Jump to content

Prica o silovanju...


imaginos

Recommended Posts

Neverovatno.Pa nije vam ovo jebeni film.

I kao sto je napisano, POBUDE se razlikuju.Ali ako je tu neki zadrigli kamiondzija u pitanju, veca je verovatnoca da ce se PRE odluciti da siluje minic ribu nego skafander ribu.To je toliko jebeno logicno....

 

Вероника, поента је само једна, да је у минићу лакше доћи до пичке. Ништа више. толико просто. Нема везе са мозгом силоватеља, нема везе са мојим личним ставом, него са објективним гледањем које су људи претворили у не знам ни ја шта. :haha::haha::haha:

 

Наравно, могу и простије да објасним, обуците минић и гурните руку, и обуците панталоне и урадите исто. Када је лакше? :bigblue:

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radio mi ćale između ostalog i na seksualnim i krvnim deliktima za vreme devedesetih. Većina silovanja je u fazonu savatalo 3-4 pijana klinca pijanu ribu posle žurke i izređali se na njoj.

ima li neka statistika koliko je silovanja neprijavljeno zvanicno policiji? ili bar koliko se procenjuje?

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

<www.yumetal.net>

 

Action failed: You have reached your quota of negative votes for the day

 

 

U svakom slucaju, evo mog primera koji nije bas silovanje, haha, ali ima tu poentu.

Ovogodisnji Egzit, jedno vece odem normalno obucena, neka trenerkica, majicica, nista upadljivo. Par likova mi je kulturno prislo(Ne racunam pijane budale)

Odem sledece vece, izuzetno provokativno obucena, u jednom momentu su neka dva lika BUKVALNO skocila na mene, i bili su mnogo napadniji itd.

Naravno, ovo je primer festivala koji nije merilo.

I za dezurne seratore, ne, nisu mi prilazili da me siluju, samo sam navela primer.

 

 

I ne mogu vise da se raspravljam :haha: Aj cao

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim ja dokle je ovo doslo..

 

prvo su svi ;) shvatili da minic i silovanje nemaju mnogo veze i da silovateljima uglavnom nije bitno da li je minic ili skafander, sasvim je drugi izvor "uzivanja" za njih.

 

kad su svi to shvatili, onda je bilo blam napisati "da, u pravu ste, kad malo bolje razmislimo, ipak riba koja obuce minic ima isto izgelda da bude silovana kao i neka koja ima skafander ako se nadje na pogresnom mestu. nije minic presudan". posto je bilo tesko to napisati, onda je neko dosao na genijalnu ideju da SKRENE TEMU na tehnicki deo price i podmetne ideju "tehnicki je lakse silovati ribu u minicu nego u ronilackom metalnom skafanderu za koji ti treba francuski kljuc" ;) to je toliko ocigledno i besmisleno. :) i jasno je da sluzi da se skrene tema sa konkretnog dela price.

 

da vidimo kako bi razmisljao silovatelj: "aha, eno neka riba ide.. da vidim.. uuuu, mnogo je obucena pa cu da se namucim dok skinem skijasko odelo sa nje. sacekacu neku u bikiniju ili jos bolje toplesu, tako ce mi biti laske da silujem" i strpljivo ce da saceka. :) :)

 

ajde, ne mlatite praznu slamu.

Ovo ti nikada nisam rekao, ali sada hoću, jer si ubo u pogrešnu rupu - NE KENJAJ. Ja sam taj koji je iskoristio termin 'tehnički', ne da bih skrenuo bilo kakvu priču na bilo koju drugu temu, ne zato što ne mogu da priznam da je neko drugi u pravu, a još pogotovo što nisam uopšte delio taj stav, već da bih pokušao da objasnim ono što je Narsil hteo da kaže, pošto me je smorilo da gledam kako ceo jebeni dan to niko ne može da skapira. Uzmi nekad pa malo i pročitaj post na koji odgovaraš, imaćeš malo više kredibiliteta kod ljudi. Kod mene si ga upravo izgubio.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Odem sledece vece, izuzetno provokativno obucena, u jednom momentu su neka dva lika BUKVALNO  skocila na mene, i bili su mnogo napadniji itd.

