Jump to content

2009.01.23. *SKC, Beograd* Stratovarius


johanlord

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ima i tu finih pesama:

Stratovarius:

-Just Carry On

Elements 2:

-I Walk To My Own Song

-Dreamweaver

 

fora sa Stratom je sto mogu da naprave fenomenalnu listu ali isto tako mogu da useru i to strasno...

Ona sa jesenje turneje je manje vise ok, verovatno ce promeniti par stvari i to je to...

 

Isto tako je dobra stvar sto pre nas imaju dan pauze na turneji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ona sa jesenje turneje je manje vise ok, verovatno ce promeniti par stvari i to je to...

 

Isto tako je dobra stvar sto pre nas imaju dan pauze na turneji

Da, dobra je ona setlista koja je postovana ovde pre par meseci. :da:

 

A to za dan pauze mislis da je dobro jer ce se bend fino odmoriti, pa se moci da isprase koncert kod nas (mada bi svakako rasturili), a? :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

+Black Diamond, Hunting High and Low, Kiss of Judas... Sa novog ne moraju ništa, nije me preterano oduševio, a ima toliko starih stvari. Sa prethodna 3 može Soul of Vagabond, i mislim da beše neka kraća rokačina koja mi se ekstra svidela, ali ne mogu da se setim, moram da obnovim gradivo malo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez Egleahrta, Black Diamond i Hunting High And Low koncert garant nece proci. E sad, sto se ostalih tice, nisam sigurna. DBrave rece da ce setlista verovatno biti malo izmenjena u odnosu na onu ranije postovanu ovde, i tako ce i biti najverovatnije. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

+Black Diamond, Hunting High and Low, Kiss of Judas... Sa novog ne moraju ništa, nije me preterano oduševio, a ima toliko starih stvari. Sa prethodna 3 može Soul of Vagabond, i mislim da beše neka kraća rokačina koja mi se ekstra svidela, ali ne mogu da se setim, moram da obnovim gradivo malo. :)

 

Mislim da govoris o pesmi Find Your Own Voice

 

http://www.youtube.com/watch?v=GsEHu-wxEyU

Edited by Stormlord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...