Jump to content

Najlepše želje na svetu


Routasydän

Recommended Posts

Да ли би икада одбио женску особу која би ти понудила секс?

 

Naravno da bih odbio, jer bi mi ženska osoba koja bi meni iz čista mira ponudila tako nešto delovala najblaže rečeno sumnjivo. Ali, kad sam ja taj koji pitam, podrazumeva se da idem na sopstvenu odgovornost. Nego mi čudno kako yumetalci nalaze zamerke ribama čak i na ovoj temi, a u stvarnosti nisu u stanju da smuvaju ni 5 puta goru od najgore ribe sa teme.

  • Upvote 5
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da bih odbio, jer bi mi ženska osoba koja bi meni iz čista mira ponudila tako nešto delovala najblaže rečeno sumnjivo. Ali, kad sam ja taj koji pitam, podrazumeva se da idem na sopstvenu odgovornost. Nego mi čudno kako yumetalci nalaze zamerke ribama čak i na ovoj temi, a u stvarnosti nisu u stanju da smuvaju ni 5 puta goru od najgore ribe sa teme.

 

Nisu svi jebachi kao ti, jbg. A drugo, mislio sam da ovo samo ribama mora da se objasnjava: nije isto vrednovati zenku za parenje i zenku za parenje ochiju. U realnosti, kao sto si i sam primetio, estetska nacela se cesto presele na zadnje sediste kada nagon preuzme volan.. ovde, posto ionako necemo jebati doticne, mozemo da komentarisemo.. pogotovo kada se pojavi neka koju ni da mozemo ne bi hteli.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...