Jump to content

Najjebozovniji muškarci


Brynhildr

Recommended Posts

:mrtav::mrtav::mrtav::mrtav::mrtav::icon_ne::icon_ne::icon_ne:

 

Neverovatno je koliko se ribe loze na ovu placipicku( citaj sergeja ) znam jednu koja se kao muvala sa njim ocekival strsljena dobila placipicku i seratora sa potencijalnim homoseksualnim sklonostima.

 

Lik je inache Devica Skorpija u horoskopu isto kao i nikola kojo, al ko se razume u astrologiju razume zasto je KOjo THE MAN a ovaj plachipicka u reallife :)

 

Inache moram da primetim da su ribe ( cure ) na jumetalu ovde od muskaraca najvise birale one likove koji imaju upliv strelca i jarca, i malo manje ali ne zanemarljivo lava.

 

Sto u principu samo pokazuje koliko ono sto se svidja curi na tv-u jeste zapravo samo maska, i da joj se takav tip nikad ne bi svideo da nije na tv-u. Jer su strelci, jarci i lavovi retko lepi jebachi vise retki nego lepi a i jebachi.

 

Msm nista uvredljivo al se najmanje omrste. MNogo kenjamo. Posebno oni sa prva dva. LAvovi bolje prodjeu xD

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inache moram da primetim da su ribe ( cure ) na jumetalu ovde od muskaraca najvise birale one likove koji imaju upliv strelca i jarca, i malo manje ali ne zanemarljivo lava.

 

Sto u principu samo pokazuje koliko ono sto se svidja curi na tv-u jeste zapravo samo maska, i da joj se takav tip nikad ne bi svideo da nije na tv-u. Jer su strelci, jarci i lavovi retko lepi jebachi vise retki nego lepi a i jebachi.

 

Msm nista uvredljivo al se najmanje omrste. MNogo kenjamo. Posebno oni sa prva dva. LAvovi bolje prodjeu xD

 

Ja sam lav :rockdevil:

 

Na temu - Baal definitivno naj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...