idiotsko ( to su teske telesne povrede ), i sta aj sad klinca saljemo u tvorza 2 godine da se "rehabilituje". Posle kad izadje da bude jos gori idiot.

Nisam ja rekao zatvor, nego prinudni rad.

Znači daš mu lopatu u ruke da kopa i da zaradi nešto. Godinu dana minimum. Daš mu i dnevnice, ali polovina dnevnice da ode oštećenoj strani. Posle godinu dana, upišeš ga u istu školu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema tog koji nije nikad pozeleo da nesto ucini profesoru. To osecanje nije isplivalo za zadnjih 10-15 god. Samo je stvar konktrole, sto se svodi da vaspitanje. Kada sam bio dete, svakom koga sretnem u ulazu pozelim dobar dan. Danas deca od mojih drugova me ne vide (sem ona koja me vidjaju kod tih na kafi). Zadjite u neko selo, svako dete koje sretnete javice vam se.

 

Na zalost ni u prosveti danas nema motivacije, te prevagne ono "sto bih se trudio, ionako sam slabo placen".

 

Moja drugarica cim je pocela da predaje srpski u nekoj skoli, startovala je sekretarica da napise sastav nekom dedetu (koje je u drugoj skoli). Zamisli, da napise sastav za cetvorku ili peticu, te da posle dete nabuba. Naravno to je sve pod blagoslovom roditelja.

 

A razbijac je u pravu za ovaj sex od 13. treba prvo poci kroz fazu onanije pa tek onda sex.

Edited by otišao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Онда пали из земље, домаћине, кад ти није нормална. Факултет упиши у Ријеци Црнојевића или у Угљевику.

a moderator.dobro je danilo rekao da su oni najveci flejmeri.sto je najbolnije ovo bi i moglo da stoji da svi znamo da nije i odje i tamo isto,ali apsolutno isto sranje.I samo za tvoju informaciju kad ti je stalo do toga da je meni cg platila fakultet pa sam dosao da radim odje.drzavljanin sam srbije i mogu da pljuvam po drzavi i rezimu koliko mi se kurcu digne.izvinjavam se ako je ko protumacio da protiv srbije kao pojma i njenih ljudi imam nesto protiv,ali itekako imam protiv drzave kao institucije i rezima.ako imas neki problem sa tim,imas pp i licno da se nadjemo.ali ako ti je flejm jedini nacin da razrijesis sebe frustracija,nastavi slobodno,to je tvoj obraz.ja nemam problem da se u raspravi drzimo civilizovanog tona,ako imas sugestiju ili ispravku mog misljenja iznesi ga.

 

 

prvo za zakon po pitanju autoriteta nastavnika:osnovne i srednje skole su obrazovno-VASPITNE ustanove.vrsi se evaluacija vladanja ucenika.toliko o zakonskom osnovu sto se tice autoriteta nastavnika u ucionici.po tvom tumacenju zakona onda djak I razreda osnovne moze da kaze uciteljici da mu da na uvid dnevnik i da se zali direktoru i komisiji na ocjenu?

 

maloljetno lice nije nosilac prava,to su njegovi roditelji/staratelji.pitaj svoje roditelje ako mi ne vjerujes.

 

drugo:snimak evidetno pokazuje da joj on nije dozvoljavao da se pomjeri metra,kamoli da izadje.a o psihickom stanju gospodje od 62 g. kad je napada klinac u 16toj,i koliko je ona mogla to da shvati kao prijetnju po zivot,moze da se raspravlja.moje je misljenje po onome sto sam vidio u snimku da njegovi vrsnjaci nijesu smjeli da ga taknu,kamoli jedna gospodja od 62 g.zato opet ponavljam da njene inicijalne udarce jedino mogu da posmatram kao nuznu samoodbranu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Разбијачева замена ч и ћ ме језиво нервира али му је текст погодак у мету. Не морам да понављам после њега ни две реченице. Крив је дебил, ко си бре ти, пичка ти материна џиберска да тражиш дневник, као не знаш шта ти је дала. Мене ионако остали родитељи гледају мрко кад их поздравим на родитељском као родитеље дрипаца и морона. Имам три сина, и мука ми је од онога што су доживљавали у школи од таквих смрадова који мисле да су фрајери. Да је више таквих профана можда би деца и научила нешто. Чуј, жале се кретени на критеријум оцењивања- па научите лекцију, маму вам јебем. Генерално, родитељи су говна неопевана- ретко ће признати да је њихов окот проблем, још ако су ловарни све им је дозвољено. Што рече неко, и нас су тукли у школи али су глупи кукали родитељима па би добили и од њих по пички јер ниједан ћале или кева нису помислили да им неко од наставника или профана млати дете без разлога. Ако се нешто не предузме у самој породици, да их научимо да је нешто ненормално, срамно, и то им упорно понављамо, можда се и извучемо као народ. У супротном одосмо у три лепе...

