Jump to content

Death / Grind - noviteti


F4R15

Recommended Posts

@ HeLLsarma

Da je urađeno kako treba, ne bi mi smetalo. Meni ovo zvuči, ne znam ni sam kako da se izrazim... Neprikladno. Pogotovo onaj početak. Da nije njega pa i da tolerišem.

 

@ [Nocturno]

Pola tih bendova ne slušam : ) Ne kažem da toga nema, ali uglavnom u tim delovima bendovi zvuče kao neke seka perse. Evo na primer, medju onim linkovima gore što sam stavio, ona muslimanska pesma je da se čovek naježi kad je čuje. Kad već neko koristi pevanje u ovoj muzici, ono treba da zvuči i jezivije od toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da je ovaj period rezervisan za fanove Morbid Angela, evo još jednog noviteta koji treba uskoro da se pojavi!

 

Madjari su u pitanju, takodje, imali smo prilike da ih vidimo pre mesec dana u vrtoglavici, ne mogu reći da sam bio oduševljen svirkom, ali obzirom na prostor, mislim da im ipak treba dati šansu, ova stvar sasvim solidno zvuči!

 

 

Jeste malo više os dm-grind, ali se uticaj bogova itekako oseća!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dead Congregation - Official

 

10 hrs

 

DEAD CONGREGATION (gr) / Incarceration (br) • “Sombre Martyrium over Europe TOUR” • 22nd October – 5th November 2016

 

This tour will be to promote our next new release, 'SOMBRE DOOM'. More info soon.

 

:muzicar:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi da zvučim kao neka baba koja kuka za prošlim vremenima, ali u poslednje vreme sam se bacio na stare death metal albume i sve mi se čini da nikad više neće izaći toliko dobrih albuma kao u tom periodu. I to ne samo da su dobri, nego je svaki death metal bend bio priča za sebe. Svaki pevač kao ni jedan drugi, svaki gitarista, bubnjar... Leprosy, Realm Of Chaos, Cause Of Death, Subconscious Terror, Dark Recollections, Blessed Are The Sick, Penetralia, Indecent & Obscene, Sorcery, Diabolical Summoning, Mortal Throne Of Nazarene... Koliko se god današnji bendovi trudili, ovi albumi gore zvuče triput crnje nego većina današnjih, a da ne pričamo kako je danas sve na isti kalup. Isti zvuk, isti rifovi, sve po nekom šablonu, sve kobajagi uvrnuto, ali nema ni pola snage kao recimo ova pesma.

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi da zvučim kao neka baba koja kuka za prošlim vremenima, ali u poslednje vreme sam se bacio na stare death metal albume i sve mi se čini da nikad više neće izaći toliko dobrih albuma kao u tom periodu. I to ne samo da su dobri, nego je svaki death metal bend bio priča za sebe. Svaki pevač kao ni jedan drugi, svaki gitarista, bubnjar... Leprosy, Realm Of Chaos, Cause Of Death, Subconscious Terror, Dark Recollections, Blessed Are The Sick, Penetralia, Indecent & Obscene, Sorcery, Diabolical Summoning, Mortal Throne Of Nazarene... Koliko se god današnji bendovi trudili, ovi albumi gore zvuče triput crnje nego većina današnjih, a da ne pričamo kako je danas sve na isti kalup. Isti zvuk, isti rifovi, sve po nekom šablonu, sve kobajagi uvrnuto, ali nema ni pola snage kao recimo ova pesma.

 

 

Naravno da neće nikada biti tako dobrih albuma, i ja im se stalno (SVAKODNEVNO!!!) vraćam, evo, ako baciš pogled na albume koji ove godine pune 25 god. jebeno je neverovatno kakve albumčine su tada izašle, samo u oktobru mesecu 91-e, Human, Necroticism, Effigy, Considered Dead, a leta te iste godine, Blessed, Dawn of Possesion... sad ako se pojavi iole dobar album za celu godinu, treba ga slaviti, evo upravo se vrti novi Asphyx, za sad obećava!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...