Jump to content

2009.01.23. *SKC, Beograd* Stratovarius


johanlord

Recommended Posts

Mozemo da se dernjamo za neku pesmu, ako se to dogovorimo ovde... Sto se tice Sonate mislim da je tu odredjenu ulogu

odigrao i organizator, jer je Elderane rekao da ce i oni traziti da ubace te pesme...

Edited by TheCrossWeBear
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ću malo da izmenim ovu set listu po svojoj želji. :)

 

01. Destiny

02. Hunting High and Low

03. Speed of Light

04. Legions

05. Deep Unknown

06. A Million Light Years Away

07. Winter Skies

08. Will the sun rise?

09. Forever Is Today

10. Stratosphere

11. Twilight Symphony

12. Eagleheart

Encore:

13. Forever

14. Black Diamond

 

Sad sam malo zadovoljniji, ali i onako je bilo solidno. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam za onaj prethodni post hteo da napišem "Šta ti je to trebalo, sada će svi da misle da je to lista", pa stvarno jebem mu miša, zar nisi mogao lepo "ja bih umesto te, te, te, i te, ovu, ovu, ovu, i ovu"? :haha:

Edited by crusader84
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam za onaj prethodni post hteo da napišem "Šta ti je to trebalo, sada će svi da misle da je to lista", pa stvarno jebem mu miša, zar nisi mogao lepo "ja bih umesto te, te, te, i te, ovu, ovu, ovu, i ovu"? :haha:

Kad ljudi ne čitaju cele postove, šta da im radim. :haha:

 

Inače, kapiram da bi svako pre izabrao moj wishlist nego pravu set listu, kada bi se nešto pitao. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bre, ne diraj mi Phoenix ni slucajno! :mad:

:haha: Phoenix :rockdevil:

 

 

Al' cekaj, kol'ko ja vidim samo 3 pesme sa Polarisa? Kak(k)o :haha: to bre, kad im je ovo promocija albuma?

Dobro, znam da mi niko odavde ne moze dati objasnjenje, al' nema veze. :haha:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bre, ne diraj mi Phoenix ni slucajno! :mad:

:haha: Phoenix :rockdevil:

 

 

Al' cekaj, kol'ko ja vidim samo 3 pesme sa Polarisa? Kak(k)o :haha: to bre, kad im je ovo promocija albuma?

Dobro, znam da mi niko odavde ne moze dati objasnjenje, al' nema veze. :haha:

Tako rade pametni matori bendovi. Što da smaraju s novim albumom kada znaju da ogromna većina fanova dolazi da čuje legendarne stvari. :pivopije: A i nije da su im noviji radovi ostvarili neki komercijalni uspeh. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne smara sve ljude novi album. Vas sve ovde smaraju novi albumi bendova...

Ako je promocija, neka bude promocija, a ne ovako. Mis'im, meni ne smeta puno sto nema vise od 3 nove pesme, al' onda bar da su produzili setlistu. Sonata je imala duzu, kol'ko se ja secam. Mislim da je bilo 16 pesama, ili tako nesto.

Neka fino dodaju Millennium, i jos neku pesmicu, i super. :bigblue:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma slazem se ja za te promocije kad bi mi ziveli u Nemackoj recimo, pa da nam svaki bend dolazi najmanje 1 godisnje...

Strato (a i Sonata btw) su ovde po prvi put, i po zdravom razumu bi trebalo da naprave najbolju setlistu (naravno treba da sadrzi 3 pesme sa novog, koji je meni bas dobar inace)...

Kad skoknu do Nemacke ponovo, tamo mogu komotno da odsviraju 6 sa novog, publici su ionako dosadile stare...

Tako nesto kod nas ima pravo da radi Kamelot, posto su oni vec bili 2 puta, mada i to nije nesto puno...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se za dupli post, al' upravo sam procitala da su u Amsterdamu svirali "Father Time" umesto "Forever". Bas divno. Ima da mi vrate "Forever".

Divna vest, pogotovo kad pogledam moj prethodni post. :haha:

 

Neka sviraju obe. Obe su super, al' "Forever" obavezno da stave na nasu setlistu.

'Ajde sad organizatori tu malo da popricaju sa njima, ovo-ono, k'o za Sonatu. :bigblue:

 

Nasa lista je bila najduza na Sonatinoj turneji, ja mislim, i to ne zato sto su nam ubacili Replicu/Caleba (jos negde su svirali te pesme), nego zato sto su posle izbacili WPBO :wub: i The Cage:wub:. Imali smo mnogo srece. :mrgreen:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa drugih elemenata može I walk to my own song. Tek sam skoro prostudirao taj album, i baš mi se ta stvar nekako istakla. :opusteno:

 

e drago mi je da ti se svidja, meni su "I walk to my own song" i "Dreamweaver" sa tog albuma odlicne pesme !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...