Jump to content

Onaj lik sto je mlatnuo profesorku zbog dnevnika...


LazaGNR

Svadja/tuca izmedju profesorke i ucenika  

174 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

shvati da koliko ja kontam,a evo u 10 emisija gdje ce se uti i jedna i druga strana,iz videa da ona je usla u ucionicu,onda je odma on skocio na nju i za dnevnik,ostalo se zna,da ne ponavljam.

 

a evo ako te toliko zanima,naci cu ti clan o pravima djeteta sjutra na poslu kad budem,ovdje nemam vase zakonike.

 

iz najopstijih stvari znam da maloljetnik nema pravo ni da trazi dnevnik,ni da gleda ocjene,sve je to prenesno na roditellje/staratelje.

a sad vezano za srbiju,ako tebe nervira pljuvanje po rezimu i situaciji,onda kao noj glavu u zemlju,posto bi inace gledao samo to.i to sa debelim pravom.prika,meni je odje dobro,dobro bi mi bilo i u cg,bilo dje na svijetu,ali nije sve kako je guzici dobro nego se gleda sira slika,kako je komsiji,kako je raji sa yumetala pa nema 1800 din za koncert.

 

opet flejmujes sa paljenjem i ceranjem iz drzave.a islo se u ratove kad su zajednicku rodbinu iz bosne i krajine cerali po balkanu.jesi li tad imao sta protiv?glibas obraz.

 

Ја то нисам видео, и да је тако, могла је изаћи и пријавити га. Капираш ли ти мене, не браним ја њега, већ мислим да је она ВЕОМА погрешила што га није пустила. Ту се прича завршава. Особа која има 62 године мора да има макар толико искуства...

 

Пусти права детета, ја те питах да ми наведеш члан закона који прописује ауторитет наставника и забрањује увид у оцене?

 

Ок, капирам о чему причаш, али то нема претерано везе са овим о чему сам ја причао. Акценат моје приче је на "искулирај и пусти, не ударај" и то је сва кривица (њена)...

 

Мени је овај режим, тренутни, прилично добар, бољи него што сам очекивао.

Наравно да нисам, а не бих имао ни сад.

Но, имамо ПП...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ок, капирам о чему причаш, али то нема претерано везе са овим о чему сам ја причао. Акценат моје приче је на "искулирај и пусти, не ударај" и то је сва кривица (њена)...

pa čini mi se da je kulirala prilično dugo... koliko je još trebalo da je drži tu i da joj neda da ode? minut? pet? pola sata? sat? koliko je još trebala da kulira i da trpi barabu? normalno da je prsla... a nije to daj mu dnevnik i nikom ništa... a ništa mu ne bi bilo da mu je ostavila dnevnik, niko ga ne bi ni takao... pa u dnevniku je zapis svih učenika za celu godinu... učenika koji su zaslužili svoje ocene, i ona sada to trba da da nekom šabanu zato što je on tu izigrava opakog momka... normalno da ne treba da mu da...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa čini mi se da je kulirala prilično dugo... koliko je još trebalo da je drži tu i da joj neda da ode? minut? pet? pola sata? sat? koliko je još trebala da kulira i da trpi barabu? normalno da je prsla... a nije to daj mu dnevnik i nikom ništa... a ništa mu ne bi bilo da mu je ostavila dnevnik, niko ga ne bi ni takao... pa u dnevniku je zapis svih učenika za celu godinu... učenika koji su zaslužili svoje ocene, i ona sada to trba da da nekom šabanu zato što je on tu izigrava opakog momka... normalno da ne treba da mu da...

 

Требало је да оде одмах и препусти му дневник.

Дај, немојмо се зајебавати, какво црно пуцање. Баба од 62 године, са толико искуства у педагогији, напрасно прсла и ударила лика који је два пута већи и тежи од ње...

Ок, ја у клин, ви у плочу. Ударила га је прва и одговараће. И он ће. Заболе ме за и за њу и за њега. Крај приче.

 

Лично мислим да је та баба била прилично ђубре и да је тукла ученике док је то још могло. Има скоро 40 година радног стажа, сигурно је закачила оне године кад се то сматрало васпитном мером. Та времена су прошла, да ли је то добро или не, не интересује ме. Оно што знам је да је наставница прва ударила и самим тим није безгрешна. Могла је то, у складу са искуством, решити знатно безболније. Међутим, није, а била је свесна своје грешке. Зато и није пријавила, већ је искулирала. За ово се не би ни сазнало да није било снимка. Она никоме није рекла.

Енде

Share this post


Link to post
Share on other sites

alo bre sta je s mozgom ljudi? kako sme da ga udari? jeste klinac dripcina, al ok kazes mu ne moze dnevnik, on krene da vuce, ti pustis, pa ima disciplinska mera za to majku mu. Lepo klinac izleti iz skole i cao zdravo, profesorka ispadne cista kraj price. Ovako brate ne moze neko da me ubedi da je ona ispravno postupila.

