Jump to content

Precenjeni i potcenjeni bendovi


Recommended Posts

nema fates warning toliko brojne fanove, ali ti koji ih vole ih baš dižu u nebesa. kažem nisam ih puno slušao, ali nisam bio nešto oduševljen onim što sam čuo.

 

inače, bez trolovanja itf-a, pain of salvation, porcupine tree i ostali steven wilson projekti su mi teška smaračina.

 

što se žestoko potcenjenih tiče, anacrusis je prvi koji mi pada na pamet. može i nardijev solo tu da se doda, fenomenalne stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebiga, neko izdominira sa dva, tri i po albuma, a neki to ne mogu ni za celu karijeru

 

Amon Amarth, kad se već spomenu, dosta dosta precenjen

 

o Behemothu da ne pričam

 

što se žestoko potcenjenih tiče, anacrusis je prvi koji mi pada na pamet. može i nardijev solo tu da se doda, fenomenalne stvari.

 

zapravo, mogao bi manje-više bilo koji tech thrash da ide pod potcenjene

 

čak i Coroner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može i tako da se kaže ako te ne mrzi da ponavljaš isto što sam i ja rekao :haha:

 

Jebote ti misliš da je sve od Darkthrone dobro :haha: :haha:

 

 

Ijao što dobra tema za pljuvanje xD

 

Behemoth jeste precenjen, mada mi je u neku ruku drago što sektaš satanista zaradio od okultne muzike propasti njegove pare da se šepuri u bundi, da otvara radnje za šta mu prdne, prodaje vina, piva i kurce... A da muzički nije otišao u neko mallcore smeće od kojeg ti ostaje ukus u ustima na Kent žvake.

 

Samo mu je veliki minus što 10 godina i jače ne može sopstvenu solažu (Conquer All) da navežba da je odsvira tačno na koncertima :haha:

 

 

Najprecenjeniji bendovi Metallica i Maiden, al' tako to ide, kad te krene, para na paru ide... Tragično je što postoji gomila ljudi koji npr. slušaju samo Metallicu od treš metala, jer su lenji da puste još nešto, dok neki drugi pošteni thrash bendovi moraju da rade neki 'normalan' posao pored sviranja, da bi imali leba da jedu.

 

 

Jesmo rekli Sabaton? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne nužno metal, ali meni lično cave in najpotcenjeniji bend na svetu. bend koji je nemoguće žanrovski definisati, svakim albumom urade nešto novo i to svaki put više nego uspešno, sa izuzetkom antenna-e gde je to nešto manje uspešno. ne mogu da mi dosade. šteta što su poslednjih par godina malo aktivni, samo neki festivalski nastupi po americi. sreća pa članovi imaju dosta kvalitetnih sajd-projekata (mutoid man, old man gloom, zozobra, sad i ovaj novi nomad stones).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dimone a zamisli tek ovo, Metallica je naj...cenjeniji bend ikada!

 

Ma Metallica je radila šta niko drugi nikad nije uspeo na Rtl i MoP što se mene tiče, i to niko ne može da im ospori, al' da 30 godina kasnije držiš vilicu razjapljenu da ti upadne u usta svako njihovo govance koje izbace, previše je.

 

Ista priča za Maiden, samo još komičnija, jer su Maideni ipak u svom domenu i na svom vrhuncu bili za nijansu slabiji od Metalike u svom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto vidiš taj Cave In nisam slušao, ima tu nečega :haha:

 

 

Pa onda npr. Joy Division... Skoro sam kupio Unknown Pleasures za par stotina dinara, reko ae kad se namestilo konačno da mu dam šansu i da vidim o čemu se radi, smeće album. Dobri Isak je dosta bolji :haha:

Da se nije roknuo Ian Curtis, taman bi toliko i bili popularni, k'o Dobri Isak. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Metallica je radila šta niko drugi nikad nije uspeo na Rtl i MoP što se mene tiče, i to niko ne može da im ospori, al' da 30 godina kasnije držiš vilicu razjapljenu da ti upadne u usta svako njihovo govance koje izbace, previše je.

 

Ista priča za Maiden, samo još komičnija, jer su Maideni ipak u svom domenu i na svom vrhuncu bili za nijansu slabiji od Metalike u svom.

 

Ima istine, ali ipak Mejdeni se nikada nisu baš toliko iskenjali po fanovima kao Metalika!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

 

Mora prvo da razumeš značenje reči 'precenjen' da bi skontao... To je kad čekaš novu pesmu od benda koji skoro dvadeset godina nije izbacio ništa izuzetno i onda je slušaš na silu dok ti se ne prisviđa, jer na njoj stoji logo brenda :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa onda npr. Joy Division... Skoro sam kupio Unknown Pleasures za par stotina dinara, reko ae kad se namestilo konačno da mu dam šansu i da vidim o čemu se radi, smeće album. Dobri Isak je dosta bolji :haha:

Da se nije roknuo Ian Curtis, taman bi toliko i bili popularni, k'o Dobri Isak. :D

 

kako, čoveče božiji? :o pa taj album je fantazija. aj da si rekao closer, pa da razumem, taj album ne mirišem nikako, ali unknown pleasures je čista magija. jedan od najvećih kultova ikad.

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima istine, ali ipak Mejdeni se nikada nisu baš toliko iskenjali po fanovima kao Metalika!

 

Ako ciljaš na Load i Reload, ti albumi su dobri, a fanovi mogu i dalje da slušaju stare albume, niko im ne brani :haha:

 

Najgore što neki bend može da radi je da svira nešto što im u tom trenutku ne leži da ne bi izneverili fanove ili još gore izdavačku kuću... To Metallica uostalom i radi od Death Magnetic pa naovamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako, čoveče božiji? :o pa taj album je fantazija. aj da si rekao closer, pa da razumem, taj album ne mirišem nikako, ali unknown pleasures je čista magija. jedan od najvećih kultova ikad.

 

Ae pustiću ga opet, ali prosto rečeno, nisu mi dobre pesme...

 

Ako ti seciram, doći će Anđelizator da me pita da li ja stvarno tako slušam muziku :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Mora prvo da razumeš značenje reči 'precenjen' da bi skontao...

 

Ili na primer kad čak i u Srbiji možeš da napraviš open air solo koncert, to znači da si precenjen :haha:

Od ljudi koji su bili u Srbiji na koncertu, 10% sluša neki drugi metal bend, 50% je generalno u tom nekom rok fazonu, a 40% zna Nothing Else Matters i Enter Sandman...

 

 

Pa onda Riblja Čorba je izuzetno precenjen bend isto...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...