Jump to content

Najlepše želje na svetu


Routasydän

Recommended Posts

марија бакса.  била је прелепа жена, а очајна глумица. данас има близу 70 ако се не варам.

Hvala Milka.

Zaista, nigde nema slika, a mrzi me da sad čupam iz filma.

 

Anyway, italijanski show-programi imaju prelepe voditeljke i goste: :da:

95651922.jpg?v=1&c=IWSAsset&k=2&d=77BFBA49EF878921A343B2C87A49D8F5F33E6631B733201A7BFFA07B3BD71C2C7259B745F9B11FD2E30A760B0D811297

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

da moze da se kaze da je riba izuzetno zgodna i lepa i da bude 'bomba' ili 'lepotica' itd. mora da ima savrsene noge (to nije neka nauka, sve savrsene noge su manje vise iste, a bome smo ih se nagledali na ovoj temi)i mladalacki izgled ili damski izgled (a tvoja drugarica nema ni jedno, vec izgleda kao studentica osme godine poljoprivrednog fakulteta). vidis kako su joj obrazi blago upali i usne usahle? i kako joj je koza masna (bar na tim fotkama, ali mi ovde i pricamo o fotkama, ne osobi irl). jbg nije neka riba pa da me ubijes. verujem da ima dobar stas, ali ne bih se nesto odusevljavao celim paketom.

 

evo ti jedna lepotica da vidis razliku, vidis kako ima pune usne, glatko lice i lep ten?

MET-ART_LUH_96_0021.jpg

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

hocu ime.

 

 

Claudia De Falchi, drugar. ;)

 

Uzgred, je l' se seća neko one ribe iz filma "Davitelj protiv davitelja"?

Glumila je maćehu onom punkeru i izgleda predobro.

Da li zna možda neko da li je glumila još negde?

 

c167be1135.jpg

 

baksa.jpg

Edited by Talvi
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se po meni najlepše glumice tiče, tu nemam nikakve dileme, ako baš hoćete cure koje su javne ličnosti:

 

ashleyjuddpicture.jpg

 

Već sam, doduše, kačio ovu sliku. Odlični su i filmovi u kojima je glumila, naročito A Time to Kill, Kiss the Girls, Double Jeopardy, High Crimes i Twisted.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...