Jump to content

Uređenje enterijera


Zen

Recommended Posts

Izletala je meni neka mnogo slična posteljina po fejsu, slične i cene. Komentari žena su "fuš, tanko, boje se izližu posle par pranja, 100% pamuk su bolje mada ni one nisu nešto". Ne naručih, vođena onim Koliko para, toliko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni su ionako svi elementi kreveta razlicitih nestandardnih dimenzija

pocevsi od samog kreveta, preko dva razlicita jastuka i cjebe i jorgan su razlicite dimenzije.... samo da narucim da sasijem po meri :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izletala je meni neka mnogo slična posteljina po fejsu, slične i cene. Komentari žena su "fuš, tanko, boje se izližu posle par pranja, 100% pamuk su bolje mada ni one nisu nešto". Ne naručih, vođena onim Koliko para, toliko...

 

Vis a za ove su dobri komentari. Mada to nista ne mora da znaci, platis dva tri bota...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hvala, i ja sam zadovoljna... Sto oko njih, zgulis ih pa okrecis. I onda ako ces opet kaciti uzmes samolepivu traku i zalepis.

 

Inace, na koliko krecite? Ja kontam sledece prolece, znaci 3 god. Nije mnogo lose stanje ali prijalo bi osvezenje.

 

Onda taman da vidim da pregradim dnevnu sobu/ napravim orman, pa da osposobim i sobu za klinca.. Ili da se selim :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...
  • 2 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...