Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

Jebote, vec si poceo da patoloski spijuniras sugradjanku :no:

 

Ma jok, ja samo slučajno zapažam detalje muško-ženske komunikacije. :) Tako mi se više puta desilo da provalim ko će s kim da se smuva, pre nego što oni sami postanu svesni hemije među njima. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne bih baš rekao da tvog sadašnjeg dečka ne bi nijedna muvala. :) Lik je baš sladak, podseća me na mog burazera. Uz to je i mlađi od tebe - čuvaj se konkurencije mlađih cura. :)

Gotovo, sad si javno izreklamirao mog dragog, sad ce neka yumetalka da pozeli da makne moderatorki decka. Samo da se isti odlepi od kompa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok, ja samo slučajno zapažam detalje muško-ženske komunikacije. :) Tako mi se više puta desilo da provalim ko će s kim da se smuva, pre nego što oni sami postanu svesni hemije među njima. :)

 

 

Ohoho, znaci Groba cemo za koji mesec da vidimo u fajerci i martinama. :) :) :) :) :)

 

Not, srecno zauzet 9 godina.

Samo se mi Bajarosi moramo podrzavati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razmišljala sam o tome da beležim značajne yum datume, na primer 7. april ili kad ono beše Teša, pa onda Prinčevski Random, pa današnji, i tako da otkrijem kada je sledeći, pa samo tada da dođem :) :)

Yumetal matematika ftw! :)

 

duso bila sam ja i platinasto a i obicno plava. ne znam sta je tu toliko speshl. ni sam hitler nije bio plav.

Krv mu je bila plava!!!

 

Tokom srednje skole profesorka engleskog se zalepila za mog decka. Koji je to bio hejt. Srecom ona meni nije predavala, a njemu se stalno nabacivala za vreme i posle casova. Jeste, bio je maneken, visok, lep i plav :D

Profesorka je bila mlada, solidno je izgledala, ali srecom on se njoj nije dao :) Sto en znaci da nisam pizdela od te cele situacije koja je trajala gotovo citavo polugodiste.

Laže, povalio ju je.

 

Ma jok, ja samo slučajno zapažam detalje muško-ženske komunikacije. :) Tako mi se više puta desilo da provalim ko će s kim da se smuva, pre nego što oni sami postanu svesni hemije među njima. :)

Retard.

 

To i jeste moj pakleni plan - :twisted: - njega da otme neka druga, a ti da ostaneš meni. :wub:

Retard.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Влада вам толико добро враћа на ваше зајебавање да је то просто фасцинирајуће. ( Без ироније и сарказма)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Влада вам толико добро враћа на ваше зајебавање да је то просто фасцинирајуће. ( Без ироније и сарказма)

Jeste... dok se ovde žestoko raspravlja, ceo parlament je na odmoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...