 

 

I treba...kad si sama trazila da skoce na tebe takvim oblacenjem! :da: Jesi li stavila mozda i parfem? A? Šminku? Nemoj ovdje te fore....

 

 

 

 

 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sisus

Verujem da nije namerno skrenuta tema. Problem je u tome što ste i Narsil i ti samo silovanje potisnuli u drugi plan kao nevažno i objašnjavali ste nešto što je potpuno trivijalno u celoj priči.

 

 

I konačno smo zaključili da nije žemska u miniću kriva za to što ju je neko isilovo. Nego taj koji joj je to uradio - konačno...

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sisus

Verujem da nije namerno skrenuta tema. Problem je u tome što ste i Narsil i ti samo silovanje potisnuli u drugi plan kao nevažno i objašnjavali ste nešto što je potpuno trivijalno u celoj priči.

 

 

I konačno smo zaključili da nije žemska u miniću kriva za to što ju je neko isilovo. Nego taj koji joj je to uradio - konačno...

 

 

Па, објашњавали смо зато што то нико није желео да схвати.

 

Нормално да није девојка у минићу крива, забога. Нисам ни желео да улазим у дискусију око тога, само сам желео да објасним ову ствар.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sisus

Verujem da nije namerno skrenuta tema. Problem je u tome što ste i Narsil i ti samo silovanje potisnuli u drugi plan kao nevažno i objašnjavali ste nešto što je potpuno trivijalno u celoj priči.

 

 

I konačno smo zaključili da nije žemska u miniću kriva za to što ju je neko isilovo. Nego taj koji joj je to uradio - konačno...

Zaključili smo to odavno. Ja nisam ništa potisnuo u drugi plan, samo sam hteo da vam NACRTAM ono što čovek pokušava da vam kaže ceo dan, pošto me je smorilo da čitam jedne te iste postove. O tome se radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, muči me jedno pitanje ceo dan:

 

Da li su devojke u minićima pomalo krive zato što izazivaju. Mislim, nije da su krive, ne kažem, ali opet, silovateljima je svakako lakše da siluju neku sa minićem, nego neku zakopčanu do grla. A opet, ne mora da znači... wondering...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo ti nikada nisam rekao, ali sada hoću, jer si ubo u pogrešnu rupu - NE KENJAJ. Ja sam taj koji je iskoristio termin 'tehnički', ne da bih skrenuo bilo kakvu priču na bilo koju drugu temu, ne zato što ne mogu da priznam da je neko drugi u pravu, a još pogotovo što nisam uopšte delio taj stav, već da bih pokušao da objasnim ono što je Narsil hteo da kaže, pošto me je smorilo da gledam kako ceo jebeni dan to niko ne može da skapira. Uzmi nekad pa malo i pročitaj post na koji odgovaraš, imaćeš malo više kredibiliteta kod ljudi. Kod mene si ga upravo izgubio.

ajde ovako: necu da ti odgovorim kao sto bih nekom drugom, jer i dalje imas moj respekt. razumem da te je moja poruka pecnula, to je zato sto si se nasao u istom kosu sa narsilom kome je i manjenena.

 

---

 

nego, da se vratimo na temu:

narsil je hteo da "razjasni" i da nam, vrlo bitno, ukaze na to da je tehnicki lakse silovati ribu u minicu nego u skafanderu. hvala mu na tome, to nismo znali, to je tako komplikovano zakljuciti, i uopste nije ocigledno. da nam narsil to nije rekao mi bismo mislili da je minic bolje stiti vaginalnu regiju od skafandera. narsile, hvala ti!!! jos samo da dodam da je mnogo lakse silovati pijanu devojku nego zensku od 120kg koja je prvak u kik boksu. ako niste znali, hteo bih da ukazem na to. ako neko iz toga zakljuci da je mnogo verovatnije da ce pijana biti silovana pre nego kik bokserka - onda je to pouzdan znak visoke inteligencije. :da:

 

hajde jos malo da razgovaramo o tome na 50 strana, i da zaboravimo na to ko sta misli o krivici u slucaju silovanja, i narocito da zaboravimo na to koliko je devojka u minicu doprinela da se bas njoj desi to.

