Jump to content

Death / Grind - noviteti


F4R15

Recommended Posts

Ima ceo album ako te zanima http://www.mediaboom.org/439153-down-among-the-dead-men-exterminate-annihilate-destroy-2015.html

Meni to od pocetka slab projekat.

 

Stigao i novi Bodyfarm ako je neko za klasicnu holandsku svirku po svakom pravilu, gostuje Van Drunen na albumu http://www.mediaboom.org/439147-bodyfarm-battle-breed-limited-edition-2015.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Haha, bolje da ne komentarišem...

 

Da tačno je da se DM još nekako i održava, ali poslednjih 5-6 god. najbolje albume ipak izdaju proverene veličine(ima par izuzetaka tipa demonical, entrails, abysmal dawn...), mada generalno je metal u qrcu, tako da se jedino radujem kad čujem da će neki bend tipa brutality da izda novi ili povratnički album, morgoth je pokazao da može, carcass takodje(mada po meni samo donekle dobar album), tako da se nadam da će i ovi matorani opravdati svoje ime!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni kontra, proverene veličine uglavnom izbacuju mediokritete, a mlade snage delju i dalje pomeraju granicu, kao što i treba.

 

Tačno je da ti legendarni bendovi ne donose ništa novo, ali ipak održavaju DM na nekom nivou, dok mi je problem kod mladjih bendova što posle dva-tri dobra albuma gube na kvalitetu i postaju dosadnjikavi, meni su pre desetak god. bendovi tipa decapitation, necrophagist, psycroptic, obscura, abysmal dawn, arsis, illogicist... bili pravo osveženje za DM, ali jednostavno nisu uspeli sa malo više albuma da se izbore sa vrhunskim bendovima koji drže kvalitet već više od 15-20god.(nile, immolation, napalm death, malev.c, suffocation, vader, cc, unleashed, grave, hypocrisy...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dobar je SYL,

 

nego nikako da ti se zahvalim na poklonu, beše dobra svirka u dangubi onomad, sjajan vam je ovaj ep, prava šteta što niste opstali u ovim najsurovijim uslovima(srbija) za metal.

 

2wd4hsl.jpg

Hahaha ko kaze da nismo opstali samo smo najsiromasniji ljudi na svetu pa ide jako sporo :)Bash si me prijatno iznenadio covek:)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...