Jump to content

Onaj lik sto je mlatnuo profesorku zbog dnevnika...


LazaGNR

Svadja/tuca izmedju profesorke i ucenika  

174 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Не брини, приметио сам на време...

 

За ово друго, увек можеш да се нагузиш., није фрка, нисам у том фазону, али хоћу да помогнем...

Увек.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Управо. Ако већ не можеш да се огребеш за сношај код неке рибиџоне, а толико вапиш, ја ћу да ти га пружим. Ај ејм то плиз, што би рекли у Црном Гуји...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Клап, клап. Какав шаљивџија...

 

 

Зајеби бесмислене цитате. Депилација, прибави кесу, направи отвор тамо где су ти уста и јави се.

 

Наравно, обзиром да смо се лепо договорили, сваки следећи пост који нема везе са темом (па и овом коју си сам започео) ће се третирати као спам и биће предузете све потребне мере.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

A шта сада кажу колеге са факса кад те виде са дечком? Колегинице, је ли Вам ово син? :) :)

Kad vec spomenu, dosle kod mene nove komsije, i upoznala zena kevu. Bio vasar u Rumi, komsinica zaboravila kljuc od kuce i dosla kod nas da ostavi bicikl. Izlazi cale (koji je stariji od keve godinu dana) i komsinica pita kevu: :Jel vam ovo sin?" Kaze cale: "Da, mladji". :)

 

Znam da je off, ako vec hoces da mi zalepis ban, uradi to posle okupa, da mogu da se dogovorim sa ljudima jos ovih par dana. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ja bik jebo ovu profanku kad razmislim,ne bik joj oprostio ko ni Milkici Canić.mmmmmmmmm...samo da daju obe,naravno.Nego klimaks jebi ga,to slini ko ludo.kad razmislim,nešto mi se ni ne dojmi...da mi istovare po kiti belo pranje.id u kurac.neka.drzacu se do 40 godina gospodja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako bi trebalo da izgleda pismeni iz matematike u školama danas... 

peti zadatak...

1) Мали Аца има четири грама кокаина. Ако 1/8 прода Зеки за 5 евра а 1/4 Гоксију за 10 евра, колика је улична вредност онога што му остаје? 

 

2) Бели добија 2000 евра за украдени BMW, 1000 за украдени Голф 5 и још 2500 за Ауди А8 Ако украде један BMW и 2 Голфа 5, колико Аудија треба да мазне да би имао укупно 9000 евра? 

 

3) Киза је добио 6 година за убиство, а од наручиоца је добио 10 000 евра. Ако његова жена троши 100 евра месечно, колико пара ће му остати кад се изађе из ћузе? 

Додатно питање: Колико времена ће још морати да лежи ако убије гадуру која му је потрошила паре? 

 

4) Шоми је украо Ганетов Кавасаки. Док Шоми бежи брзином од 100 км на сат, Гане вади утоку. Ако му треба 7 секунди да извади утоку, репетира је и испали, колико далеко може да стигне Шоне док га овај не обори?

 

5) Ако је укупан просек оцена из хемије у једном одељењу 2,00, и ако Ђоле звекне наставници 3 шамара, за колико ће се повећати просек оцена на следећем часу?

Edited by johnnyzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako bi trebalo da izgleda pismeni iz matematike u školama danas... 

peti zadatak...

brate...prisjelo mi ovo sto izjedoh od smija...

 

 

Aj sad opet procitaj sve,pa mozda skontas sto sam hteo reci. Ne bi trebalo da je tesko.

 

Koji je pandan? Sponzorica,onda. Sponzorka? U svakom slucaju,dezurni partbrejker si uvek bio.

 

'ALO!?!?sta se to cini sa ekavicom mater mu?

 

inace,ja opet kazem da ispred teme treba da ide "Znaci,...".moze i brez zapete.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest TužneUši

s obzirom na svoj odgovoran polozaj i zadatka kog se prihvatila mislim da je profesorka postupila skroz neozbiljno i neprofesionalno i da nista ne moze da opravda to sto je udarila ucenika. neki kazu - strah, plasila se da ce da dobije batine i to. rijesenje - napusti ucionicu i prijavi slucaj direktoru.

ali ona se uplasila da ce da izgubi autoritet i ponos pred ucenicima kog ocigledno nikad nije ni imala.

generalno, stari ljudi ne treba da budu profesori i nastavnici i treba da idu malo ranije u penziju, sa 55 - 58 recimo, tako je u nekim zemljama.

tako da je njen postupak za mene jos vise porazavajuci od istupa jednog loulajfa i mangupa od kog ionako niko nista nikad nije ocekivao i o kom necu ni da pricam. uostalom svi znamo koliko nesposobni a i bezobrazni nastavnici i profesori umiju da budu i koliko je to stetno.

