Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Sta se bre cimate bez potrebe?!?! Nikad necu prestati da slusam Metallica-u. To je jedini bend koji mi ne dosadjuje svih ovoh 10 godina.

Zlatno pravilo: drzi se prvih 5 albuma!

 

Oni nikad vise nece snimiti thrash album. Bilo bi glupo da se vracaju cak u osamdesete. Jbt ljudi su se promenili, kako ne kapirate? Zavoleli su druge stvari..ja ih totalno kapiram.. takodje kad imas mnogo para, zelis jos vise.. A pare se zgrcu na?!?!

 

KOMERCIJALI!

 

Totalni respekt! Jedan od mojih omiljenih bendova. Hail Metallica!

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najveća greška svih ljudi koji pljuju Metallicu je ta što su odslušali St. Anger na keca i izneli zaključak "prodali se"! Jedino "sranje" koje sam ja od njih čuo je Load album. Ali Bože moj, svako ima uspone i padove koji su bendovima kao što je Metallica i te kako dozvoljeni!

 

Ko misli da su se albumom St. Anger prodali taj je prerano izneo svoje mišljenje. Dakle ljudi pogledajte prvo film koji je Metallica snimala pune 3 godine sve vreme svaki dan kad su odlučili da snime novi album! Flim (dokumentarac) traje više od 2 sata i u tih 2 sata je stavljeno sve ono bitno što im se dešavalo poslednjih godina do snimanja St. Anger-a. Inače film se zove Some Kind Of Monster i ko ga pogleda videće da nije nameštaljka i da je sve snimano sa razlogom. I upravo ti razlozi su ih naveli da snime album u nekom "garage new metal" tripu!!! Kroz taj album su izbacili iz sebe godine i godine sranja koja su im se dešavala i sredili odnose u bendu. Da nije bilo tog albuma danas ne bi više ni bilo Metalike.

 

Pogledajte film SOME KIND OF MONSTER čim budete bili u prilici pa onda iznosite svoje mišljenje o bendu koji više nije ni bend nego institucija!! A za takvu instituciju ne možeš da vičeš da je sranje, može samo da ti se ne dopada!!!!!

 

Inče meni je St. Anger odličan album, čak i danas ga slušam sa zadovoljstvom! Moj prvi komentar na ceo album je bio "Ne sviđa mi se što je to Metalika, da je neki drugi bend bilo bi bolje!".

 

Metallica rulz!!! Metallica forever!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma realno meni se jebe...metalica je samo jos jedan od 20 bendova koji trebaju da izdaju album sledece godine...ja znam da nece omanuti zato sto nikada nisu...makar i da bude sranje i da bude najlosiji...ponovo ce dobiti mojih 60 dolara da budem u njihovom fan clubu...

 

znaci jedna od najboljih metalikinih majici ikada i napokon sam sastavio kintu da uzmem par majici u paketu zbog postarine...

 

ali ova je meni vrh:

 

IPB Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ALek2sn:Metallica institucija....hmmm sto ne bi smeli da pljujemo onda po institucijama ako nam se ne svidjaju...jel metallica oce da nas pobije ako je ne volimo... sta??? :) :) :) :) :)

 

ZEZAM SE BRE COVEK...

 

AL pazi salu na stranu Some kind of a monster sam gledo ali ne verujem da je sve istina...jel oni uvek mogu da srviraju ono sto u sustini nije tako...to ja tako mislim ... mozda i nisam u pravu

 

Ali moras priznati jedno....izduvali su se do st.angera i opravdana je sumnja da ni novo izdanje nece biti sjajno

 

 

cheers :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najveća greška svih ljudi koji pljuju Metallicu je ta što su odslušali St. Anger na keca i izneli zaključak "prodali se"! Jedino "sranje" koje sam ja od njih čuo je Load album. Ali Bože moj, svako ima uspone i padove koji su bendovima kao što je Metallica i te kako dozvoljeni!

 

Ko misli da su se albumom St. Anger prodali taj je prerano izneo svoje mišljenje. Dakle ljudi pogledajte prvo film koji je Metallica snimala pune 3 godine sve vreme svaki dan kad su odlučili da snime novi album! Flim (dokumentarac) traje više od 2 sata i u tih 2 sata je stavljeno sve ono bitno što im se dešavalo poslednjih godina do snimanja St. Anger-a. Inače film se zove Some Kind Of Monster i ko ga pogleda videće da nije nameštaljka i da je sve snimano sa razlogom. I upravo ti razlozi su ih naveli da snime album u nekom "garage new metal" tripu!!! Kroz taj album su izbacili iz sebe godine i godine sranja koja su im se dešavala i sredili odnose u bendu. Da nije bilo tog albuma danas ne bi više ni bilo Metalike.

