Jump to content

2009.01.23. *SKC, Beograd* Stratovarius


johanlord

Recommended Posts

To je ono što ja kažem da nigde nisu postavili objedinjene informacije, sve lepo na jendom mestu, da ne bauljaju ljudi po forumima. Sajt im ne radi, MySpace nije apdejtovan 100 godina, prvi post na ovoj temi nije editovan sa pristizanjem novih informacija...

 

Ja bio postavio na ovaj Toxic Metal sve što treba, ali nešto ne radi u poslednje vreme, moram da pitam ortaka da li je to nešto privremeno ili je dig'o ruke. :haha:

 

Do tada: http://www.facebook.com/event.php?eid=212072919350

Nadam se da će uz ovo obaveštenje o m&g doći i detaljnije obaveštenje o satnici, cenim da ulaz neće pre 19h a prvi bend pre 20-20:30.

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako... Ono sto je sigurno, to je da je bilo kakvo slikanje i snimanje u toku koncerta zabranjeno. Ne nosite aparate bezveze.

Meet & Greet je u 17:15h 99% jos samo da potvrdim sutra ujutro. Moracete stati u red za potpise, tako je zahtijevano, da bude maksimlano organizovano.

 

Pozdrav!

Edited by Elderane

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja bi' 4000 Rainy Nights, ali, sudeći po dosadašnjm listama, nema ništa od toga.

Uuuuuu, to kad bih čuo....

Ma dobro, da ne bude sad "želje, čestitke, pozdravi", biće sjajno i sa ovom setlistom koja nas verovatno očekuje, važno je da nam dolaze konačno :)!

 

Hoće li biti sutra karata (pretpostavljam da hoće)?

Pa verovatno, ali eto biće 2000 din, koliko znam trenutno tj. još danas su 1800.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stratovarius meet & greet je u 17:15h sutra u livingRoom-u, SKC.

 

Karata ce biti u prodaji koliko god hocete, i kostaju 2000 dinara jos od prije 30 dana.

 

Vidimo se sutra.

Pozdrav!

 

Satnica: Koncert pocinje u 19h, a Stratovarius je na bini najranije u 21h, a najkasnije u 21:30h.

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...