Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

pa jesu i majmun i zaba, ne sporim ja to, samo kazem da su u NEWSTEDOVOJ ERI bili najbolji live nastupi, a ne autorksi rad! to im je zlatna era live nastupa... icon_da.gif

Potpuno se jebeno slazem!Ali,hteli vi to priznati ili ne,i autorski rad.Ubedljivo muzicki najkvalitetniji Metallicin album jeste Black.

Metallica,to meni znaci:

James Hetfield

Lars Ulrich

Kirk Hammet

Jason Newsted

 

Uz svo postovanje prema cika Cliffu,ali po meni Metallica je ona prava sa gore navedenom cetvorkom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno se jebeno slazem!Ali,hteli vi to priznati ili ne,i autorski rad.Ubedljivo muzicki najkvalitetniji Metallicin album jeste Black.

Metallica,to meni znaci:

James Hetfield

Lars Ulrich

Kirk Hammet

Jason Newsted

 

Uz svo postovanje prema cika Cliffu,ali po meni Metallica je ona prava sa gore navedenom cetvorkom.

a, jel znas zasto? zato sto je sav zvanicni live materijal, pod koji podrazumevam audio i video koncerte, sniman za vreme newtedovog boravka u bendu (osim klifemola), a iz jednog drugog razloga, kada je vecina nas pocinjala da slusa metallicu newsted je bio u bendu, i logicno je da smo njega prihvatali po default-u! icon_da.gif neke buduce generacije, koje sad budu pocinjale da slusaju "metal", i nabave novu metallicu, pitace se: "Ko je taj Cliff, ko je ta zaba Newsted? Mi znamo samo za monkey-face Roba!" icon_smile.gif cast izuzecima koji su slusali metallicu do 86., ali ja sam tada imao samo godinu dana! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a, jel znas zasto? zato sto je sav zvanicni live materijal, pod koji podrazumevam audio i video koncerte, sniman za vreme newtedovog boravka u bendu (osim klifemola), a iz jednog drugog razloga, kada je vecina nas pocinjala da slusa metallicu newsted je bio u bendu, i logicno je da smo njega prihvatali po default-u! icon_da.gif neke buduce generacije, koje sad budu pocinjale da slusaju "metal", i nabave novu metallicu, pitace se: "Ko je taj Cliff, ko je ta zaba Newsted? Mi znamo samo za monkey-face Roba!" icon_smile.gif cast izuzecima koji su slusali metallicu do 86., ali ja sam tada imao samo godinu dana! icon_smile.gif

A ja sam po rodjenju pocheo da slusham Dyers Eve.... laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

According to early reports from METALLICA's support gig with THE ROLLING STONES at SBC Park in San Francisco, METALLICA performed the following set at tonight's concert:

 

01. Orion (first half of the song only)

02. Master of Puppets (full version)

03. No Leaf Clover

04. King Nothing

05. Fade to Black

06. I Disappear

07. Turn the Page

08. Sad But True

09. One

10. Nothing Else Matters

11. Enter Sandman

 

Dosta shuplja i dosadna lista..al's obzirom da posle njih sviraju Stonesi, onda ovaj materijal dobro dodje..

 

 

p.s. Nemojte sluchajno da povezete "suplja i dosadna" sa Rolling Stones..samo da napomenem icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ORION......... icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Imam 100 koncerata,a samo imam jednu live verziju oriona i to samo onaj clifov deo(tj.u interpretaciji jasona) i to nesto kratko. Bas bi volio da cujem da l ce da ga useru malo ili mnogo.

I ne znam da l' ste znali(mada je verovatno da je pisalo bas na ovom forumu) da su na Cliffovoj sahrani pustili orion. Ja bi sad plako kolko mi zao icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

Edited by fap_mashina

Share this post


Link to post
Share on other sites

According to early reports from METALLICA's support gig with THE ROLLING STONES at SBC Park in San Francisco, METALLICA performed the following set at tonight's concert:

 

01. Orion (first half of the song only)

02. Master of Puppets (full version)

03. No Leaf Clover

04. King Nothing

05. Fade to Black

06. I Disappear

07. Turn the Page

08. Sad But True

09. One

10. Nothing Else Matters

11. Enter Sandman

 

Dosta shuplja i dosadna lista..al's obzirom da posle njih sviraju Stonesi, onda ovaj materijal dobro dodje..

 

 

p.s. Nemojte sluchajno da povezete "suplja i dosadna" sa Rolling Stones..samo da napomenem icon_wink.gif

Lista je sasvim korektno prilagodjena.Predgrupa su Stonsima,pa su listu prilagodili dogadjaju.Sasvim normalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa bez basa, some! mada ipak i meni je verovatnija cinjenica da su je pustali, posto bi bilo neverovatno glupo svirati je bez njega... a i da sviraju na sahrani, tj. na rasipanju, kako god se to zvalo! kad sam citao nesto na netu, pisalo je played orion, e sad da li su je svirali ili pustili, to je na nasem zdravom razumu! icon_da.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa bez basa, some! mada ipak i meni je verovatnija cinjenica da su je pustali, posto bi bilo neverovatno glupo svirati je bez njega... a i da sviraju na sahrani, tj. na rasipanju, kako god se to zvalo! kad sam citao nesto na netu, pisalo je played orion, e sad da li su je svirali ili pustili, to je na nasem zdravom razumu! icon_da.gif

Pa ''playing'' moze da znaci i pustiti muziku.

 

 

Btw. Gero, imam istu takvu trzalicu samo je su M i one linije crne a ostatak beo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...