Jump to content

2009.01.23. *SKC, Beograd* Stratovarius


johanlord

Recommended Posts

Pazi, nisu pisali nikakva ogranicenja za slikanje na M&G. To ipak ne znaci da ce dopustiti, ali ja ne vidim sto ne bi, valjda je to, i potpis i svrha toga.

Aparate mozete ostaviti u dzepu od jakne u garderobi, ili slicno. Poenta je da se ne snima u sali koncert, jer ce obezbjedjenje biti prinudjeno da oduzima aparate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' moze da se kupi karta na ulazu? Mrzi me po snegu da idem sada...

Rekao bih da može...

 

Stratovarius meet & greet je u 17:15h sutra u livingRoom-u, SKC.

 

Karata ce biti u prodaji koliko god hocete, i kostaju 2000 dinara jos od prije 30 dana.

 

Vidimo se sutra.

Pozdrav!

 

Satnica: Koncert pocinje u 19h, a Stratovarius je na bini najranije u 21h, a najkasnije u 21:30h.

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trac-party:

Moj burazer sa drugarima jutros u 4h u gradu nabasao na bubnjara benda Tracedawn, mrtvog pijanog :D :D :D Pokazali mu put do SKCa, gdje im je parkiran tour bus.

:D

 

Steta sto Strato nece svirati "Cold Winter Nights", ali i ovako OK je setlista.

Vidimo se veceras! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRVI! Bilo je jebeno, rasturili su za sve pare :rockdevil::rockdevil:

 

Setlista:

01. Destiny

02. Hunting High & Low

03. Speed Of Light

04. The Kiss Of Judas

05. Deep Unknown

06. A Million Light Years Away

07. Jens Johansson & Lauri Porra Solo

08. Winter Skies

09. Phoenix

10. Matias Kupiainen & Lauri Porra Solo

11. Forever Is Today

12. Paradise

13. Against The Wind

14. Eagleheart

-

15. Forever

16. Father Time

17. Black Diamond

 

Winter's Verge - Nisam gledao.

Tracedawn - Ja htedoh da ih izbegnem, ali sam (baksuz) dosao bas kad su poceli. Neki smor melodeath/power/metalcore. Sve pesme na istu foru. Krece neki brzi rif, ide dupla sve u 16, krece scream, clean refren, opet scream, clean refren, gej melodic deo, solo, clean refren, i tako 45 minuta. Gde bas njih nadjose za predgrupu...

Stratovarius - Nemam zamerke na setlistu, osim sto su mogli da ostave Twilight Symphony umesto Against The Wind, ali 'ajde nema veze. Po mojoj proceni, bilo oko 400-450 ljudi. Kotipelto je odlicno zvucao, i svi su bas bili dobri. Osvezenje je da nema Tolkkija koji stoji ukopan u mestu ceo koncert sa pogledom k'o serijski ubica. Lauri moze da konkurise Toni Kaku po "zanimljivim" odevnim kombinacijama :bigblue: Bilo je bas dobrih majica, ali ja baksuz nikad nemam para kad odem na koncert...

Edited by Night Prowler

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vinters Verge - ok svirka,s obzirom da su svirali pred 50 ljudi,nije moglo bolje.

 

Tracedawn - ljudi pokidali za sve pare,ali publika mrtva i mozda je bilo do 100 ljudi od toga 70% neka deca.Mislim da clanovi benda nemaju vise od 19 god ,jebes mi sve :haha:

 

Stratovarius - ocekivano dobra svirka,sve na nivou,svaka cast ljudima :) Basista me odusevio,svira covek,ebe mame :) Odziv je bio slab,mozda je bilo oko 400 ljudi sto je za bend takvog kalibra ocaj......doduse nije bilo ni promocije pa moze i time da se opravda.Ozvucenje je bilo okej,mada ljudi su se zalili da je bilo dosta jako,ali zavisi od osobe do osobe.

Na black diamond smo ortak i ja pravili shutku,da malo radrmamo ljude.....mislim,70% ljudi je stajalo u mestu prekrstenih ruku i blenulo u binu.Malo to mora zivlje jebem mu sunce....

 

Sve u svemu,mislim da Stratovarius ovde vise necemo videti,ko ih je video,video,to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...