Jump to content

Najjebozovniji muškarci


Brynhildr

Recommended Posts

Нећеш јебати.

Otkud znas?

 

U, macko, fala za link

b826ef2a3d652bd7d4aecc0330b74ca4.jpg

pic03.jpg

 

Nista bez velikog nosa :mhihi:

 

Nego jel vama gej ako lik nosi majicu bez rukava? Ja mislim da nije al sta znam kako ostali muskarci gledaju na to pa da ne teram decka da se blamira :haha:

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jedino ko znam da nosi majice bez rukava, su ljudi koji imaju dosta razvijene ruke, pa žele da pokazuju svoj biceps. U sustini nije gay, ali nit je lepo, nit zanimljivo, nit išta. A još ako je mršav ili nema dobro razvijene ruke izgleda smešno.

Mada šta je nekom dobro, a šta ne uvek zavisi od osobe do osobe, to je sve diskutabilno. Nek svako nosi ono šta oće, i šta misli da mu dobro stoji. Ako tvoj dečko oće da nosi majice bez rukava, nek nosi...

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ko da pitas dal devojke misle da su helanke droljaste a ti bi da ih tvoja riba nosi :haha:

Meni je na muskarcu gore kad je debeo ili jos gore debeo i dlakav a nosi takve majice... definisano koliko god da je mrsavo okej mu dodje. Njeh, ko sto kazes, ako oce oce :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није геј. У ствари, зависи ко носи. :mhihi: Ја волим те мајице, али тај што носи мора да има лепе руке, да није ни мршав ни дебео. 'Вако некако. Бицепс је пожељан. :bigblue:

http://cdn02.cdn.justjared.com/wp-content/uploads/2009/05/brady-smartwater/tom-brady-smartwater-ads-01.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

b826ef2a3d652bd7d4aecc0330b74ca4.jpg

 

 

Прелепо чељаде. :wub: Морала сам да нађем ко је. Штета што је модел, па има гомилу педерских слика, само се гузи и грицка усне.

 

Анселмо има руку ко Сергеј Трифуновић, ко да ништа теже од џоинта није диго у животу

Нема везе, њему се може. Он би био јебач и да је још мршавији.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

mozda se povaljam ali

obrijan Zak Galifianakis!

prihvatam i sto je masan i nizak

ali te obrve i te oci i ta faca

zenim ga sutra i kupujem mu zalihu brijaca za ceo zivot :haha:

 

zach_galifianakis_clean-shaven.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

taman htedoh to da postujem

 

zach-galifianakis-vanity-fair-bathing-suit-4__oPt.jpg

 

jos i urnebesan smisao za humor

oprastam mu masnocu lol

 

izgleda da starim, padam na te muzevne obrve i izdrkan pogled a la Nikola Vranjkovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...