Сад се сетих доживљаја из неке 96-97 године. Група сличних дегена је од Базара до Дунавске превртала контејнере у пасажима, ломила канте за смеће и слична срања, све у два ујутро,викенд. Код Рибље их нахвата патрола и уместо батина и привођења натера их да рукама покупе све. Каква лекција.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a moderator.dobro je danilo rekao da su oni najveci flejmeri.sto je najbolnije ovo bi i moglo da stoji da svi znamo da nije i odje i tamo isto,ali apsolutno isto sranje.I samo za tvoju informaciju kad ti je stalo do toga da je meni cg platila fakultet pa sam dosao da radim odje.drzavljanin sam srbije i mogu da pljuvam po drzavi i rezimu koliko mi se kurcu digne.izvinjavam se ako je ko protumacio da protiv srbije kao pojma i njenih ljudi imam nesto protiv,ali itekako imam protiv drzave kao institucije i rezima.ako imas neki problem sa tim,imas pp i licno da se nadjemo.ali ako ti je flejm jedini nacin da razrijesis sebe frustracija,nastavi slobodno,to je tvoj obraz.ja nemam problem da se u raspravi drzimo civilizovanog tona,ako imas sugestiju ili ispravku mog misljenja iznesi ga.

 

 

prvo za zakon po pitanju autoriteta nastavnika:osnovne i srednje skole su obrazovno-VASPITNE ustanove.vrsi se evaluacija vladanja ucenika.toliko o zakonskom osnovu sto se tice autoriteta nastavnika u ucionici.po tvom tumacenju zakona onda djak I razreda osnovne moze da kaze uciteljici da mu da na uvid dnevnik i da se zali direktoru i komisiji na ocjenu?

 

maloljetno lice nije nosilac prava,to su njegovi roditelji/staratelji.pitaj svoje roditelje ako mi ne vjerujes.

 

drugo:snimak evidetno pokazuje da joj on nije dozvoljavao da se pomjeri metra,kamoli da izadje.a o psihickom stanju gospodje od 62 g. kad je napada klinac u 16toj,i koliko je ona mogla to da shvati kao prijetnju po zivot,moze da se raspravlja.moje je misljenje po onome sto sam vidio u snimku da njegovi vrsnjaci nijesu smjeli da ga taknu,kamoli jedna gospodja od 62 g.zato opet ponavljam da njene inicijalne udarce jedino mogu da posmatram kao nuznu samoodbranu.

 

Ови подаци ме не интересују. Где овде и тамо? Онда лепо кажеш да режим не ваља. Пун ми је курац оних који кењају о Србији. Ако не ваља, паљба, сјебао си се што си и долазио. Ја сам овде цео живот, па се борим некако.

 

Пусти ти те приче, наведи ми члан који прописује ауторитет професора и који забрањује увид у оцене?

 

Ево, моје је мишљење да је та особа врло лош прфесор, да је мучила ученике, да је неке и тукла и да јој зато нико није помогао. Ко је у праву? Утврдиће се. Оно што сам ја видео је да је она њега прва ударила, а то није смела да уради. Тачка. Врло често се дешава да људи дођу ан шалтер и прете службеницама. Не чух да је нека применила силу, позове се обезбеђење или полција, а пре тога се једноставно склони.

Share this post


Link to post
Share on other sites

shvati da koliko ja kontam,a evo u 10 emisija gdje ce se uti i jedna i druga strana,iz videa da ona je usla u ucionicu,onda je odma on skocio na nju i za dnevnik,ostalo se zna,da ne ponavljam.

 

a evo ako te toliko zanima,naci cu ti clan o pravima djeteta sjutra na poslu kad budem,ovdje nemam vase zakonike.

 

iz najopstijih stvari znam da maloljetnik nema pravo ni da trazi dnevnik,ni da gleda ocjene,sve je to prenesno na roditellje/staratelje.

a sad vezano za srbiju,ako tebe nervira pljuvanje po rezimu i situaciji,onda kao noj glavu u zemlju,posto bi inace gledao samo to.i to sa debelim pravom.prika,meni je odje dobro,dobro bi mi bilo i u cg,bilo dje na svijetu,ali nije sve kako je guzici dobro nego se gleda sira slika,kako je komsiji,kako je raji sa yumetala pa nema 1800 din za koncert.

 

opet flejmujes sa paljenjem i ceranjem iz drzave.a islo se u ratove kad su zajednicku rodbinu iz bosne i krajine cerali po balkanu.jesi li tad imao sta protiv?glibas obraz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...