Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Za one koji imaju nešto protiv DM-a i benda MetallicA, a zalutali su u ovu temu:

 

Ljudi, ako vam se novi album ne sviđa, ili jednostavno mrzite ovaj bend, zaobiđite ovu temu jer ovako samo ispadate glupi u društvu.

Ako niste u stanju da pesme i album razumete na pravi način, onda bolje ćutite i zadržite to pogrešno mišljenje za sebe, a ne da ovako trujete lakomislene, podvodljive i neobaveštene koji ovde čitaju razne budalaštine. Dajte im šansu, ako je za vas već kasno...

 

Ko ste vi uopšte (na svetskoj muzičkoj sceni) da ocenjujete jedan bend kakav je MetallicA? Uopšte, bilo koji od jačih bendova. Cirkus...

Ili ih slušajte ili odjebite. Zar je to teško?

 

O ukusima ne treba raspravljati, a pogotovo ne o muzičkim ukusima.

 

Ja St. Anger nisam preslušao više od 5x, čak ga nemam ni na računaru (CD RIP), ali ovaj bend i dalje volim.

Jednostavno sam St. Anger shvatio kao njihovu kolektivnu terapiju. I drago mi je što su taj album izdali, ako im je to bilo potrebno u tom trenutku.

 

GO GO GO MetallicA! :rockdevil:

Edited by nesrulz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko ste vi uopšte (na svetskoj muzičkoj sceni) da ocenjujete jedan bend kakav je MetallicA? Uopšte, bilo koji od jačih bendova.

A ti si kao sertifikovani ocenjivac bendova? Kao, ti mozes, a drugi ne?

Ti ih ocenjujes pozitivno, neko negativno i to je prirodno, dozvoljeno i pozeljno. Svako ima pravo na svoj dozivljaj, ne uzbudjuj se.

Edited by Tom Sawyer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja "ocenjujem" (kažem da mi se sviđa DM) bend koji volim, i koji slušam.

Ne idem po ostalim temama (drugih bendova koji mi ne odgovaraju) i pričam ljudima koji to slušaju šta je dobro, a šta loše...

 

Tačnije, ovaj forum posećujem samo zbog ove teme... :)

 

Jasnije?

 

Ti ih ocenjujes pozitivno, neko negativno i to je prirodno, dozvoljeno i pozeljno. Svako ima pravo na svoj dozivljaj, ne uzbudjuj se.

Kao što rekoh, o muzičkim ukusima ne vredi raspravljati.

 

OK je ako više ljudi, koji vole određeni bend, i koji znaju dosta o njemu (oni koji su puno puta preslušali sve njihove prethodne albume, jer im se sviđaju, a ne jer je to bilo u modi, i prate ih dugi niz godina...), pozitivno ili negativno ocenjuju nešto od njih, ali ne ako to rade klasični hejteri.

Edited by nesrulz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je Nesrulz, nije mi uopste jasna ta potreba da iskazuju cist hate ka ovom bendu, bez ikakvih razumnih razloga, nego ponavljaju jednu te istu pricu. Negativni komentari su dobrodosli, mora ih biti i ja ih imam dosta, a obozavam ovaj bend, ali cista mrznja protiv Metallice mi nikada nece biti jasna i to kod nijednog drugog benda nisam primetio. Kao da sada treba obici sve forume grupa koje ne volim ili mi ne leze i govoriti kako nemaju pojma. Ubuduce treba ignorisati takve stvari...

 

P.S. Ne slazem se da o ukusima ne treba raspravljati, treba, ali na normalan nacin, inace bi bilo dosadno :)...

Edited by Blackened

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je Nesrulz, nije mi uopste jasna ta potreba da iskazuju cist hate ka ovom bendu, bez ikakvih razumnih razloga, nego ponavljaju jednu te istu pricu. Negativni komentari su dobrodosli, mora ih biti i ja ih imam dosta, a obozavam ovaj bend, ali cista mrznja protiv Metallice mi nikada nece biti jasna i to kod nijednog drugog benda nisam primetio. Kao da sada treba obici sve forume grupa koje ne volim ili mi ne leze i govoriti kako nemaju pojma. Ubuduce treba ignorisati takve stvari...

 

A kako ignoristi ako si fan?? Meni ne ide to...Citam ovdje svakakve kretenske postove,pljuju po Metallici i albumu ljudi koji su "preslusali album jednom i vise nemaju zelju". E ako mi se Master of Puppets svidio na prvo slusanje,ti me ubij. Sprdaju se na racun stiha "Love is a four letter word" i broje slova u LOVE da bi potvrdili takvu "banalnost",a nikad culi za frazu i njeno znacenje...Potezu milijardu puta prezvakanu pricu iz vremena prije no sto su se rodili o prodavanju metalike,u postovima im je svaka druga rijec "kurac" ili varijacija na temu..Svako ima pravo na svoje mišljenje,na to svidja li mu se album ili ne,bend isto tako,ali ovu temu je otvorio neko ko voli metaliku,i svaka tema na forumu je otvorena upravo iz toga razloga. Prosipanjem mrznje ovdje nece ucinjeti da neko zamrzi ovaj bend,

 

Iznesite misljenje,ispljuvajte bend /album u jednom postu i onda idite i velicajte svoje favorite i svadjajte se sa tamosnjim partibrejkerima.Ovu temu zaobidjite,dosta ste srali po njoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj DM mi se jako svidja, sada kada sam slusao gh3 verziju skoro sve je savrseno, ali ne mogu da svarim ove bubnjeve, tj samo dobos, zvuci jako lose, glasan, tanak i metalan. Bolji od st. angera ali opet dosta los...Kako ne cuju i ne naprava zvuk da bude kao sa bilo kog albuma pre st. angera?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje sto nije Meho, on je sjajan novinar, ali organski ne posnosi nista posle Justice for all. Pejovic tesko da ozbiljno slusa metal, sto se i vidi iz recenzije, ali je pogodio sustinu. Daleko je Death Magnetic od bitne i velike ploce. Ostala im je velika energija i zelja da naprave dobar album, ali ni oni ne znaju kako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, meni je ovo ipak potonulo negde. Pustim album neobavezno da se vrti i nisam smoren kao kad sam isto pokusavao sa St. Anger, vec zvizducem i kao vracam neke delove opet. St. Anger naprimer nisam uspeo nijednom da preslusam u komadu.

Generalno nemam sta puno da zamerim. Na stranu prostacke solaze i pokoji isprazan aranzman. Sve u svemu, ja sam u fazonu "Kako sam se nadala, dobro sam se udala".

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, meni je ovo ipak potonulo negde. Pustim album neobavezno da se vrti i nisam smoren kao kad sam isto pokusavao sa St. Anger, vec zvizducem i kao vracam neke delove opet. St. Anger naprimer nisam uspeo nijednom da preslusam u komadu.

Generalno nemam sta puno da zamerim. Na stranu prostacke solaze i pokoji isprazan aranzman. Sve u svemu, ja sam u fazonu "Kako sam se nadala, dobro sam se udala".

 

Tako je i sa mnom, sto vise slusam, ne samo da se navikavam, nego mi je i sve bolji, kao i stari albumi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...