Jump to content

Najlepše želje na svetu


Routasydän

Recommended Posts

Nije cura, nego teta. A i tema nije "Seksualna oseka - jebo bih svaku iz proseka", nego "Najlepše žene na svetu".

A kao prosečna teta, nije loša. Ali daleko je od "pravog ženskog", kompleksi vrište sa nje (to nije pravo, to je samo uobičajeno žensko ;) ).

 

Ja sam i okačio te slike da bih pokazao šta je ono pravo što mene može da napali, u odnosu na te vaše "najlepše žene" koje skidate ko zna otkud. I nije teta, jedva da je malo starija od mene - osim ako mene ne smatraš čikom, ali bi onda ljudi od 40+ trebalo da budu dede i babe.

 

P.S. Da dodam - kad bi se ovakva riba prijavila na yum, ne bi mogla da se odbrani od naleta balavljenja za njom, kao što to obično biva i kad se mnogo lošije ribe registruju. A ovamo kao "prosečna", ima komplekse - znam ja vas sve, nemojte. :razz:

Edited by Kapetan Kuka
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

obe strane su u pravu, ova teta, for lack of a better word, da mi pridje i pita "jel oces" ja bih samo pitao "kad" ili tako nesto :bigblue:

 

a opet, kakve su bile na temi, ili jos bolje, na ulici, e to je druga prica skroz

 

http://forums.somethingawful.com/misc.php?action=showsmilies osmi red odozgo, sredina :D

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam i okačio te slike da bih pokazao šta je ono pravo što mene može da napali, u odnosu na te vaše "najlepše žene" koje skidate ko zna otkud. I nije teta, jedva da je malo starija od mene - osim ako mene ne smatraš čikom, ali bi onda ljudi od 40+ trebalo da budu dede i babe.

 

P.S. Da dodam - kad bi se ovakva riba prijavila na yum, ne bi mogla da se odbrani od naleta balavljenja za njom, kao što to obično biva i kad se mnogo lošije ribe registruju. A ovamo kao "prosečna", ima komplekse - znam ja vas sve, nemojte. :razz:

Matoree, ja sam stariji od tebe, moja cura je starija od tebe, ali ona riba izgleda starije od moje direktorke, ili makar istrošenije. Ima neko sećanje na šmek, nije da bi ostao bez kresiva, ali realno pali na gurku.

 

Vidi da se fokusiraš na to da odvojiš ribu, pošto ti je očito stalo, a i trebalo bi da ti je stalo, malo više se posveti cilju, a malo manje budi ono što jesi. Ne shvati ovo kao uvredu, naprotiv, možda će jednog dana neka da te prihvati onakvog kakav jesi (sjeban na svoj način, kao i svi mi), a da i ti nju tako poželiš, ali do tada nije na odmet da osetiš čari onih stvari...

E da, fora je da izgleda da ti nije (toliko) stalo. :lol:

 

Što se p.s.-a tvojego tiče, ovaj forum je imao i ima (mahom neaktivnih, čast izuzecima) članica mnogo lepših od mase ovde okačenih kreatura, veruj ti meni.

 

I na kraju s(l)ika

4bjRutud7Yant2VYOqazteM5Wgamesfree_ca_perfect_girls.jpg

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi da se fokusiraš na to da odvojiš ribu, pošto ti je očito stalo, a i trebalo bi da ti je stalo, malo više se posveti cilju, a malo manje budi ono što jesi. Ne shvati ovo kao uvredu, naprotiv, možda će jednog dana neka da te prihvati onakvog kakav jesi (sjeban na svoj način, kao i svi mi), a da i ti nju tako poželiš, ali do tada nije na odmet da osetiš čari onih stvari...

E da, fora je da izgleda da ti nije (toliko) stalo. :lol:

 

Pa i nije mi baš stalo do "neke" cure, već do onih koje ja sam izaberem, a kao što vidiš na osnovu slika dotične - nije neophodno da se cura baš svima dopada da bi mene napalila više od nekih koje su mnogo lepše od nje. U tome i jeste poenta, ne da ovde kačiš samo slike riba na koje će ti drugi lupati pluseve, već i neku koja za tebe lično ima nešto unikatno što te loži (mada, i na ovu se loži dosta likova, na yumetalu možda ne prolazi, ali inače da). Jeb'o curu koja je savršena lepotica - na tako nešto ne bi mogao da mi se digne. Bez nekog nedostatka od kog ćeš da napraviš fetiš, nema pravog uzbuđenja, barem ja tako fuknkcionišem.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde da dodam i ovo:

 

Da je bilo ko drugi sa foruma umesto mene okačio slike dotične ženice, sad bi bio u plusu. Dakle, nije problem u tome što ona ne znam koliko loše izgleda, već što sam JA taj koji je okačio njene slike. Isto kao što niko neće da kupi diskove onda kada ih JA prodajem.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema se zove > Najlepse zene na svetu < pa tako da razumem zasto te neki kritikuju :) Ali dosta nepotrebnih rasprava, ukusi su razliciti. Kacite pa neka svako nadje neku za odmaranje ociju :)

 

Posto sam je video skoro u jednoj novoj seriji pa da se malo podsetimo

 

Julie Benz

 

Julie_Benz.jpg

Edited by SerbZmaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Julie_Benz.jpg

 

Da je bilo ko drugi sa foruma umesto mene okačio slike dotične ženice, sad bi bio u plusu. Dakle, nije problem u tome što ona ne znam koliko loše izgleda, već što sam JA taj koji je okačio njene slike. Isto kao što niko neće da kupi diskove onda kada ih JA prodajem.

hteli smo da ti ne kažemo da, pored toga što ona ne izgleda baš najsrećnije (ni približno dobro za "najlepše žene" temu), postoji i izvestan problem u tebi ali eto, sam si otkrio...

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

23112006091902.jpg 

Edited by johnnyzzz
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest милка з.

Uzgred, je l' se seća neko one ribe iz filma "Davitelj protiv davitelja"? 

Glumila je maćehu onom punkeru i izgleda predobro.

Da li zna možda neko da li je glumila još negde?

марија бакса.  била је прелепа жена, а очајна глумица. данас има близу 70 ако се не варам.

Edited by милка з.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...