Jump to content

Katharsis


morbid god

Recommended Posts

u svakom slučaju je dobro videti da se fanovi black metala gade homoseksualaca i održavaju dobar hrišćanski moral

 

Šta sad, ne veruješ u boga, pa ajde da teraš kontru svemu što piše u Bibliji, čisto radi reda? I zar čovek mora da bude vernik da bi mu se to gadilo, ne razumem...

U svakom slučaju bilo bi mi draže da se čovek pojavio u crnoj hronici nego kad vidim ovako nešto. Ubistva nekako i idu uz ovu muziku, ovo pederisanje nikako.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi ti draze da se lik pojavi u novinama jer je ubio pedera nego sto se saznalo da je peder?

Kapiram da si fazon mnogo opasan lik, druga si godina srednje i tek si otkrio black metal..

 

Ne možeš tako da razgovaraš sa Miilošem, on nam je omiljeni Hrišćanin na forumu.

Crni Hrišćanin propasti naše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubistvo može da ima i opravdanje, a od homoseksualizma ne znam da li postoji veća glupost. Nisam nikad bio u fazonu da nekoga bijem jer je peder, u principu briga me, ali nikada ne bih mogao da se družim sa takvim čovekom, a samim tim ne volim ni kada vidim da je neko čiju muziku slušam peder. Sigurno neću da prestanem da slušam Katharsis ili bilo koji drugi bend zbog toga, ali takve ljude jednostavno ne mogu da poštujem. Dok medju par ubica koje poznajem ima finih ljudi, ali šta ćeš, čoveku se smrkne.

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

postoji mnogo heteroseksualnih fora i fazona koje ljudi vole a koje su mnogo gadnije od pederluka, samo se o njima ne priča javno pa ni ne znaš ko sve od tvojih poznanika voli takve radosti

 

zato ni ne treba obraćati 1% pažnje na takve kvalifikacije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ziveo u trokrevetnoj sobi u domu sa likom koji je uvek bio sumnjivog seksualnog opredeljenja, uspostavilo se kasnije da jeste gej, bio je milion puta korektniji i bolji lik od heteroseksualne majmuncine koji je bio sa nama u sobi. Nismo se jebali u dupe (not that I know anyway) vec pricali o svakodnevnim stvarima.

 

a od homoseksualizma ne znam da li postoji veća glupost.

 

Sodomija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to tako bezazleno kako ti se čini. Ko je god dobio onu stvar batalio je muziku, tj. black metal. Judas Iscariot, Gaahl iz Gorgoroth, evo izgleda da ni od Katharsis nema više ništa. Bojim se ako se ovako nastavi, nećemo imati šta da slušamo.

Ne znam, meni je to jad i čemer, ali predlažem da stavimo tačku na raspravu s pesmom zbog koje sam se navuk'o na ovaj album i bend.

 

 

Šteta što češće ne koristi glas kao na 5:30. Mada mi sad taj deo zvuči kao da mu ga je neko *****. Da se na izražavam sad. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa šta ti misliš Vole, da ovakav istančani blek metal ukus ne nosi određenu cenu sa sobom?

 

 

E viš nisam znao da je onaj peder iz Judas Iscariot peder. Akenhaten beše? Aferim.

 

@Talvi: Na kakve to hetero fore misliš, nije čovek pominjao nikakve konkretne radnje... A i nije isto da ga metneš kakvoj dami u guzicu (<3), ili nekom dečku...

 

Dok medju par ubica koje poznajem ima finih ljudi, ali šta ćeš, čoveku se smrkne.

 

:blek: :blek: :blek:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

nisi tako pričao za Drakh-a :mrgreen:

 

Sve što sam rekao manje-više i dalje stoji. Ja da se družim sa nekim, da mi dolazi u kuću, kobajagi mi je prijatelj, a u sebi se misli kako da me natakne, neka hvala.

 

Nije u pitanju toliko ni to što je peder, nego to što u intervjuima i tekstovima propagira ubistva, nasilje i šta-ti-ja-znam-šta-sve-ne, a ustvari šta? Čovek drži predavanja o toleranciji, jednakosti među polovima, brine o jadnim migrantima itd. Znači, licimur par ekselans. I kako da ti ne ogadi muziku koju svira? Mada Katharsis slušam ni više, ni manje od tad, maltene sam zaboravio koji je konj u pitanju jer me ljudi k'o ljudi ne interesuju, samo muzika ili šta god da neko radi. Kad bi vodio računa čiju muziku slušam, bojim se da je ne bi ni slušao. Od pojave društvenih mreža i tako tih zajebancija, u 90% slučajeva samo možeš da se razočaraš kad vidiš ko su i šta su. Ljudi k'o ljudi, kao što ovde oko 6 min kaže Satana lično.

 

Al' sam se raspisao kao da spremam diplomski...

Edited by Miilos
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...