Jump to content

Death / Grind - noviteti


F4R15

Recommended Posts

Dragicka! Evo ga najbolji DM 2015 (zaboravite na Horrendous :haha: )

 

http://www.mediaboom...sages-2015.html

 

1441291986_cover.jpg

 

Sunce ti jebem kakva albumčina, koji sam ja degen tek pre neki dan skino album... kad ono najbolja moguća mešavina Incantationa, Morbida i švedske DM škole, a još su ljudi iz birmingema(odavno odatle nije došlo nešto vredno pažnje poput ND, Bolta i Bene-a)!!!

Definitivno jedan od albuma godine, već sam pravio neku listu na temi, ovaj bi stavio odmah iza Nile-a i Morgoth-a!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da ne gušim temu ovom reklamom za svirku... Čisto dok se ne napravi plakat, pa cu onda otvoriti temu u koncertnoj sekciji.

 

Elem, 23. januara u Novom Sadu, goste će zabavljati eminentni grajndkor muzičari iz Mađarske i Slovačke:

 

S.O.T.E.

 

 

ALEA ACTA EST

 

 

Društveni Centar, u popularnoj Kineskoj četvrti, Bulevar Despota Stefana broj 5. Mada, svi novosađani znaju gde je skvot. Ne plaća se ulaz, već je sistem donacija, početak oko 21.00. Ali ću napraviti temu sa više detalja. Biće još jedan bend, verovatno iz Beograda. Mutabo ili Mutogen, videćemo već.

 

Ovom prilikom ćemo promovisati predstojeći festival OPTIMALINIJA KAOS PANONIA.

 

12512797_1067661413255697_4678198380107717058_n.jpg?oh=def40222b1216a181a40e0fc4f38a82d&oe=5712DBCC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni taj bend tesko smece.

 

Nego da isperemo usi malo pravim death metalom, godina tek pocela a stigao jedan odlican album u izdanju ever reliable Profound Lore-a:

 

1452555361_cover.jpg

 

http://gerfan.rusfolder.net/files/44629362

 

Chthe'ilist je mladi bend iz Kanade koji sa ovim debi albumom donosi ubistvenu svirku, zamislite da Gorguts na prelazu izmedju drugog i treceg albuma dzemuje sa Demilich i odluci da ubaci neke Morbid Angel melodicne momente i tu ste, vokali ultra duboki u totalnom fazonu starih Finnish bogova, pomereno i avangardno ali opet ne na neki pederski Dilindzer bacam lonac niz stepenice ili oh tako sam pametan Blut Aus Moj Kurac fazon vec zvuci opet na neki nacin i old school. Tekstovi su lavkraftijanski, sto opet podseca na Finsku pa cak i sama atmosfera vuce na recimo Thergothon iako je u pitanju totalno drugacija svirka. Stvarno vredi cuti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

' timestamp='1452669318' post='2878681']

Ime, slusao sam ih juce, obrnuo par puta. Oseca se Demilich ali sto je najveci hit - oni se na njihovoj FB stranici raspravljaju sa fanovima kada im neko kaze to. Stalno govore kako su im stari Crematory albumi uzor a ne Demilich. :)

 

Meni lice i na Timeghoul. Demo im je isto odlican.

Taman da se slusa ovo u trecoj smeni. :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...