 

:udri:

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego, da se vratimo na temu:

narsil je hteo da "razjasni" i da nam, vrlo bitno, ukaze na to da je tehnicki lakse silovati ribu u minicu nego u skafanderu. hvala mu na tome, to nismo znali, to je tako komplikovano zakljuciti, i uopste nije ocigledno. da nam narsil to nije rekao mi bismo mislili da je minic bolje stiti vaginalnu regiju od skafandera. narsile, hvala ti!!! jos samo da dodam da je mnogo lakse silovati pijanu devojku nego zensku od 120kg koja je prvak u kik boksu. ako niste znali, hteo bih da ukazem na to. ako neko iz toga zakljuci da je mnogo verovatnije da ce pijana biti silovana pre nego kik bokserka - onda je to pouzdan znak visoke inteligencije. :da:

Hahah... care. :haha:

:pivopije:

 

P.S. Iskoristio bih priliku, da se i ja zahvalim Narsilu. ;)

Edited by d4rk3lf

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde ovako: necu da ti odgovorim kao sto bih nekom drugom, jer i dalje imas moj respekt. razumem da te je moja poruka pecnula, to je zato sto si se nasao u istom kosu sa narsilom kome je i manjenena.

 

---

 

nego, da se vratimo na temu:

narsil je hteo da "razjasni" i da nam, vrlo bitno, ukaze na to da je tehnicki lakse silovati ribu u minicu nego u skafanderu. hvala mu na tome, to nismo znali, to je tako komplikovano zakljuciti, i uopste nije ocigledno. da nam narsil to nije rekao mi bismo mislili da je minic bolje stiti vaginalnu regiju od skafandera. narsile, hvala ti!!! jos samo da dodam da je mnogo lakse silovati pijanu devojku nego zensku od 120kg koja je prvak u kik boksu. ako niste znali, hteo bih da ukazem na to. ako neko iz toga zakljuci da je mnogo verovatnije da ce pijana biti silovana pre nego kik bokserka - onda je to pouzdan znak visoke inteligencije. :da:

 

hajde jos malo da razgovaramo o tome na 50 strana, i da zaboravimo na to ko sta misli o krivici u slucaju silovanja, i narocito da zaboravimo na to koliko je devojka u minicu doprinela da se bas njoj desi to.

 

:udri:

 

 

Ја заиста не знам шта са тобом није у реду. То нису моје речи него Ониме-ове, ја сам само покушао да појасним њега. Али, драго ми је да си ти попио сву памет овог света и да нам свима показујеш знаке твоје интелигенције. Али, добро, ти имаш мој респект зато што на свакој теми браниш своје ставове. Надам се да капираш шта ја хоћу да кажем.

 

 

 

P.S. Iskoristio bih priliku, da se i ja zahvalim Narsilu. ;)

 

 

Не знам што се мени захваљујеш кад сам ја преносилац...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da ste se snasli nekako na novoj temi :haha:

 

 

NIsma stigao sve da procitam na brzinu,al evo da quote-ujem ovo:

Vi ljudi ste potpuno neverovatni. Znate li vi koliki broj silovanja je počinjen od strane serijskih silovatelja? Manje od 20%. A vi ovde samo o njima tandarate.

Otprilike.

Vidim da je zenskom rodu glavni argument tipa 'svi muskarci koji nasrnu na devojku su (serijski) silovatelji'.

Hm...

A ako su izazvani 'da nasrnu' ponasanjem devojke?Onda nista,a?

 

 

EDIT:by the way,Onime,morbid god i jos neko,vam ne mogu odgovoriti na temu posto imaju zabrnau pisanja,tako da ih ne prozivate dok nisu tu,jel jasno :da:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

То ти је исто као да си рекао да је свиња јела цео живот и изазвала човека да је закоље.

 

Девојка изазива мушкараца али он је тај који на крају почини чин. Буди паметан па је одјеби.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Vidim da je zenskom rodu glavni argument tipa 'svi muskarci koji nasrnu na devojku su (serijski) silovatelji'.

 

Malo si omasio Lazo. :da:

 

 

EDIT: Sad sam se setila one ruskinje sto je pljckasa zakljucala u podrum i zlostavljala par dana.

Postoje i poremecene zene. :da:

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...