 

Pogledajte film SOME KIND OF MONSTER čim budete bili u prilici pa onda iznosite svoje mišljenje o bendu koji više nije ni bend nego institucija!! A za takvu instituciju ne možeš da vičeš da je sranje, može samo da ti se ne dopada!!!!!

 

Inče meni je St. Anger odličan album, čak i danas ga slušam sa zadovoljstvom! Moj prvi komentar na ceo album je bio "Ne sviđa mi se što je to Metalika, da je neki drugi bend bilo bi bolje!".

 

Metallica rulz!!! Metallica forever!!!

 

 

Tako je.

Inače pogledao sam Some kind of monster odličan je.Daje drugu dimenziju st anger albuma.

I da se razumemo,kad je album toliko dobar,kao svi metalikini albumi,ona on mora da se dobro prodaje i to je sva filozofija.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je.

Inače pogledao sam Some kind of monster odličan je.Daje drugu dimenziju st anger albuma.

I da se razumemo,kad je album toliko dobar,kao svi metalikini albumi,ona on mora da se dobro prodaje i to je sva filozofija.

Naravno, a to sto su svi mediji na sva usta trubili kako je to dobar album (a ono dobrog nece videeti ni za 2.000.000 godina), to nema nikakve veze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najveća greška svih ljudi koji pljuju Metallicu je ta što su odslušali St. Anger na keca i izneli zaključak "prodali se"! Jedino "sranje" koje sam ja od njih čuo je Load album. Ali Bože moj, svako ima uspone i padove koji su bendovima kao što je Metallica i te kako dozvoljeni!

 

Ko misli da su se albumom St. Anger prodali taj je prerano izneo svoje mišljenje. Dakle ljudi pogledajte prvo film koji je Metallica snimala pune 3 godine sve vreme svaki dan kad su odlučili da snime novi album! Flim (dokumentarac) traje više od 2 sata i u tih 2 sata je stavljeno sve ono bitno što im se dešavalo poslednjih godina do snimanja St. Anger-a. Inače film se zove Some Kind Of Monster i ko ga pogleda videće da nije nameštaljka i da je sve snimano sa razlogom. I upravo ti razlozi su ih naveli da snime album u nekom "garage new metal" tripu!!! Kroz taj album su izbacili iz sebe godine i godine sranja koja su im se dešavala i sredili odnose u bendu. Da nije bilo tog albuma danas ne bi više ni bilo Metalike.

 

Pogledajte film SOME KIND OF MONSTER čim budete bili u prilici pa onda iznosite svoje mišljenje o bendu koji više nije ni bend nego institucija!! A za takvu instituciju ne možeš da vičeš da je sranje, može samo da ti se ne dopada!!!!!

 

Inče meni je St. Anger odličan album, čak i danas ga slušam sa zadovoljstvom! Moj prvi komentar na ceo album je bio "Ne sviđa mi se što je to Metalika, da je neki drugi bend bilo bi bolje!".

 

Metallica rulz!!! Metallica forever!!!

 

Smučilo mi se više da slušam ove debile kako pričaju gluposti... Load loš album???

 

Nabijte sebi metal u bulju!!! Ovde je očigledno merilo dobrog albuma, što je metalnije, to je bolje...

 

Load je, po mom mišljenju, najbolji album Metallice uz Ride the Lightning, ali zato takođe ni po kakvom objektivnom mišljenju ne može biti loš. St. Anger jeste sranje, ali meni se i to ponekad svidi, pa smatram da i tu ima dobrih stvari, a sigurno sam St. Anger slušao više, detaljnije nego osoba koja je napisala ovaj kvoutovani post.

 

Trok... Ne znam više šta da kažem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednostavno,

Jeste li pokusalil sebi reci koja je naj bolja metalikina pesma?

Videce te da necete moci izabrati koja je to,jer ona sama ne postoji,postoji njih vise sa raznih albuma.

Jednostavno ljudi rade najbolje pa su i najvise hvaljeni ili osporavani,dace bog da jos jednom svrate.

Ma moraju oni to,siguran sam :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuku, kakav izbor!

Da vidimo... 'Fight Fire With Fire', 'Master Of Puppets' i 'Disposable Heroes'.

au jebote, ti sve rokačine u pičku materinu. mada, moram da priznam da ti je dobar izbor. fight fire mi je jedan od omiljenih speed pesama ikada, disposable je isto zakon, master mi je bila nekada omiljena ali me je malo smorila.

Edited by Kinez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...