Jump to content

2009.11.27. *SKC, Beograd* W.A.S.P.


Elderane

Recommended Posts

Gotovo identicna onoj od proslog koncerta,sem ovih kurton pesmicaka sa zadnja dva.Eto,i Hellion jos.

 

Razlike su za "The Real Me", "Hellion", i "Scream" od starijih.... A prosli put je bio "Widowmaker", "Sleeping", "Hate To Love Me". Daklem, sa strane starina, definitivno prosli put bolja lista :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno 2000, ne znam da li još uvek može za 1900 da se naruči, pitaj organizatore.

Ja prebrinuo za ZZ i Čorbu, sada je W.A.S.P. prvi prioritet, pa onda Sonata/Delain i Di'Anno... :muzicar: Nije bilo previše koncerata ove godine, zapravo nisam bio ni na jednom još od Cynica, valjalo bi ispuniti ovaj plan do kraja godine. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodavaće sigurno novi album sa ostalim stvarima sa turneje. Ja sam moj još u predprodaji naručio, nema veze kakav je, treba mi za kolekciju. A da vam Bleki da potpis na disk, to teško da može...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odakle ti to da nema u Biletu? Karte su kod njih punih 5 dana, ako ne i vise?

 

http://www.biletservis.co.yu/karte.php?Se=15&CA=1171&UID=20091019024752

 

znaci zapravo ih ima? OK... :pivopije: ne moz' da se poruci preko sajta al ok :violent:

 

 

@Dbrave: i ja se nadam, al' dal' ce da bude CRAZY ova nova?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokle god oni ne stave na svoj zvaničan sajt ili bar na Space ja sam i dalje skeptičan uprkos kartama. A kako vidim, na onoj majici sa omotom albuma, nazad, nema nigde Srbija među državama koje posećuju na ovoj turneji, to je u startu loše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci, sve sto vi ovdje pricate, ja vas apsolutno razumijem, i zaista mi nije jasno sto ne stave vise datum na sajt i myspace. Ocigledno da su i vise nego neazurni. Za cijenu karte nemam komentar. Kad su bili prije 2 godine, karta je kostala 2000, sto je bilo 25 evra. Sad, kad je opet 2000, ili 21 evro, sad kao ne valja. To je WASP, i mora toliko kostati karta. Zao mi je zbog toga, i ja bih volio da je 500 dinara, ali to nije izvodljivo ni na jedan nacin. Ko skupi, doci ce na koncert, ko ne skupi, sacekace drugu priliku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...