Jump to content

2009.01.23. *SKC, Beograd* Stratovarius


johanlord

Recommended Posts

Mislim da to za MP nije sigurno, jer koliko sam procitao na Strato-vom forumu oni su sa njima samo do 21. januara, a da se za posle toga ne zna. Mada ne deluje mi logicno da menjaju predgrupe u sred turneje,ali ne vidim zasto su stavili da je MP sa njima do 21.01,a turneja im se zavrsava tek 9.februara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze, sto ne bi moglo, kad si vec redovan kupac.

 

trebali ste dati neki popust nama koji uzimaju Sonatu i Strato... msm ja cu 100% uzeti i za strato i za Gamma Ray... al cekam rodjendan 14. januara da dobijem kintu... tako da nista od M&G-a ... al jbga... ne moz svaki put ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, bash sada razmisljam, dvoumim se :/ Gamma Ray ili Stratovarius... Jbem li ga, oba benda volim nevidjeno, a nznm kako tju da stojim sa kintom :/ Mozda ako se uzme komplet MiG Oba koncerta da bude jeftinije malo?

 

Pa realno bilo bi fino da nam daju da uzmemo tako taj komplet M&G... sve fullina ... pogotovo mi "lojalni" kupci :pivopije: msm da nas ispostuju... :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne postoji GR Meet & Greet. Samo Stratovarius. Trenutno su obe karte 1800, a Strato M&G je 2200. Ko naruci preko nas Strato M&G i Gamma Ray, dobije obe karte za 3600, a ko naruce 2 obicne GR i Strato, dobije ih za 3400. Buduci da Strato poskupljuje za koji dan, ovo je i vise nego isplatno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne postoji GR Meet & Greet. Samo Stratovarius. Trenutno su obe karte 1800, a Strato M&G je 2200. Ko naruci preko nas Strato M&G i Gamma Ray, dobije obe karte za 3600, a ko naruce 2 obicne GR i Strato, dobije ih za 3400. Buduci da Strato poskupljuje za koji dan, ovo je i vise nego isplatno.

 

a smor... ja tek pare dobijam za 14. januar... :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: msm el ima neke nade da mi sacuvas:confused::mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A oni koji su vec kupili karte za strato ? koliko je za njih karta za GR trenutno? Na kraju ce ispasti da su se zajebali sto su kupili ranije... Ipak je ovo Srbija...

 

Ajde, ajde... Sta odmah na Srbiju svi pljuju. Gdje si kupio kartu? Imas pravo na ovaj popust za 2 obicne karte, ili mijenjaj, preko nas sve moze direktno da se sredi, ljudi smo.

 

I, zvanicno:

 

Trenutne cijene karata:

 

Stratovarius - parter 1800 dinara

Stratovarius Meet & Greet 2200 dinara

Gamma Ray - 1800 dinara

 

Paketi:

 

20 paketa Stratovarius M&G i Gamma Ray - 3600 dinara (400 dinara popusta)

20 paketa Stratovarius - parter i Gamma Ray - 3400 dinara (200 dinara popusta)

 

Narucuje se samo na [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...