Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Skinuo sam A Year In A Half....CD1,a sada skidam CD2.

Evo nesto od sadrzaja:

-Uvodna spica:Neka lava,alhemije i cuda:)..iskopavanje celicnog loga Metallica....

-Zatim neke situacije pre koncerta...Lars u dvorani ulazi na tribine gde ga publika zapaza,a on se nasmeje i pobegne nazad gde dalje ide kroz hodnik i priblizava ruke na zadjnicu jedne punije zene ali bez dodirivanja:)

-Jason gleda neki crtez...

-Sad But True spot

-Ulazak Jamesa u svlacionicu sa kapuljacom i bade mantilom uz komentar "Oh my God...so metal dude..."(ili tako nesto)

-Ulakak Larsa u svlacionicu uz komentar "Mother fuck...mother fuck...mother fuck..."

-Svi su u svlacionici i komentarisu For Wham The Bell Tolls onako u gacama...

-Bell Tolls live....

-Autogrami..Ki

-Harvester u Rusiji....

-Tonska proba u nekoj hali...

-Kirk proba neke gitare u prodavnici

 

CD2 pocinje u nekom baru sa natpisom "Tonight Blue Lou"

Nisam skinuo ceo ali sad mi se skida i to vrlo sporo sa ovim mojim internetom:)

Mada video sam preview i nigde studio...samo ono sto je rekao Dead Man Walk...

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam provalio o cemu se radi:)Ja sam skinuo "A Year and a Half in the Life of Metallica Continued".Tako se zove.E sad ili je to drugi disk podeljen na 2 dela (jer ima CD1 i CD2) ili je nesto sto je izaslo naknadno,posle tog prvog A year in...DVDa.

Recite mi da li neko moze da postavi neki link za skidanje tog prvog diska,jer ja nisam uspeo da nadjem.Skidam preko Ares programa i uvek mi izbacuje ovo sto ja imam samo u vise varijanti.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam skinuo onaj oficijalni iz Seula od prošle godine, nije loš međutim nije ni ništa posebno...

a Hetfield bolje da skidne onu talibansku bradu.

 

Em što mu ružno stoji, em sede boje...a po prirodi lepuškast je čovek, istina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam skinuo onaj oficijalni iz Seula od prošle godine, nije loš međutim nije ni ništa posebno...

a Hetfield bolje da skidne onu talibansku bradu.

 

Em što mu ružno stoji, em sede boje...a po prirodi lepuškast je čovek, istina.

E stvarno ta mu je brada neshto najgore shto je do sada uradio sa izgledom.

A i mogao bi da kosu pusti makar malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceo koncert traje 3 sata i 14,15 minuta tako nesto je kod mene i to je ceo koncert!!!

Skinite i Seattle i on je mnoigo dobar!!!

 

Meni je Seattle jedno 100 X bolji koncert :pivopije:

 

i nemojte biti lenji, mrzi me da vam sad trazim torrente, ali imate sve na www.torrentz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta mislite o Garage Inc-u, dobri ljudi? Evo, ja samo to slušam već nedelju dana. :rockdevil:

Obrade od Misfitsa razbijaju, naročito Last Caress, Green Hell, pa onda fantastična Mercyful Fate (jes' da nema to onu pravu atmosferu, al' nije loše, čak mi je Corpse Without a Soul bolja od originala), Sabra Caddabra (e, da je Hetfield pevao u BSu :D), prelepa Whiskey in the Jar, Stone Cold Crazy, Breadfan (the riff)... i još gomila fenomenalnih stvari. :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Seattle jedno 100 X bolji koncert :pivopije:

 

i nemojte biti lenji, mrzi me da vam sad trazim torrente, ali imate sve na www.torrentz.com

 

Razvaljuju i jedan i drugi,mada seattle mozda i jeste bolji,meni su oba odlicna :pivopije:

 

Koncert u Sijetlu je ludilo.Ne bi zalio pola zivota kad bi mogo da vratim vrijeme nazad i da tamo prisustvujem.

Takodje :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam hteo da pitam za novi album ali sam zaboravio. hvala za to.

 

 

A Cunning Stunts.....dupli DVD. Recorded Live in Fort Texas, USA, on May 9-10, 1997. Eto, prepisao sam sa kutije. A inace, na tom koncertu im se srusi cela bina, neki likovi se zapale i popadaju sa bine i tako. Odlican show, nema sta.

Edited by Nabukodonosor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja vec nekoliko godina original San Dijego/Sijetl komplet. To je 5 diskova, 2 DVD-a i 3CD-a. Stvarno je ekstra. Takodje ko nema neka nabavi ako moze i Cunning Stunts. Takodje ekstra!

 

Prvi DVD je dual layer 7.61gb dok je drugi disk manji i staje na obican DVD. Znaci trebace Vam 250 dondzi za diskove kad skinete koncert sa torrenta :D Ali isplati se svaki dinar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...