Jump to content

Precenjeni i potcenjeni bendovi


Recommended Posts

uh, odlično zvuči ovaj songs for insects, nisam slušao ranije. moraću da skinem. šta još valja od njih?

 

sve valjda, ali kazem ti, svaki je neki novi trip. mada ako ti ne smeta to kod Kayo Dot ne znam sto bi ti smetalo kod ovih :D

 

ima onaj best of Recruited to Do Good Deeds for the Devil, ok je presek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prva dva su vise heavy, sledeca tri su vec malo vise weird pop prog rock neki

 

 

@laza: slabo varim taj kayo dot. krenuću sa tim best of-om onda čisto da vidim na šta da obratim pažnju.

 

pomesao sam te sa nekim onda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam pokušao kao klinac da shvatim zašto sabbat važi za toliki kult, ali nije mi se svidelo. moraću ponovo da probam, dugo je prošlo od tad.

 

poslednji album slobodno preskoči

 

ako ti odgovaraju pesme kroz koje se jedva šta ponavlja, onda bi bend trebalo da ti legne bez problema

 

meni je kod njih najbolja stvar to što ni stvari od 8+ minuta nikako ne mogu da me udave, drže mi pažnju do kraja i onda budem u fazonu hoću još

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

bukvalno su izmislili muzicki jezik koji nije postojao pre njih u metalu. postoje i naucni radovi o meshuggi.

 

ako si pustio Destroy Erase Improve kad je izasao slusao si evoluciju metala u real time-u. slusao si muziku bez presedana

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako si pustio Destroy Erase Improve kad je izasao slusao si evoluciju metala u real time-u. slusao si muziku bez presedana

 

Sećam se kod durgara sedeli i slušali davne 1995. god. Premotavali na prvu stvar 100 puta. :haha: Ložili se k'o ludaci. Jes' bilo dobro.

Posle par godina počeo da me smara solo albumom gitariste, rekao mu da odjebe. :haha:

Edited by perzekjušn menijak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sećam se kod durgara sedeli i slušali davne 1995. god. Premotavali na prvu stvar 100 puta. :haha: Ložili se k'o ludaci. Jes' bilo dobro.

Posle par godina počeo da me smara solo albumom gitariste, rekao mu da odjebe. :haha:

 

haha meni taj solo album mozda bolji od DEI, odmah iz Chaosphere-a ga rangiram :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

i košta 30 evra na Discogs, pička im materina

 

kakav ti je Contradictions Collapse, Lazo?

mene njihov put podseća na FNM

 

prvi album drugačiji od svega ostalog što su uradili, vokal siroviji, ali album i pored svega toga sjajan

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa Contradictions je sjajan album ali nije revolucija.

 

nisu jos sigurni tacno sta zele, ali je svakako od prve sekunde jasno da je bend pun genijalaca koji pokusavaju da nadju svoj put kroz neki proggy groove thrash hibrid.

 

realno je manje vise neki prog tech izrod And Justice-a :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sol Niger Within?

 

pa to je u rangu najboljih albuma Mešuge

 

 

Ne znam, nije mi nikako prijalo tad. Zvučalo mi k'o milion komaraca kako mi zuje oko glave. Nemam bolji opis, jebi ga. :haha:

 

hahaha

postoji priča i da je davno spremljen drugi, ali kapiram da nema ništa od toga

 

još jedna Tordendalova

i ovde repetitivno :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...