 

sama cinjenica da se desio takav incident je prilicno zastrasujuca i mislim da je ta stvar prilicno ozbiljna, nisu mi bili jasni ljudi koje sam sretao ovih par nedelja koji bi se kad bi se provukao taj ili takav nekakav dogadjaj odmahivali rukom i bili u fazonu "bas me boli uvo, kakva je to uopste vest, video sam i ja istih sranja kad sam isao u skolu"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest TužneUši

konkretno znam za ameriku da u nekim drzavama mogu nastavnici(u drzavnim skolama) da dobiju tzv early retirement sa 55 ili tako nesto - neki dosta povoljan dil uglavnom, imajuci u vidu to kakav je americki sistem vjerujem da takvo sto mora postojati i u drugim (socijalistickijim) zemljama

Share this post


Link to post
Share on other sites

early retirement nije penzija vec dobrovoljni odlazak sa posla uz koriscenje penzionog fonda koji si sam uplacivao.sa obzirom da je "nastavnicima" tj profesorima zakljucno sa 8g drzavnog highschoola godisnja plata od 30000 do 50000 ta cifra koji oni mogu da nabiluju uz njihove plate do 55g je vise nego mizerna za nji'ov standard,pa se lome,kao i u svim sistemima gdje je privatan ili poluprivatan penzisjski sistem da rade sto duze,iako zarade starosnu penziju koja je drzavna,i ide im gratis uz njihovu,pa pola njih na zapadu rade dok ih ne istjeraju ili crknu.

 

ovaj ti primjer ne valja,beneficirani radni staz ti je k'o murjacima,radis 15 racuna ti se k'o 30.samo neznam kojom logikom nasim murjacima,ali nema veze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest TužneUši
early retirement nije penzija vec dobrovoljni odlazak sa posla uz koriscenje penzionog fonda koji si sam uplacivao.sa obzirom da je "nastavnicima" tj profesorima zakljucno sa 8g drzavnog highschoola godisnja plata od 30000 do 50000 ta cifra koji oni mogu da nabiluju uz njihove plate do 55g je vise nego mizerna za nji'ov standard,pa se lome,kao i u svim sistemima gdje je privatan ili poluprivatan penzisjski sistem da rade sto duze,iako zarade starosnu penziju koja je drzavna,i ide im gratis uz njihovu,pa pola njih na zapadu rade dok ih ne istjeraju ili crknu.

 

ovaj ti primjer ne valja,beneficirani radni staz ti je k'o murjacima,radis 15 racuna ti se k'o 30.samo neznam kojom logikom nasim murjacima,ali nema veze.

 

u pravu si, sad sam izguglao, nije dobar primjer. nacuo sam bio jos nesto za neku evropsku zemlju, neku skandinavsku, ali nista pouzdano

a jbg. stoji da niko ne moze da radi sa klincadijom 35 - 40 godina radnog vijeka, to covijek nacisto izludi i profesionalno se izdeformise. ima to kod nas dosta veze sa tom "nasom" generacijom matoraca koji su mahom prsli u ovim vremenima zbog svega sto se izdesavalo, to je neko prelomno vrijeme, ovo poslijeratno smjena generacija itd. ali generalno neko ko je toliko mator ne moze da radi u razredu upravo zbog takvih stvari kao te sto se desavaju u posljednje vrijeme (a da se ne varamo uvijek su se desavale, eto sad su napravili pricu od toga sto je savim ok, ali uvijek je bilo svakakvih geliptera i frikova za katedrom) - covjek izgubi zivce, okosta, premori se, izgubi osjecaj za stvarnost

 

edit: logika sa murjacima - zbog rizika i stresa na poslu hehe

Edited by TužneUši

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidji ti ovo,da u skandinavsku skolu ucenik se digne sa klupe kad mu niko nije rekao svi bi ga gledali ko ludog i odma; u ludaru,kamoli izbacivanje iz skole.zato oni nemaju beneficirani radni staz.pa jebote,njima su kazne suspenzija sa nastave,a nas kad bi izbacili sa casa mi bi sve nogama u guzicu.

 

nemam mozga vise da ponavljam istu sto puta recenu picu,samo cu ti reci za murjake,cast izuzetcima:u ovoj raspodjeli stvari oni meni nebi ni platu primali,kamoli penziju.toliko se nasklapaju i izive za vrijeme karijere,da bi im poseban porez trebalo nakaciti.kakav crni stres,samo se brinu jesu li zakacili sifilis od kurvi sa autoputa koje ucjenjuju,da ih zene i ljubavice ne provale.takvog poganog soja nije bilo jos od bordzija,da te raspop mili sacuva.

 

 

Edited by umart

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...