Jump to content

Death / Grind - noviteti


F4R15

Recommended Posts

Novo javljanje i nove annual avanture iz sveta underground death metala, za sve one koje mrze da kliknu na random youtube linkove kojekakvih anonimusa hey ho let's go. Pick of the ovo javljanje je

 

1459771907_cover.jpg

 

http://gerfan.rusfol.../files/44902042

 

Debi album benda Nucleus prati onu pricu koju sam pominjao, da je najvreliji trend ove sezone bizaran death metal. Demilich - Nespithe izgleda postao kao Biblija pod stare dane za nove bendove pa i ovi djecaci prate tu furku nekonvencionalnog death metala uz poprilicno kratke pesme za takvu chupricu koju jako vole zasladiti i izvrnutim Morbid Angel/rani Immolation rifovima, ovo je bas meni potaman. Idemo dalje u istom fazonu ali jos grdje

 

1459288808_cover.jpg

 

http://gerfan.rusfol.../files/44886359

 

Nuclear War Now! jeste dobio reputaciju po usisivac war bendovima ali u poslednje vreme vole da objavljuju totalno mindfuck death metal i posle Stargazer, Chaos Echoes tu je i novi Howls of Ebb. U sustini ista prica kao sa njihova prethodna dva izdanja ako ste slusali, ako ne - dosta pomeren death metal sa pomalo blacka i krajnje nepredvidim strukturama i lavkraftijanskom atmosferom. Inace omot albuma je radio neki djed umetnik iz Italije koji nema nikakave veze sa metalom i zivi u dvorcu, e to i jes' ovaj album in a nutshell. I za kraj da smirimo mozak od ovih crnih rupa uz

 

1459428878_cover.jpg

 

http://gerfan.rusfol.../files/44890666

 

Interment je stari svedski bend koji je osnovan jos pocetkom devedesetih ali se u poslednjih nekoliko godina reaktivirao i ovo je drugi full album. U sustini klasicna HM2 jebacina kakve ja mogu slusati do kraja sveta, ako hocete originalnost pomerite se za mesto gore, ako hocete trljanje face o asfalt ovaj album je vas prijatelj. Jes' da sam snimio par rifova koji mi zvuce kao da sam ih vec cuo kod Entombed ili Dismember ali boze moj... nazovimo to tribjutom.

Edited by Grobodan
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, pa ovaj Gruesome nije Death worship, nego čista kradja, redjaju rip za ripom... ne stvarno neka mi neko objasni jel to fora ili šta, nisam ceo album preslušavao, ali ako ovako zvuči ne bi se ni trudio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tako je bend i nastao, kao odavanje pocasti Chucku, bez ikakvih drugih pretenzija. Omot radio Repka, Murphy gostovao na albumu, zvuk i tematika isti... ja ne dozivljavam kao rip off jer su od starta rekli sta hoce bez nekog palamudjenja. Prijatan je album za cuti.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...