A to za gledanje ocena nisam upoznat sa zakonom al nelogicno mi da moze da ti ne kaze sta imas i sta si dobio. Doduse i to se drugacije radi, lepo se pita sa mesta i kapiram da bi mu rekla al to je sad druga prica.

 

To sto se deca tako ponasaju se moze donekle opravdati godinama, neiskustvom, uslovima u kojima se odrastalo ( dal ste vi malo matoriji svesni da se mi rodjeni posle recimo 85 ne secamo kako to izgleda ziveti u normalnoj zemlji, ceo zivot nam je u nekakvom sranju ), ali to kako se profesori ponasaju je katastrofalno i nema nikakvog opravdanja.

 

 

Da zakljucim on je ekstremno bezobrazan, a ona je nikakav pedagog i sramno je postupila...

 

 

P.S naravno ne treba ni da se spominje da je nedopustivo da on udari profesorku, i da nije opravdanje sto je ona njega prva zveknula al jbg...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

You are not up to date...

danas po novom zakonu ne moz klinca ni da izbacish sa casa, ne moze da padne razred bez saglasnosti roditelja, a ni da se izbaci iz skole, a tek sto mu vladanje ne ulazi u prosek.

 

Druga stvar, ta bakica je bila pred penziju. kad je ona postala profesor imao si pravo i obavezu da vaspitancima delish one obrazovne zauske ko dobar dan ako je samo i krivo pogledao, tako da treba i to imati u vidu.

 

Ostalo je objasnio Razbijac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Retko kad pratim dnevnike i slicne emisije, tako da mi fale neki detalji, ali ono sto znam daje mi informacije da razmisljam. Koliko sam skapirao nije zvonilo. Ako se donese neka presuda da je ona odgovorna, onda ce se deca okuraziti i za svaku sitnicu dati sebi za pravo da prilaze katedri. Sta ce ucenik nepozvan za katedru? Svakog trenutka mora da postoji psihofizicka barijera, koja kazuje uceniku da je on ipak ucenik. Ta zena je zakacila sigurno onaj period kada je mogla da lupa sljage i da zivi sa tim da cini ispravnu stvar i potpuno razumem ono sto je najteze u zivotu "imati pa nemati". To ne znaci da je opravdavam, mozda je samo resenje sto je postupila tako. Ne moze covek za noc da se promeni u psihi. Moze samo da trenira kocenje, sto ona ocigledno nije radila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...elem odma da kazem ovom dark elfu da nije normalan sa tim ostrijim kaznjavanjem maloletnika i te fore. sta treba da se pobije neki klinac ispred skole, udari u toj tuci nekog ovaj padne slomi ruku il tako neko sranje idiotsko ( to su teske telesne povrede ), i sta aj sad klinca saljemo u tvorza 2 godine da se "rehabilituje". Posle kad izadje da bude jos gori idiot.

Tako je.

 

 

I mene je mrzelo da cim sve komentare redom,ali vidim da dosta vas kritikuje tog klipana.

Kao,on je kriv,a nastavnica je zlato mamino.

Ma nemoj :rolleyes:

 

 

TA MATORA DRTINA ZA KATEDROM JE KRIVA!!!

 

 

Zasto?

Pa od nje je pocelo svo to sranje.

 

 

Mogucnost broj 1:

decko zeli da vidi ocenu (ili sta vec) u dnevniku.

Ona ga pusti i - nikom nista.

Nema tuce,nema svadje,nema sranja.

Ali NE!

 

Matora izlapela drtina bira Mogucnost broj 2:

decko zeli da vidi ocenu (ili sta vec) u dnevniku.

ONA mu ne da i time pocinje PRVA da pravi sranja :uhoh:

 

 

Znaci,ona sama je kriva sto je doslo do sranja,jer SAMA izabravsi mogucnost broj 2 dovodi do toga.

Znaci,ona je APSOLUTNI krivac.

 

 

 

 

Svima onima koji misle da je on kriv - jeboteeeeeeeeeee,al su vam B-92 i slicne sekte isprale mozak...bruka :uhoh::no::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih tog lika stavio na stolicu, doveo bih Stivija da gleda i ovako bi išla terapija:

- PLJAS (šamar)

- Je l' pravedno što sam ti opalio šamar majmune?

- Nije

- E pa život nije pravedan

- Pljas

- Je l' pravedno što sam ti opalio šamar majmune?

- Nije

- E pa jebiga, nauči se da nije pravedan

- Pljas

...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih tog lika stavio na stolicu, doveo bih Stivija da gleda i ovako bi išla terapija:

- PLJAS (šamar)

- Je l' pravedno što sam ti opalio šamar majmune?

- Nije

- E pa život nije pravedan

- Pljas

- Je l' pravedno što sam ti opalio šamar majmune?

- Nije

- E pa jebiga, nauči se da nije pravedan

- Pljas

...

Hehe...

 

 

Da te vidim junace kako bi ti to uzivo izveo :bigblue:

Mozda bi stigao rukom da zama'nes...ali ne bi daleko dogurao...

 

 

@Duble Fire:al ti je poredjenje... :rolleyes:

Kravetina mu je lupila samar prva,a on je njoj posle vratio.

To je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...