Jump to content

Najlepše želje na svetu


Routasydän

Recommended Posts

Vidim ja da vi ne mozete bez nje cim je toliko spominjete. :) :) :) Trazili ste (tj. Nele je trazio ;)) - uzivajte :twisted: :

 

Emilie%20Autumn.jpg

 

Emilie%20Autumn%20OpheliacDeluxe.jpg

 

Emilie%20Autumn.jpg

 

Emilie%20Autumn.jpg

:puke: :puke: :puke: :puke: Kao iz kiselog kupusa da je ispala :puke: :puke: :puke:

Edited by Slavski Koljac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam počeo da volontiram na međunarodnom susretu studenata. Mislio sam da će biti dosta dobrih strankinja, ali 'ladno mogu da kažem da ih naše volonterke šiju. I sve su druželjubive i hoće da se zezaju. Ako će neko reći "pics, or it didn't happen", kad se budem islikao sa svima njima, kačim fotke najboljih riba ovde. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

а у пичку материну нема ме данас више гони се у курац бре јеботе бог

Pa nije baš toliko ružna. Moš' je jebati nožnim palcem.

 

To, bre, daj sisu! :)

Daj čiči dinju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam počeo da volontiram na međunarodnom susretu studenata. Mislio sam da će biti dosta dobrih strankinja, ali 'ladno mogu da kažem da ih naše volonterke šiju. I sve su druželjubive i hoće da se zezaju. Ako će neko reći "pics, or it didn't happen", kad se budem islikao sa svima njima, kačim fotke najboljih riba ovde. :)

 

pics or it didn't happen

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U, sunce ti Teso, gde me nadje, al je dvojka + ta prekrasna riba :rockdevil: Da nije to mozda za violinom maestro Boban Voz?!

 

da i riba i dvojka su :rockdevil: neznam dali je boba voz,tu pesmu sam dobio pre pet godina od druga na jednom disku gde je bilo puno ciganske muzike koju mu je rezao neki ciganin.moguce da je boba voz u pitanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...