Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Ako pricas o ovom rapidshare linku gore,sumnjam da je uopste Lars taj koji przi basove na toj pjesmi. Jer ovo James sigurno ne pjeva. Fejk.

 

Za to na rapidshare-u neznam. Ovo sto sam napisao sam cuo na raznim bootlezima iz 2006-te i video (cuo) na YouTube-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslusajte taj acoustic koncert, odlican je. Pogotovo all within my hands i disposable heroes...

 

 

 

 

01_I Just Want to Celebrate.mp3

02_Please Don't Judas Me.mp3

03_Veteran of Psychic Wars.mp3

04_Brothers in Arms.mp3

05_Disposable Heroes.mp3

06_All Within My Hands.mp3

07_The Unforgiven.mp3

08_Nothing Else Matters.mp3

 

 

 

 

http://rapidshare.com/files/66802213/Metal..._28.10.2007.rar

 

Ako slucajno ne radi evo jos linkova: http://peb.pl/albumy-rock-and-metal/190660...ol-benefit.html

Edited by Blackened

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odakle ti ta informacija?

 

U stvari chekaj,scratch that.... UŠĆE??? :uhoh:

 

 

my bad, JNA... vadicu se na to sto vec 2 nedelje imam visoku temperaturu, pa mi je mozak trenutno ostecen... :bigblue:

a sto se tice informacije, brat jednog druga radi u nekoj kurac-palac organizaciji, pa imaju te info... do sad nikad nije pogresio, mada sam sad skepticna posto je rekao "pregovori su u pokusaju"... killed my hopes... :(

 

ne dolazim :rockdevil:

 

 

:huh::blink:

msm ovo je malo verovatno... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslusajte taj acoustic koncert, odlican je. Pogotovo all within my hands i disposable heroes...

imaju još jedan takav na kome su svirali i only happy when it rains (obrada na garbage) i turn the page.. žao mi kad slušam te akustične koncerte što više ne sviraju rock, hetfieldov glas dušu dao za neki južnjački rock..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akusticne koncerte su radili samo krajem 1997.-e i ta dva 2007.-e i imali su i akustican set od tri pesme na Reload turneji.

Mislim da je to ok, pre svega, kao promena od standardne seme.

Oba puta su, i 1997 i 2007. to radili kao benefit koncerte koje svake godine organizuje Neil Young u San Francisku.

Prema tome i povod je ok, a i sama izvedba je pristojna i zabavna.

A i Neil Young se ne odbija, on je uz Dylana verovatno najveci zivi autor u rok muzici.

Takodjer, to je jedini put da su svirali celu Poor Twisted Me (1997.), a i obrade iz 2007.-e su zanimljive, cak 6 komada, plus cak i Lars zvuci funkcionalno :).

Meni su to lepi off koncerti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Will do ;)

 

edit: jedva nadjoh,svi linkovi mrtvi.

 

koga zanima:

 

MetallicaAcoustic_lamedragon_egyptfans.part1.rar

MetallicaAcoustic_lamedragon_egyptfans.part2.rar

MetallicaAcoustic_lamedragon_egyptfans.part3.rar

Edited by Just Like a Timepiece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema ga vise...ja snimao ceo rodjendan,reko da imam za uspomenu,ne desava se bas cesto da ti za rodjendan svira Metallica.Kad ne lezi vraze,Lars se odrao ko dupe,i utripovao da ja radim za Napster,oteo mi kameru iz ruke i polupao o zid.Popizdio sam.I dan danas mi se izvinjava zbog toga.Kaze,popio previse pa nije znao sta radi.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema ga vise...ja snimao ceo rodjendan,reko da imam za uspomenu,ne desava se bas cesto da ti za rodjendan svira Metallica.Kad ne lezi vraze,Lars se odrao ko dupe,i utripovao da ja radim za Napster,oteo mi kameru iz ruke i polupao o zid.Popizdio sam.I dan danas mi se izvinjava zbog toga.Kaze,popio previse pa nije znao sta radi.

 

Hehehe =)Pozdravi Phila i Mikija :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...