Jump to content

Najjebozovniji muškarci


Brynhildr

Recommended Posts

Zapravo više mi je interesantnije kada vidim lika koji izgleda dobro, a još ima svoj stil koji fura, ili neki odredjeni stil koji mu jednostavno savršeno leži. Dosta je teže na netu naći takav primerak od generične devojke sa dobrim sisama ili dupetom. A i može pozitivno da deluje na mene, ono da vidim šta kako kome stoji, da razmišljam o stilu(ukradenom, svom), da nešto od toga ja ukradem primenim na sebe. A i komplementira da vidim kako ko ima ukus kada postavlja ovde svoje "favorite", kako ceni stil itd. Ipak sam dizajner pa me sve to interesuje.

 

A to što su moji postovi malo gay, pa ja vam samo mogu reći da nisam gay, ali na vama je da mislite šta god hoćete. Ja se uvek trudim šta god da pišem ovde ili ostavljam, samo da budem iskren. :D

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Retko koji ostari da valja.

Brus Vilis mi je uvek bio bezveze, al ovako mator je fantastican! Narocito sto ne pokusava, kao vecina njegovih kolega, da odrzi misicnu masu kao kad je imao 25, jedan od retkih koji je smrshao tako da mu tezina odgovara godinama i da ne izgleda ofucano.

 

125228_dish-of-salt-comic-con-2010-bruce-willis-talks-red-and-the-expendables.jpg

 

red-035.jpg

 

bruce_willis-red-3.jpg

 

Noah Taylor iz mladjih dana, dok je jos licio na Kejva :haha:

 

Noah_Taylor_286724.jpg

 

 

A Skarsgard ce biti bog i kad omatori.

 

tumblr_luzb5qmJrh1r4315ro1_500.jpg

 

tumblr_lueyn1iLy41qdviq6o1_500.jpg

 

tumblr_lu40odlHHO1qdviq6o1_500.jpg

 

I ultimativno najsladji lik na sceni ikad :wub:

mada je meni ovako mladji vazda licio na brata od tetke Neleta Karajlica

 

dave4.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...